AVENHANSEN Sp. z o.o.
counter
3 19 23 5 1
Jerzy Nowy wpis

Powiedzcie jakie wymagania stawia firma kandydatowi? Trudno dostać tu pracę?

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w AVENHANSEN Sp. z o.o.?

MX Nowy wpis
@Pytanie

Bywało tak, że niektórzy dostawali taką umowę od razu :-)

Dominika Nowy wpis

Może mi ktoś podpowie czy warto teraz złożyć cv i są jakieś szanse na pracę?

Ryszard

Bardzo pozytywne doświadczenia (jako klient)

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 315 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w AVENHANSEN Sp. z o.o.?

Jacek

Chciałem się zapytać jak wyglada sprawa z zarobkami w firmie, czy ktoś orientuje się w tej kwestii ?

Andrzej

Bardzo dobrze się współpracuje z całą załogą Avenhansen, wszystko jest profesjonalnie przygotowane i na czas, bardzo rzetelne podejście do współpracujących trenerów i klientów. Duża otwartość na potrzeby jednych i drugich. Poza tym - to fajni ludzie.

Aneta

@mint dość krótka jest Twoja wypowiedź o firmie AVENHANSEN, a chcielibyśmy tutaj wszyscy na forum dowiedzieć się, dlaczego tak uważasz. Czemu firma jest super? Byłeś klientem czy pracownikiem firmy? Jakieś konkretnego zachowania wpłynęły na taką opinię?

mint

super firma

Aneta

@Ania czyli polecasz pracę w AVENHANSEN? A co jeszcze jest zaletami pracy w tej firmie? Czy firma gwarantuje jakiś benefity, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy jesteś może specjalistą ds. sprzedaży szkoleń otwartych? Właśnie taki jest poszukiwany (http://www.gowork.pl/praca/avenhansen-sp.-z-o.o.;pr) do formy, wiec jakbyś zdradziła, coś więcej o samym stanowisku i rozmowie rekrutacyjnej to pomogłoby to nie jednej osobie.

Aneta

@Aniaa jak obecnie wygląda praca w AVENHANSEN? Chętnie usłyszymy jakie w ostatnim czasie zaszły w firmie zmiany. Na co obecnie mogą liczyć jej pracownicy? Jeśli możesz, to powiedz coś więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca.

kini

a taki handlowiec to do wynagrodzenie ile prowizji sobie tutaj standardowo dorabia? skoro są to tej klasy biznesowe szkolenia to jednak liczyłbym na jakieś bardzo atrakcyjne stawki o jakich się słyszy na mieście - ale czy w realu są równie atrakcyjne?

Ania

Witam Podejrzliwego. Wystarczyło zajrzeć na stronę firmy żeby zorientować się, że 99% osób tam pracujących to kobiety...a imiona z reguły piszemy wielką literą. Może trudno uwierzyć, ale są takie miejsca gdzie pracuje się z przyjemnością :-)

Beata

AVENHANSEN to praca w dynamicznym i uśmiechniętym Zespole :) dostarczająca wiele nowych doświadczeń i satysfakcji każdego dnia!

Tak3Nie1
Klaudia

Firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca szkolenia na wysokim poziomie, które są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę trenerską!! Polecam!!

Tak3Nie1
Ania

Profesjonalizm, możliwość rozwoju, partnerskie relacje, bardzo dobra atmosfera pracy, zgrany Zespół - polecam i każdemu życzę takiej pracy :-)

@Ania

Witam, praca w przyjaznej atmosferze, partnerskie relacje, to od 3 lat kiedy dołączyłam do Zespołu niezmiennie standard. Zapraszamy chętnych do współpracy: http://www.szkolenia.avenhansen.pl/oferty-pracy.html

Tak2Nie

Ula

Bardzo sympatyczna, kompetentna i pomocna ekipa. Dobra atmosfera. Profesjonalizm - o czym można się przekonać uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez AVENHANSEN!

Pola

Bardzo miła atmosfera pracy! Dobre warunki i ciągły rozwój osobisty. Polecam nie tylko pracę w AVENHANSEN, ale także uczestnictwo w organizowanych szkoleniach!!

Justyna

Szkolenie dopracowane w każdym detalu, bardzo wartościowe merytorycznie. Polecam wszystkim szkolenia AVENHANSEN!

Tak3Nie

Praca w AVENHANSEN jest czystą przyjemnością i sprawia dużo satysfakcji...sprzyja temu w dużej mierze klimat, jaki tworzą niezwykli i wyjątkowi ludzie, którzy tworzą zespół, zasługujący na złoty medal :)

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o AVENHANSEN Sp. z o.o. - Kraków

AVENHANSEN Sp. z o.o.