Niwa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe J. i J. Niwa

Ropczyce

Opinie o Niwa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe J. i J. Niwa

Szoen

Napiszcie cos o tej firmie bom ciekawy

blabla

Odradzam pracę w tej firmie. Jeśli chodzi o stanowiska biurowe. Kolesiostwo, układy, układziki, możesz być prezydentem a i tak cie zwolnią dla znajomego.

halo

halo dzien dobry na czym polega praca w tej firmie robil tu kto cos? jakie sa stawki na poczatek i po okresie probnym? tyrka za najnizsza czy da sie cos lepiej zarobic? prosze o opinie

damiani

witam wie ktos cos tutaj o zarobkach?

Zostaw opinię o Niwa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe J. i J. Niwa - Ropczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niwa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe J. i J. Niwa