DROKOM

Goleniów

Opinie o DROKOM

...

płatne od frachtu którego nigdy nie widzisz, obciąża za przepały, oferują 6 tyś i co weekend w domu, w rzeczywistości nie na wszystkie weekendy jesteś, a 6 tyś nie zobaczysz, tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile dostaniesz, często powroty są w sobotę albo wyjazdy w niedziele, zdarza się zostawiać auto i wracać okazjami, także takie to są wolne weekendy, połowa taboru nie nadaję się do jazdy po europie, sporo jazdy landówkami, zimą wyganianie na urlop, jeśli nie ma ładunku to też każą brać urlop, połowa firmy to kierowcy z ukrainy

olek

z tego co wiem to ta firma świdczy pełen zakres usług transportowych i spedycyjnych, zarówno dla małych jak i dużych firm produkcyjnych. Wiodącym kierunkiem podobno ich firmy jest transport do/z Danii, Włoch, Niemiec, wiec na rynki zagraniczne już na pewno.

goha

Właściciel to burak jakich mało

loka

Najwiekszy jam w regionie

ernest

nie polecam trasa landowki obciąza za przepały nigdy nie wiadomo za ile fracht bo nie ma możliwości sprawdzenia

niko

firma która obciąza za wszystko tylko pracują ci którzy muszą

Zostaw opinię o DROKOM - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROKOM