Zakład Usług i Robót Wodnych Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Zakład Usług i Robót Wodnych Sp. z o.o.

N.

Widzę że niewiele się tam zmieniło odkąd tam pracowałam. Szefostwo nastawione na "robienie kasy" kosztem fatalnie opłacanych pracowników. Obiecanki cacanki, czyli obietnice bez pokrycia. Pracownicy gdy nie ma szefostwa rozmawiają tylko o tym jak zmienić prace i się stamtąd wyrwać. Pozdrawiam

nonsens

zacząłem pracę w tej firmie bez umowy licząc że się jej doczekam,po 3 tygodniach podziękowałem za "wspólną" współpracę bez umowy

pracwnik

Zgadzam się z przedmówcą. Nie polecam, wszystkona ostatnią chwilę, bałagan. Teraz pracuję w innej firmie w Opolu i widzę róznicę. Firma dobra na start, ale nie na lata (zarobki, możliwość awansu - żadne) Pozdrawiam innych inżynierów!

Pracowałem w tej firmie dwa lata temu, zarobki tragiczne, brak możliwości rozwoju. Atmosfera dobra (pracownicy) mimo to nie polecam

Zostaw opinię o Zakład Usług i Robót Wodnych Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usług i Robót Wodnych Sp. z o.o.