POL-NIL Sp. z o.o.

Opinie o POL-NIL Sp. z o.o.

zdia

Z pieniążkami @tola jest całkiem dobrze, wynagrodzenie dla handlowców to podstawa jakieś 2000 i premia

tatianka

właśnie dlatego ja się zastanawiam nad podjęciem pracy w POL-NIL Sp. z o.o. ze względu na ich bardzo długi staż, po prostu wierzę w firmy o takiej długiej żywotności bo mam nadzierją na stabilność zawodową i wiem że firma jutro nie wyparuje - poza tym mają know how i zapewne kapitał, czy sądzicie że mam rację?

rychu

ja to przetrzepałem dziś internet na temat tego pol nilu bo myślę czy by właśnie obecnej pracy na nich nie zmienic ale kurcze żadnych konkretów w sumie tam nie widzialem. a chciałbym bardzo wiedzieć ile płacą w ciągu miesiąca, na jaką umowę ma się szanse, czy jakims cudem po jakimś czasie może dostaje się ta o prace?

semir
@rychu 31.12.2014 04:56

To jakoś chyba zbyt dokładnie nie szukałeś. Pol-Nil jest prywatną firmą działającą od 1991 roku. Ich siedziba znajduje się w Warszawie, a zajmująy się sprzedażą substancji farmaceutycznych i kosmetycznych dla krajowych i zagranicznych firm. Prace znajdziesz tu w zależności od ich potrzeb - ogólnie takowej brak

obserwator

Święte słowa trafiłeś w 10-tkę z tą opinią podpisuje się pod każdym słowem

Getka

Zarobki to są może i dobre ale zwykly pracownik sie [usunięte przez moderatora] zeby "Góra" zbierała kokosy, dziwna atmosfera panuje w tej firmie, jeden mądrzejszy od drugiego, nie polecam. Co jest przyczyną tez Pol-nil upada?? czy tylko kryzys czy złe zarządzanie/??

ona

Przepracowywałam na kilka lat i to był dla mnie bardzo dobry okres zawodowo. Wynagrodzenie ciut niższe od rynkowego, ale świetna atmosfera i olbrzymie możliwości do nauki. Zaznaczam, że nie byłam nigdy związana z wytwórnią.

Maciek

Firma pada a w raz z nią i jej pracownicy. Kolejny raz. Nie polecam teraz i nie polecam na przyszłość.

nick

Zarobki niezłe, ale potwierdzam co wyżej \"kici kici\", jeżeli jesteś ambitny z pomysłami, to omijaj firmę. A zresztą ostanio poleciało wiele osób..........

BigBen

Przemiał ludzi - jak przeciąg. Jeśli nie chcesz tracić czasu to nie polecam.

ktos taki

nie polecam!!!!! kici kici i tyle

Kaś

Generalnie nie polecam mimo dobrych zarobków, ale to każdy sam powinien się zatrudnić i sprawdzić czy mu taka atmosfera odpowiada. Dodatkowo widzę usuwanie postów przez moderatora tego serwisu czyli cenzura na polecenie prawdopodobnie firmy.

kate

Nie pracowałam tam, ale zastanawiające jest to że firma farmaceutyczna w Warszawie poszukuje stale tylu pracowników (zobaczcie sobie na stronie firmy). Z czego to wynika? Duża rotacja? Podobno dość dobre zarobki więc co? Atmosfera? Warunki pracy? Może ktoś z byłych lub obecnych pracowników może coś napisać na ten temat?( usunięte przez administratora )

Witam, Pracowałeś w tej firmie? Bo ja tak. Nie zgadzam się z Twoja opinią. Ci któryz są w porządku wobec firmy, dobrze wykonują swoje obowiązki nie mają na co narzekać. Strasznie jesteś sflustrowany - zostałeś zwolniony?

anonym

witam! Był ktoś na rozmowie na Analityka? Dostałam zaproszenie i zastanawiam się czy warto. Ile w Warszawie można zarobić na takim stanowisku?( usunięte przez administratora )o jest osiągalne

Zawsze przecież możesz spróbować a nie musisz się zdecydować. Daj znać jak poszło na rozmowie i jak było. POWODZENIA

Dostałem zaproszenie na rozmowe na stanowisko szefa kontroli jakosci. Jak Wam sie wydaje warto jechac, bo sluszalem wiele zlych opini i nie wiem czy warto sie tam pchac. Jak jest atmosfera w KJocie?Orientujecie sie jakie sa zarobki.Z gory dziekuje.

a na które działy trzeba uważać? z czego wynika rotacja pracowników?

soli

czytaja czytaja, dzięki .

Anonimus

Po pierwsze zastanawiam się ile osób odiwedza tę stronę? Obawiam się, że niewiele. Przestrzegam przed niektórymi działami w tej firmie. Duża rotacja. ( usunięte przez administratora ) Brak zaangażowania wynika z podejścia przełożonych, którym raczej nieznane jest słowo motywacja (oczywiście nie w stylu: do roboty! Jak nie to Cię zwolnię!).

Zostaw opinię o POL-NIL Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-NIL Sp. z o.o.