AVENHANSEN Sp. z o.o.

Opinie o AVENHANSEN Sp. z o.o.

Aneta

@mint dość krótka jest Twoja wypowiedź o firmie AVENHANSEN, a chcielibyśmy tutaj wszyscy na forum dowiedzieć się, dlaczego tak uważasz. Czemu firma jest super? Byłeś klientem czy pracownikiem firmy? Jakieś konkretnego zachowania wpłynęły na taką opinię?

mint

super firma

Aneta

@Ania czyli polecasz pracę w AVENHANSEN? A co jeszcze jest zaletami pracy w tej firmie? Czy firma gwarantuje jakiś benefity, spotkania integracyjne dla swoich pracowników? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy jesteś może specjalistą ds. sprzedaży szkoleń otwartych? Właśnie taki jest poszukiwany (http://www.gowork.pl/praca/avenhansen-sp.-z-o.o.;pr) do formy, wiec jakbyś zdradziła, coś więcej o samym stanowisku i rozmowie rekrutacyjnej to pomogłoby to nie jednej osobie.

Aneta

@Aniaa jak obecnie wygląda praca w AVENHANSEN? Chętnie usłyszymy jakie w ostatnim czasie zaszły w firmie zmiany. Na co obecnie mogą liczyć jej pracownicy? Jeśli możesz, to powiedz coś więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca.

kini

a taki handlowiec to do wynagrodzenie ile prowizji sobie tutaj standardowo dorabia? skoro są to tej klasy biznesowe szkolenia to jednak liczyłbym na jakieś bardzo atrakcyjne stawki o jakich się słyszy na mieście - ale czy w realu są równie atrakcyjne?

Ania

Witam Podejrzliwego. Wystarczyło zajrzeć na stronę firmy żeby zorientować się, że 99% osób tam pracujących to kobiety...a imiona z reguły piszemy wielką literą. Może trudno uwierzyć, ale są takie miejsca gdzie pracuje się z przyjemnością :-)

Beata

AVENHANSEN to praca w dynamicznym i uśmiechniętym Zespole :) dostarczająca wiele nowych doświadczeń i satysfakcji każdego dnia!

Klaudia

Firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca szkolenia na wysokim poziomie, które są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę trenerską!! Polecam!!

Ania

Profesjonalizm, możliwość rozwoju, partnerskie relacje, bardzo dobra atmosfera pracy, zgrany Zespół - polecam i każdemu życzę takiej pracy :-)

@Ania 14.10.2015 09:41

Witam, praca w przyjaznej atmosferze, partnerskie relacje, to od 3 lat kiedy dołączyłam do Zespołu niezmiennie standard. Zapraszamy chętnych do współpracy: http://www.szkolenia.avenhansen.pl/oferty-pracy.html

Ula

Bardzo sympatyczna, kompetentna i pomocna ekipa. Dobra atmosfera. Profesjonalizm - o czym można się przekonać uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez AVENHANSEN!

Pola

Bardzo miła atmosfera pracy! Dobre warunki i ciągły rozwój osobisty. Polecam nie tylko pracę w AVENHANSEN, ale także uczestnictwo w organizowanych szkoleniach!!

Justyna

Szkolenie dopracowane w każdym detalu, bardzo wartościowe merytorycznie. Polecam wszystkim szkolenia AVENHANSEN!

Praca w AVENHANSEN jest czystą przyjemnością i sprawia dużo satysfakcji...sprzyja temu w dużej mierze klimat, jaki tworzą niezwykli i wyjątkowi ludzie, którzy tworzą zespół, zasługujący na złoty medal :)

jan

Zmarnowany czas

Zostaw opinię o AVENHANSEN Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVENHANSEN Sp. z o.o.