Opinie o Interpetro Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Interpetro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Interpetro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpetro Sp. z o.o. w Rzeszów

Wypożyczalnia dźwigów to jakaś kpina. Jakiś chamski i gburowaty gość gadający na głośniku (słychać pogłos) je, mlaska i mówi z pełną gębą. Dźwig bardzo wiekowy, oczywiście przyjechał spóźniony... Konkurencja 100 poziomów wyżej.

Operator ip
@Adam

Potwierdzam. Nie na darmo wołają na niego "łysy uj"

Tomasz Nowy wpis

To przełożony? Jak się gość zachowuje w stosunku do ludzi i jakie zalety ma praca w tej firmie, że ma kim kierować? Nie wiem na ile prawdą jest to, co tu piszą o zarobkach na poziomie minimalnej?

Szpun Nowy wpis
@Tomasz

Jest zwykłym dyspozytorem od dźwigów. W stosunku do innych ludzi, zarówno pracowników jak i prezesów jest zwykłym (usunięte przez administratora) Nie szanuje nikogo ale w sumie każdy też nim gardzi. Jest dwulicowy i chamski Obraża każdego, prezesów również.

Aneta

Zaskoczyła mnie trochę wzmianka o całkowitym braku podwyżek, podobno do emerytury tak się tu pracuje. Czyli są tu ludzie z tak długim stażem pracy? Co innego w takim razie zachęca tu innych do zatrudnienia się jeśli nie oferowana stawka?

Były pracownik Nowy wpis
@Aneta

Nowi ludzie do firmy nie przychodzą, a jak przychodzą to szybko z tamtąd uciekają. Zostały tylko osoby, które pracują po 10- 20 lat i boją się zmieniać pracy. Atmosfera jest ok, ale brak podwyżek przez parę lat i tym samym osiągniecie najniższej krajowej nie jest szczytem marzeń przeciętnego Kowalskiego, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Aneta Nowy wpis

aha czyli aktualnie są tu jakieś braki, tak? To wiadomo jak firma sobie z tym poradzi? Piszesz, że najniższa, więc od stycznia i tak muszą zwiększyć, możliwe że dadzą trochę więcej?

Ludzie pracujący tu po 20 lat zarabiają marne grosze - taka specyfika firmy. Jeśli chcesz być niedocenianym pracownikiem, zatrudnij się w firmie Interpetro - masz to jak w banku.

Ryszard
@..

Pracują po 20 lat i zarabiają marne grosze. Czy to oznacza, że pracownik nie ma żadnych szans na awans czy podwyżkę?

Ty
@Ryszard

Słowo ,,awans" w tej firmie nie istnieje. A podwyżka na którą mogą liczyć pracownicy firmy to ta zapewniona przez Państwo, a mianowicie - wzrost najniższej krajowej.

@Ty

w sumie dobrze że chociaż przestrzegają tych państwowych podwyżek, jednak nadal pensja jest bardzo mała.

Edyta
@Ty

To jak nie ma awansów, to skąd biorą pracowników na wyższe stanowiska? Zawsze wtedy jest jakaś rekrutacja zewnętrzna?

Ryszard
@Edyta

Nie ma czegoś takiego. Idziesz tam masz minimalną aż do emerytury. To, że dostajesz więcej roboty po innych ludziach nikogo nie obchodzi.

W końcu odszedłem w tym roku. Typowa firma, która pamięta czasy (usunięte przez administratora) Wszystko jest tam stare, bardzo leciwe. A najlepsza była baba z biura, szpunarówka. Wiecznie marudząca, leniwa, chodziła i nadawała na każdego. Babsztyl żenada...

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Interpetro Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czym Interpetro Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Katarzyna

Naprawdę żadnych? Nie ma np. prywatnej opieki medycznej lub bonów świątecznych? Jeśli faktycznie nie można liczyć na jakieś dodatki to zastanawiam się jakie są inne plusy z pracy w Interpetro. Czy mógłbyś/mogłabyś jakieś wymienić? Będzie to bardzo pomocne.

AS
@Katarzyna

Jest skromny dodatek na święta w grudniu. Ale to w sumie jak w każdej firmie. Poza tym nic innego.

Jon

Panie noga czas na emereture a nie mieszać w tej firmie na eksporcie

Jon

Jak firma stoi na eksporcie idzie zarobic

Miki

Czy maja na ten moment wyjazdy do niemieć tv

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Polecam super firma współpracujemy polecam Super pracownicy pozdrawiamy serdecznie Pana. Ryszarda ekipa MAXBUD RZESZÓW

ohi
@FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Jak ktos lubi wypic to tak

Dźwigowy

Może ktoś mi powie, jak wygląda praca operatora dźwigu?Jak zarobki i czy są jakieś przyjęcia? Żeby nie latać i czasu nie tracić jak okaże się że brak przyjęć

Artur
@Dźwigowy

Niestety nie znalazłem żadnych ofert pracy na stanowisko, o którym wspominasz. Powinieneś jednak skontaktować się bezpośrednio z firmą, wtedy dowiesz się kiedy będą prowadzone nowe rekrutacje. Daj znać, czego się dowiedziałeś.

