Telepunkt (CH Real Kobylnica)

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Telepunkt (CH Real Kobylnica)
0 0 6 1

Opinie o Telepunkt (CH Real Kobylnica)

anonim

Słowa kojarzące się z Telepunkt (CH Real Kobylnica) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna, bardzo stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są tacy sobie . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie można Najbardziej podobało mi się w Telepunkt (CH Real Kobylnica): kontakt z klientami Najbardziej nie podobało mi się w Telepunkt (CH Real Kobylnica): praca z ludźmi nieodpowiedzialnymi

Zostaw opinię o Telepunkt (CH Real Kobylnica) - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepunkt (CH Real Kobylnica)