Opinie o Senova Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Senova Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senova Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senova Sp. z o.o. w Poznań

joko

dobra michał już se nie wpissuj pozytywnych komentarzy. jaki pracownik pisze "ą'' i "ę" i przecineczki i kropeczki.... Żal!!!!

anonimowo :)

Największy ( i to nie tylko na piśmie) niewypał w tej firmie to(usunięte przez admininistratora) - zero wiedzy, wykute slogany, brak jakiegokolwiek pojęcia o podstawowych zasadach działania firmy, ściemnianie opanowała do perfekcji :) No ale przecież miała od kogo się uczyć.....

Senova to firma, która naprawdę wiele odbiega od konkurencji. Wynik miesięczny porównywalny jest z wynikami jednego handlowca w podobnych firmach. Jeszcze wiele się muszą nauczyć, ponieważ działają starymi \"kajowskimi\" metodami, które niestety teraz się już nie sprawdzą. Sami się przyznają, że nie dają rady i nad tym pracują, ale efektów brak. We wszystkim jeden wielki rozpiździaj, nic nie jest zaplanowane, wszystko na szybko. Co do warunków: umowa zlecenie, bez podstawy, do tego drobne (usunięte przez admininistratora). Moja opinia.

aaaa

Zastanawia mnie dlaczego niektórzy tutaj nazywają się handlowcami :) To co robicie to nic innego jak akwizycja...Dla mnie dno, no ale cóż ludzie którzy nie maja ambicji. Rozwijajcie się dalej :D Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Senova Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

a jakie niby(usunięte przez admininistratora) masz na myśli? ja pracuje w telemarketingu długi okres czasu, i podejrzewam ze jestes niedawno zwolnionym pracownikiem....o zbyt duzym mniemaniu o sobie, wprowadzającą chorą atmosfere do pracy. fajnie sie rzuca blotem, ale odwagi powiedziec to prosto w twarz to juz nie masz?? wez lepiej zrob ludziom przysługe i nie otwieraj ust bo szkoda czasu na ciebie!! ja moge powiedziec ze moze nie jest jak w niebie, ale przynajmniej są w porządku wobec pracownika. nie ukrywają zadnych problemow, tylko na forum mowia o wszystkim. cenie sobie uczciwych ludzi. polecam wszystkim chętnym!!

ninka

pracuje od miesiąca, jest ok. początki są ciezkie, ale fajne jest to ze trenerzy jezdza z nami na spotkania i szkola nas w terenie. mysle ze dlugo tu zostane:) zapraszam wszystkich ambitnych i chętnych do zarabiania kasy!:)

aa

pracuje na sluchawkach od 2 tyg jest ok, pomimo niektorych osob, ktore si zle wypowiadają na tym forum,narazie nie widze czegos, co by pokazywalo ze firma jest nieuczciwa w stosunku do pracownikow. dziwi mnie ze jakby firma byla taka jak tu piszą to ludzie by u nich nie pracowali po kilka tygodni. najlepiej przekonac sie na wlasnej skorze.

nowy

a ja jestem bardzo zadowolony :D firma fajna, super ludzie, sprzedaz tez jest.nie ma na co narzekac, co chwila jakies konkursy do zgarniecia albo imprezy firmowe dbaja o pracownika, co sie rzadko spotyka w takich firmach. nie wiem skad to (usunięte przez admininistratora) ze firma oszukuje i kasy nie wyplaca, starzy handlowcy mowia ze jest wszystko na czas wyplacane. polecam firme bo jest napradwe spokoo :)

Z.Z

I zadowoleni pracownicy,do których ja również należe pozdrawiają Ciebie

cleo

jezu znowu gorzkie żale na forum. ludzie firma jest fajna, kase mozna zarobic, wiadomo ze czasem mala jest prowizja, ale potem nadrabiasz w klejnym miesiącu i masz tą kase. wiec nie wygadujcie tych pierdół, ze firma ma pasc czy ktos kogos oszukuje. Zajmijcie sie pracą a nie siedzeniem w domu na forum i wyzygiwanie sie ze swojego nudnego zycia. pozdrawiam zadowolonych pracowników!!

sd

no to kolego idąc twoim sposobem myślenia, skoro otworzyła swoj biznes to po jaką cholere dalej miala pracowac? i z calym szacunkiem ale to nie jest typ błyskotliwej osoby która otwiera swój biznes....a nawet jak otworzyla to krzyz na droge, plakac po niej nie bede. tylko ludzi (usunięte przez admininistratora) swoją osobą. a co do rozwoju.... rzeczywiście, jesli masz mózg wielkosci fistaszka i szkolenia prowadzone przez Hanke uważasz za cofanie sie, to myśle ze dla ciebie, glupcze, moze to byc niezrozumiałe.... zastanawiam sie czy ta wypowiedz tez nie bedzie dla ciebie zbyt skomplikowana :) a co do upadania frmy.... ku..wa sami wróżkarze wokól!! otwórz gabinet i wróż z fusów :) Żałosny jestes czlowieku!!

