Cerbud-System

Tomaszów mazowiecki

Cerbud-System
1 3

Opinie o Cerbud-System

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Cerbud-System ma teraz aktualne oferty pracy w Tomaszów mazowiecki. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Zniesmaczony

Firma ta nie wywiązuje się z zobowiązań. Około 3 tygodni byliśmy zwodzeni przez szefa ekipy budowlanej, ciągłe wymówki, obiecywanie że przyjdą do pracy od kolejnego poniedziałku. Ciężko się skontaktować z tym panem i dogadać jakiekolwiek szczegóły. Branie zaliczek tylko mu dobrze wychodzi.

Ona

Bzdura.! Zgodzę się tylko z ostatnią opinią.! Jeżeli ktoś szuka nerwów- to u właściciela tej firmy je znajdzie. "Dlugo, drogo i niedokladnie. Nie dotrzymuje terminow, remont konczy sie z miesiecznym opoznieniem. Ciezko skontaktowac się z wlascicielem po zakonczeniu prac w celu wykonania poprawek. Nie warto brac go na serio."

ona
@Robcio 1974 23.11.2017 23:01

tak poprawki są po każdym- tylko, że z nim nie można się umówić na wykonanie poprawek (sam już mota się w swoich kłamstwach). Umawia się na poprawkę a później nie przyjeżdża i nie odbiera telefonu, i to jest w porządku???

xxx

chłopaki na 5 brawo polecam tą firmę.

ona
@xxx 23.11.2017 23:24

ja mam tylko jedno zdanie o właścicielu tej firmy: chcesz nerwów- to on Ci je zafunduje!! oto przykład : Bierze towar na WZ na osoby od których nie ma upoważnienia i nie reguluje w terminie zobowiązań finansowych, a do tego wszystkiego (jeżeli już łaskawie odbierze telefon) to kłamie, że wszystko jest załatwione

Seba Tomaszów

zawiedziony zawiedziesz się pewnie nie raz na kimś innym takie czasy Cerbud jest ok a jak ktoś ich nie lubi to pisze źle

[email protected]

Polecam tą firmę szczerze przeprowadzili remont całego domu kuzyna w Godaszewicach i mojego z polecenia w Opocznie,nie mogę złego słowa powiedzieć bo bym był nie wporządku ,mają pojęcie i fajne pomysły cieżko uwierzyć że komuś zrobili żle ,ja jestem zadowolony,Mati1975 z rodziną zdrówka życzę i sukcesów,nawet żona gotowała obiady bo byli tego warci,bracia prowadzący na medal ekipa też,cztery osoby wystarczyły na kompleksowy remont z deweloperki na luks.Brawo.

Milenka82

Witam.Polecam tą firmę mają pojęcie o tej robocie , w Tomaszowie są tragiczne firmy ale ta jest ok bynajmniej dla mnie, u mnie podpowiedzieli i zrobili tak jak chciałam,jestem zadowolona,pozdrawiam chłopaków z firmy CERBUD SYSTEM oby tak każda firma chodz trochę się starała,polecam szczerze nerw nie było pracę oceniam na 5 awiedzę na celujący 6.Milena z rodziną Tomaszów Maz.

zawiedziony

Jeśli ktoś szuka nerwów, to u Nich je znajdzie, nie polecam, stracone pieniądze i czas...

Zostaw opinię o Cerbud-System - Tomaszów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cerbud-System