stolbau-eko

Szczecin

Opinie o stolbau-eko

olo

Firma prowadzona przez rodzinkę. Klika, każdemu nowemu patrzą na ręce, zamykają się w jednym pokoiku i obrabiają mu tyłek. Sekretarki odchodzą jedna po drugiej, bo są wykorzystywane jako tragarz i pakowacz. Pani dyrektor ma o wszystko pretensje, nawet o to, że w Warszawie pada deszcz kiedy ona tam jest. Leniwe babsko, nie pofatyguje się do recepcji w obcym mieście, żeby zamówić taksówkę, tylko będzie wydzwaniała do Szczecina, żeby jej ja zorganizować. Nie wystarczy, że ma się swoje zadania do wykonania, pani "kierowniczka" uwielbia się wysługiwać nowymi, żeby za nią wszystko robili, kosztem własnych zadań, żeby można było nowego poniżyć przed szefem, bo się nie wyrabia. Nie polecam!

Zostaw opinię o stolbau-eko - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stolbau-eko