Al-Con Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o Al-Con Sp. z o.o.

Masz doświadczenie w pracy w firmie Al-Con Sp. z o.o.? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

olaf
@admin 03.09.2015, 14:00
Masz doświadczenie w pracy w firmie Al-Con Sp. z o.o.? Wiesz coś o zarobkach i atmosferze pracy? Podziel się z nami swoją opini...

Witam, pracowalem w tej firmie 8 lat i sytuacja wyglada tak: - stawka po tym czasie 9zl na reke na godzine, nowoprzyjeci 7zl i dostaja umowe zlecenie ale sa zwalniani jak skonczy sie robota - premia uznaniowa 150-200 zl, jak jestes dupowlazem to 200-300 zl - zadnych dodatkow typu wczasy pod grusza, jakies imprezy firmowe niema - premia bozonarodzeniowa 200 zl - przy zapytaniu o podwyzke zawsze ta sama odmowa ze "jeszcze jest niepewnie na rynku" - praca w sobote po zwyklej stawce - na drugiej zmianie picie alkoholu - falszywosc pracownikow w stosunku do siebie nawzajem, i donoszenie wzajemnie jeden na drugiego Ogolnie bylem od wszystkiego pracowalem na stanowisku blacharz a pracowalem na prasie krawedziowej, gilotynie, szlifowalem, jezdzilem wozkiem widlowym, i samochodem dostawczym po calym Slasku i Warszawie i przez 8 lat dorobilem sie stawki 9zl, zalosne... jedyne co bylo dobre to to ze przez caly ten czas nigdy nie spoznila sie wyplata nawet o 1 dzien

Zostaw opinię o Al-Con Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Al-Con Sp. z o.o.