manam

jesli chodzi o mnie to moj szacunek do firmy senova wzrósł z dniem wczorajszym o 100 % . po praz pierwszy spotykam sie z firmą, która tak sobie ceni uczciwośc, ze potrafi zwolnic najbardziej dochodowego pracownika. powód? - oszukiwanie klienta jak i firmy. Więc jeśli ktos wchodzi na forum i wypisuje takie idiotyzmy powinien zastanowić się tak naprawdę nad samym sobą. jedno jest pewne - senova to miejsce gdzie masz szanse się rozwijac, pracować na wysokim poziomie z ludzmi naprawde nietuzinkowymi.

handlowiec

no to w takim razie musisz byc swietnym ph skoro tak sie wypowiadasz o zarobkach :D p[ewnie jestes jednym z tych handlowców ktorzy dużo (usunięte przez admininistratora)zamiast skupic sie na pracy, a z reszta widac po poziomie twojej wypowiedzi ze pewnie w twojej czaszce wiatr hula :) pozdrooooo [ps. napisz odważniaku od kiedy pracujesz to bede wiedziec kogo w firmie unikac

hahahaha 4 tys zł w pierwszym miesiącu?? Nie wierze w cuda!! Pracuje w tej firmie bardzo krótko i z tego co widze to całą firme spakowac i na stos.. Jak handlowiec sprzedaje to wszyscy sie usmiechaja gratuluja, jak handlowiec nie sprzedaje wszyscy głowa do góry i obrażeni!! Bo przeciez nie nabija kieszeni Pani (usunięte przez admininistratora)!! Jedyna osoba ktora w tej firmie jest godna podziwu to Pani (usunięte przez admininistratora) ktora ciagle trzyma swoja dobrą pozycje tyle ze jest glupia bo juz dawno powinna otworzyc swoj wlasny biznes a nie nabijać kieszeń (usunięte przez admininistratora)

Zgadzam się

telemarketerka :)

a ja w senovie pracuje "na sluchawkach" i jestem zadowolona. przede wszystkim fajne godziny pracy(czasem po 10-tej ide do domu:) ) , mega ekipa, same mlode kobitki, kasa zawsze na czas, mozna duzo zarobic na ilości spotkan..... no i przystojni handlowcy ! myslalam ze bede tu tylko jakis czas, bo jakos nie wiązalam planów z tą pracą ale mysle ze warto tutaj zostac dluzej , bo wszystko jest ok i nie zapowiada sie na zmiany! Polecam bo naprawde warto!!

zadowolony

jak dla mnie jest ok. szkolenie trwa tydzien, potem dostajesz samochod, urządzenia, gotowe grafiki i zaczynasz pracowac. za 1 miesiąc odebralem 4 tys., wypłaty, wiec na pewno mozna zarobic. a najlepsze w tym wszystkim jest ze nikt nad tobą nie stoi z batem, tylko ty sam decydujesz o swoich zarobkach. Z pewnością jest to praca dla ludzi nastawionych na zarabianie pieniedzy i dobra atmosfere w pracy. Warto sprobować bo czlowiek bedzie mile zaskoczony.

ph

zgadzam sie z tymi opiniami. jakies 2 lata temu pracowalem w sprzedazy bezposredniej i byl to o wiele niższy poziom niż w senovie. widac ze firma kladzie nacisk na uczciwosc ale tez na dobre zarobki dla ph. w sobote bylo szkolenie dla nas z p. Hania, wiec tez kladą nacisk na rozwoj swoich pracownikow. moze nie jest to firma ktora ma piec filii , ale czuje sie klimat pracy. a co do telemarketingu to fajnie sie pracuje na juz zorganizowanych spotkaniach. polecam!!

handlowiec

Witam, pracuje w tej firmie od 6 miesiecy i jestem bardzo zadowolony. Dobre wypłaty, telemarketer umawia spotkania więc duży komfort pracy. Sprzęt się fajnie sprzedaje, ludzie dobrze reagują na spotkaniach. Polecam dla każdego kto lubi sprzedawać. Pzdr

handlowiec

Fajny młody zespół handlowców i telemarketerów. Widać, że ludzie tutaj pracują bo chcą, a nie muszą. Kierownictwo motywuje do pracy i tak np. teraz jest konkurs, w którym można wygrać wycieczkę do Egiptu. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Senova Sp. z o.o. - Poznań

Senova Sp. z o.o.