JIJ Akumulatory

Szczecin

Opinie o JIJ Akumulatory

basik

Nie polecam. Przepracowałem w tej firmie ponad 6 lat. Z roku na rok było coraz gorzej. Właściciel niewypłacalny. Zwolniłem się bo szef nie płacił od ponad roku wypłaty na czas. Firma obecnie bliska upadłości.

BartekŁ - 2011-07-01 01:13:14 Pracowałaś W JiJ że tak piszesz [usunięte przez admina] Na papierze najniższa krajowa i zapieprz od 8 do 19 Do tego złe warunki pracy, zimą w biurze pracowników ok 8-10*C. W "szatni" jeszcze zimniej. Własciciel wymaga absurdalnego oddania firmie a przejawia się to tym że nakazuje pracownikom wykasowanie nr tel z prywatnych telefonow do byłych pracowników firmy. Zdecydowanie nie polecam

BartekŁ

Zostaw opinię o JIJ Akumulatory - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JIJ Akumulatory