Automatica Andrzej Kołczak

Dębica

Opinie o Automatica Andrzej Kołczak

pik

Też z nim miałem do czynienia. Oszust jakich mało. Nie wiem jak traktuje pracowników ale wiem na pewno jak klientów - daje inny sprzęt niż zamówiłeś, po czasie dowiadujesz się jaki jest totalny szajs w środku!

jajo

nie pracowałem w tej firmie ale miałem do czynienia z tym panem na TC Debica. Ten człowiek nastawiony jest tylko na zysk i wyzysk ludzki. Zero poszanowania dla drugiego człowieka. Nie polecam współpracy z tym panem

Zostaw opinię o Automatica Andrzej Kołczak - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automatica Andrzej Kołczak