Lidia

Orientujecie się może czy InterPetro planuje w najbliższym czasie przyjęcia nowych pracowników? Mają szeroki wachlarz usług, więc pewnie potrzebują osób na różne stanowiska, ale nie znalazłam nigdzie ogłoszeń o pracę.

ZBYSZEK

ZUPEŁNE (usunięte przez administratora)ODNOŚNIE BADAŃ TECHNICZNYCH

Interessant
@ZBYSZEK

Może rozwiń swoją wypowiedź? Co masz na myśli?

Wiecie może coś o pracy w firmie? Trudno dostać się do firmy, jakie wymagania mają?

Gaweł
@Paweł

Na jakie stanowisko?

Xl

Jakie są tam zarobki? Pytam o prace stricte w biurze na ul. Przemysłowej lub ul. Reja. Czy średnią krajową 3,5 tys. netto (nas rękę) dają bez problemu?

Xm
@Xl

Średnia krajowa już wzrosła, za 2018 r. to 5270 brutto czyli jakieś 3740 netto :)

@Xl

Niestety nie, pensje pracowników to około 2 tysiące. Praktycznie cała zarobiona kasa trafia do 2 osób.

admin

Jacek zgadzam sie z toba i jeszcze duzo by mozna dodac, kazdy "normalny" czlowiek ucieka stamtad i to szybko, no chyba ze to jakas rodzina osob, wobec ktorych prezesi maja jakies swoje zobowiazania, konszachty itd to od razu i placa inna i traktowanie, zwyczaje rodem z PRL i to sie raczej nie zmieni, ps. Do Tomek: przyznaj sie, kto za toba stoi, ze ci tam tak dobrze, musisz miec niezłe plecy

witam co ile sa zjazdy do domu z niemiec

Antoni
@anonymous

Napisz proszę na jakim kontrakcie jesteś? Podejrzewam, że jest to zależne od rodzaju pracy jaką wykonujesz. Może warto się zwrócić z tym pytaniem bezpośrednio do firmy Interpetro?

Antoni

@Marek, Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Niektóre zawierają cenne informacje. Dobrym pomysłem może też być zapytanie bezpośrednio firmy Interpetro. Obecnie działy rekrutacji wspierają potencjalnych kandydatów na przykład odpowiadając na pytania jeszcze przed procesem rekrutacji. Czy jesteś osobą posiadają doświadczenie w tej branży? Jeżeli tak, może pomoże Ci to w wynegocjowaniu lepszej stawki?

Witam, jak wygląda praca na stanowisku monter inst sanitarnych? w sensie wypłaty, da radę zarobić 1800 euro? jaka panuje atmosfera ? tak często są zjazdy ? dzięki

Jacek

Interpetro to jedna wielka porażka. Pracuja tam sami emeryci. Renciści bo nikt normalny niechce tam pracowac za takie pieniadze. Wyjazdy na 5-6 tyg. Zjazd do domu na 3- 4 dni w tym sb i ndz. Robota na odmiar to jedna wielka sciema i nabijanie kasy prezesowi. Gdyz za soboty nie placa i jaeszcze jak by bylo malo to od pn - pt robi sie po 9 godz ale pisza i placa za 8. Ciezko w tej firmie uzyskac cala wyplate te 1705 euro w ktora i tak wliczony jest urlop. Mieszkania przewaznie najtansze (usunięte przez administratora) i mogila???? podejscie do zarzadzania ludzmi typowo z poprzedniej epoki. Lubisz byc oszukiwanym. Brakuje ci do emeretury. Liczy sie dla cb tylko robota. Pieniadze to (usunięte przez administratora) to interpetro jest dla cb????

Tomasz
@Jacek

Pracuję tam już kolejny rok, i nie wiem o czym piszesz ? Pewnie jesteś z tej grupy co wszystko by chcieli, a od siebie jak najmniejszym wysiłkiem. Wszystkie warunki znane przed wyjazdem, czasami mieszkanie trafi się gorsze, ale zawsze po interwencji zmieniają na nowe. W każdej brygadzie są zawsze osoby starsze "czytaj doświadczone" żeby można było coś się od nich nauczyć. I jeszcze jedno, nie zdarzyło się, żeby szefowie nie wypłacili premii, ale na to trzeba zapracować !

kulfon

jak wyglada praca w niemchech z firmy interpetro ?

adept
@kulfon

Wszystko czarno na białym, byłem pół roku ogólnie na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Interpetro Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Interpetro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interpetro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interpetro Sp. z o.o.?

Interpetro Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 13