Innsoft Sp. z o.o.

Opinie o Innsoft Sp. z o.o.

programista

Napiszcie proszę jak się obecnie pracuje w Innsoft na stanowisku programisty c++ ? Czy praca jest stabilna? Jaka atmosfera? czy umowa śmieciowa czy umowa o pracę? Pozdrawiam.

Jasnowidz

Stagnacja w przypadku tej firmy to za mało powiedziane. Firma zatrzymała się w roku 95 i czasach niemalże DOS’a. Oprogramowanie które wytwarza jest kiepskie, mocno przestarzałe i pełne błędów. Praca w ciągłym pośpiechu, wszystko jest do zrobienia „na wczoraj”. Brak szkoleń, benefitów, zarobki po prostu kiepskie, a możliwości rozwoju w równe zeru. Oczywiście "elastyczna" forma zatrudnienia. Jednym z większych problemów w firmie jest kierownictwo, programiści którzy w ramach „nagrody” za staż pracy zostali awansowany na kierowników nie mając absolutnie żadnych predyspozycji do zarządzania ludźmi. Oprócz „latania” na spotkania podczas których ustalają rzeczy kluczowe dla firmy, nie spisując nigdzie ustaleń z tych spotkań, nie robią absolutni nic. Ulubionym zajęciem kierownictwa jest publiczne narzekanie na „kiepskich” pracowników w ich obecności. Absolutny brak profesjonalizmu kierownictwa ciągnie tą firmę na dno. Odradzam komukolwiek pchanie się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po prostu nie warto.

Jan Kowalski
@Jasnowidz 02.09.2016 12:35

Chyba za dużo wzięli na swoje barki czy to poślizg kontrolowany czas pokaże ale najbardziej szkoda tej masy klientów i długoletniej obecności na rynku nie wiem czy wszyscy w firmie zrozumieli zmiany jakie zaszły i zachodzą na rynku

kickstarter

Tworzą poważne systemy za spore pieniądze, więc dziwi mnie sytuacja inside.

Kudłaty

Ohhho widzę nic się nie zmieniło od mojego odejścia.(usunięte przez administratora)

programista

Nie wiem na ile jest to jeszcze aktualne, ale: - zarobki przeciętne - "elastyczne" formy zatrudnienia - brak benefitów - stagnacja jeśli chodzi o rozwój. Zgaduję jednak, że niewiele się zmieniło od czasu gdy zakończyłem u nich pracę.

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Innsoft Sp. z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Innsoft Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innsoft Sp. z o.o.