*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.
Nowy wpis
basik
12.11.2015 21:24
Inne
Nie polecam. Przepracowałem w tej firmie ponad 6 lat. Z roku na rok było coraz gorzej. Właściciel niewypłacalny. Zwolniłem się bo szef nie płacił od ponad roku wypłaty na czas. Firma obecnie bliska upadłości.
Nowy wpis
anonim
09.09.2011 04:54
Inne
BartekŁ - 2011-07-01 01:13:14
Pracowałaś W JiJ że tak piszesz
[usunięte przez admina]
Na papierze najniższa krajowa i zapieprz od 8 do 19
Do tego złe warunki pracy, zimą w biurze pracowników ok 8-10*C. W "szatni" jeszcze zimniej. Własciciel wymaga absurdalnego oddania firmie a przejawia się to tym że nakazuje pracownikom wykasowanie nr tel z prywatnych telefonow do byłych pracowników firmy. Zdecydowanie nie polecam
BartekŁ
01.07.2011 01:13
Inne
Pracowałaś W JiJ że tak piszesz
[usunięte przez admina]
Na papierze najniższa krajowa i zapieprz od 8 do 19