Electrolux

Pruszków

Opinie o Electrolux

zs

wszystko moim zdaniem zalezy od stanowiska, teraz jest wakat np na posadę Specjalista ds. Planowania Wdrożeń Nowych Produktów i dają sporo dodatków, ale umowa na zastepstwo:/

kierowca

ładują po 12 lodówek, z których parę min. te od srodka mają np. porwane folie (uważajcie na to kierowcy bo zwrot murowany, a koszty wy poniesiecie) naklejają również karty gwarancyjne na porwane folie (opakowania) UWAGA!!!

Electrolux solidna, profesjonalna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2300 b Najbardziej podobało mi się w Electrolux: wszystko

Zostaw opinię o Electrolux - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux