Rafał Tarasiewicz Tarex

Kobiór

Rafał Tarasiewicz Tarex

Opinie o Rafał Tarasiewicz Tarex

Słowa kojarzące się z TAREX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoka . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i sympatyczni. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TAREX: praktycznie wszystko Najbardziej nie podobało mi się w TAREX:brak

Zostaw opinię o Rafał Tarasiewicz Tarex - Kobiór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafał Tarasiewicz Tarex