Opinie o DELIMA w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DELIMA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DELIMA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELIMA w Słupsk

Karol Nowy wpis

Ile zarabiają kierownicy ?

jadzia Nowy wpis

Pracownicy DELIMY potem są pracownikami stokrotki, tak?

Maksen Nowy wpis

Coś mi się nie wydaje, żeby Delima mogła upaść. Słupsk oczywiście nie jest jakimś gigantycznym miastem, ale swoich klientów mają. Bardziej zastanawiające jest to, że nikt od tak dawna nie udzielił żadnej aktualnej informacji co w trawie tzn. w firmie piszczy. Na pewno pomogłoby to podjąć odpowiednie decyzje odnośnie podjęcia pracy.

gość Nowy wpis

bardzo dobry kierownik stoiska,który dba o swój towar,wie jak zamuwic towar,a przedewszystkim zna się na jakości towaru.brawo. więcej takich ludzi na swoim miejscu.czego bym nie powiedziała o stoisku mięso-wędliny.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie DELIMA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
gość

anonim - 2011-01-30 19:57:57 Pracownik!!!!Niech ktoś mi powie... jak oni to robią, że przy tak małym ruchu mają zawsze! tak dobrze wyglądające warzywa i owoce?

Pracownik!!!!

gość

Pracownika czy klienta?

Znalazł się złodziej w Delimi.

gosc

Jeżeli chodzi o wędliny to moim zdaniem sie poprawiły, widac ze towar jest świższy niz kiedys, a jezeli chodzi o personel to mysle ze niektore osoby sie nie nadaja na swoje stanowisko i dlatego tak czesto si zmienia, ja pracuje tez w sklepie i wiem, jak to jest jak niektorzy pracuja.Nie wolno oceniac wszystkich tak samo!!!Nie kazda osoba tam pracujaca na tym stoisku jest do niczego!!!

klient

wcale,się nie dziwię że tak często wymieniają tam te panie na wędlinach wystarczy postać chwilę w kolejce i się przyjżeć jak te panie się ruszają i jak wygląda wędlina.

Radek

Tez robie zakupy w delimie codziennie i zgodze sie z tym ze na wedlinach zmienia sie obsada co chwile ktos nowy osadzam ze wiodcznie osoby tam pracujace sie nie spisuja bo robiac zakupy tam od poczatku moge stwierdzic ze na przyklad na kasach panie sa te same moze male zmiany w sumie mi bez roznicy ja kasuje sie zawsze u tej samej pozdrawiam personel delimy moich sasiadow

bez przesady

Troszkę się mogę wypowiedzieć na temat tej firmy ponieważ jestem byłym pracownikiem . Jeżeli chodzi o samą firmę to jest ok wypłaty na czas a to jest ważne Jedynie.prowadzący ten market są do niczego oprócz pani (usunięte przez administratora) ,kobieta sama nie wie co kierownictwo wyrabia jedno wielkie złodziejstwo pracownicy nie jedno wiedzą i nie jedno widzieli ,ale oczywiście nic nie powiedzą ,bo się boją że stracą prace.Stara brygada od początku się trzyma a dlaczego ?Wiadomo wszystko w zmowie .Przyjmują nowe osoby żeby mieli na kogo zgonić jak braknie towaru. KIEROWNICTWO powinni wymienić na uczciwych lojalnych ludzi ,którzy godnie będą prowadzić ten market . CAŁE SZCZĘŚCIE ŻEK.KRZYKACZKA TAM JUŻ NIE PRACUJE ,BO WSTYD PRZED KLIENTAMI !!!! DZIEWCZYNY SĄ ŹLE TRAKTOWANE SZCZEGÓLNIE TE NA MIĘSNYM WSPÓŁCZUJE WAM DZIEWCZYNY NAPRAWDĘ .PAMIĘTAJCIE LEPIEJ JUŻ SIĘ ROZGLĄDAJCIE ZA PRACĄ SZCZEGÓLNIE TE NOWE BO WIECIE JAK TAM JEST MANKA NA ŚWIĘTA KIEROWNICTWO NAROBI JAK CO ROKU A WAS WYMIENIĄ NA NOWĄ EKIPĘ i W KÓŁKO, STARY NUMER!!!!!!!!!!.BĘDZIECIE FLAKI Z SIEBIE WYPRUWAŁY PILNOWAŁY KODÓW CEN A I TAK BĘDZIE NA WAS ,ŻE ŹLE SPRZEDAŁYŚCIE TOWAR TO JEST PRZYKRYWKA .A TE WASZE IDENTYFIKATORY UCZĘ SIĘ TO TEŻ STARY MYK .OSTATNIO BYWAM U WAS WIDZĘ ZNOWU NOWE TWARZE .JAK MOŻNA KOMUŚ ROBIĆ NADZIEJĘ ,ŻE BĘDZIE PRACOWAŁ OKROPIEŃSTWO !!!!!!!!

kolak

a byslas we wszystkich 6 ciekawe heh idz kompromitowac siebie a nie delime

karaluch

bzdura z tą czystością to może nie przesadzajmy tak?smród ,kurz wystarczy zreknąc troche i przeterminowane towary i niezgodność cen -najgorza delima ze wszystkich 6ciu.Fuj!nie polecam!

młoda

Ja nie jestem z urzedu pracy i zadna z moich kolezanek tez nie za ty pewnie jestes osoba zwolniona z pracy i wylewasz tu zale a prawda jest taka ze w delimie sie dobrze pracuje jestem pracownikiem od samego poczatku i zadna krzywda mnie tam jeszcze nie spotkala wrecz przeciwnie poznalam wielu fajnych ludzi i przyjaciol a ze tobie nie wyszlo trudno nie musisz pisac takich glupot karaluchy i myszy heh chyba u ciebie w domu u nas sprzata sie codziennie i szczeze mowiac nie znam tak czystego i poukladanego asortymentu w innym sklepie pozdrawiam wszystkich pracownikow bez wyjatkow bo ekipe mamy zgrana i mam nadzieje ze tak zostanie

ktosiek

co za popieprzone delikatesy !ludzie nie kupujcie tam jesli chodzi o obsluge beznadzieja !zero wyksztalconych ludzi wszystko pozatrudniane z urzedu pracy ,wszyscy pracownicy o niskiej wartosci i niskiej samoocenie!kierownictwo z przypadku!

racja ja widzialem karalucha biegnacego sobie przy kaszach a sasiadka mysz...uciekac lepiej od takich sklepow

Brud w każdym koncie na każdej połce ...ceny nie zgadzaja sie z stanem faktycznym ,mleko nawet przeterminowane stoi ,a z lodowek nie radze kupowac towar smierdzacy i stary szczegolnie cuda swiata ryby brrr az strach tam robic zakupy ,az strach dotknac koszyka na zakupy a co dopiero tam kupowac .delikatesy....

ANONIM

Po jednym poracowniku na każdym dziale niezle na cukierni mopa w dłoni a zaraz potem ciasto ludziom nakłada nie myjąc rąk.Na mięsie hetera blondi baba krzykaczka (usunięte przez administratora) wyżywa się na pracownikach ,bo wczesniej ja opi...(usunięte przez administratora) myśląca ,że wszystko robi dobrze a g ..jej wychodzi najlepiej podlizywanie sie do (usunięte przez administratora)...bez mydełka.Ludzie nie zatrudniajcie sie do tego obozu pracy -radze wam.Kasy beznadzieja kolejki pomimo ,ze ludzi nie ma jedna kasa i niewychowana kasjerka ciagle tam siedzi tragedia!

Zostaw merytoryczną opinię o DELIMA - Słupsk

DELIMA