RED-Real Estate Development Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o RED-Real Estate Development Sp. z o.o.

Przemasz

Z tego co mi wiadomo wpadła im niezła sprzedaż w tym roku https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/2016-byl-mocnym-rokiem-rynku-nieruchomosci/7617/ . Zastanawiałem się nad praca jaki handlowiec tam. Czy ktoś coś wie na temat warunków? Będę wdzięczny za info.

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę RED-Real Estate Development Sp. z o.o..

Zostaw opinię o RED-Real Estate Development Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RED-Real Estate Development Sp. z o.o.