Biuro Market

Gliwice

Opinie o Biuro Market

wars

a na jakie stanowisko masz rozmowę kwalifikacyjną, ciężko mówić o konkretnych stawkach jak nie podajecie na jakie stanowisko startujecie :) pozdrawiam

bleeee

Ta firma to jedna wielka bzdura jak mało która!!! Firma przypomina głęboką komunę a kierownictwo to inteligencją nie grzeszy a wręcz użyje powiedzenia że wyżej bździ niż [usunięte przez moderatora] ma:-) Atmosfera w pracy nieprzyjemna, sztuczna , układy i układziki, dom wariatów a czasem domowe przedszkole:-).

tymek01

wszystko co przeczytałam na tej stronie o B.M. jest prawdą i jestem w szoku, że tyle lat tam nie pracuje a opinie są wciąż takie same na ich temat. KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wszędzie tylko nie tam, ...no chyba, że potrzebujesz przetrwania totalnego! 1- nieważne czy pracujesz 10 lat czy m-c- traktują tak samo 2- im bardziej się starasz, tym mniej się to docenia 3- wypłaty są po 10, a nie przed jak powinny, czyli nieraz zostajesz na weekend z palcem... 4- kombinacje rozbicia sobie zus-u i wypisywanie delegacji nawet jak nie posiadasz samochodu 5- same baby na sklepie- nie zawsze to dobry znak... 6- plotki, plotki, plotki- niezdrowe... 7- mamienie oczu, że u nas wszystko jest i nie ma słowa "nie ma", po czym klient czeka na towar czasami 3 miesiące, a szef umywa ręce i mami dalej 8- przedstawienie firmy jako "och" i "ach", a tak na prawdę ( usunięte przez administratora ) 9- NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10- rotacja jest była, jest, będzie- nawet jak cię wyszkolą i pokażesz, że potrafisz- podziękują ci za czas!

Zostaw opinię o Biuro Market - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Market