RemoBud

Gdańsk

Opinie o RemoBud

DOMI1985

UWAGA NA FIRMĘ REMOBUD PANA WOJCIECHA P.-L.!!!! GDAŃSK w tym przypadku za 2 miesięczną pracę w zeszłym roku mój chłopak otrzymał... 400zł jako zaliczkę i nic więcej! umowa słowna opiewała na kwotę 2000zł netto miesięcznie. potem ten człowiek przestał odbierać telefony i unikać wszystkich pracowników. oszukał łącznie 3 osoby. sprawę w sądzie wygraliśmy i dziś trafił wniosek egzekucyjny do komornika jako ostrzeżenie podaje link do jego wizerunku nie pracujcie u niego! zostawił mojego chłopaka na święta bożego narodzenia i nowy rok bez grosza przy duszy!

Zostaw opinię o RemoBud - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RemoBud