Opinie o Unico Logistics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Unico Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Unico Logistics Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unico Logistics Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w Unico Logistics Polska Sp. z o.o.?

QQQQ
@SPEDYTORR

Jeśli się zdarzy, że ktoś do kogoś napisze na komunikatorze w godzinach wieczornych to nie dlatego, ze oczekuje ze pracownik odpali komputer i zacznie pracować tylko raczej dlatego, żeby "nie umknęło" coś. Komunikatory to bardzo istotny element komunikacji w firmie z uwagi na rozliczne wyjazdy managementu/pracowników. Prywatny czas pracowników jest w tej firmie bardzo szanowany.

Sylwia Nowy wpis

Biorą tylko z orzeczeniem czy bez? Nie mam grupy a wszędzie gdzie szukam to minimum 2 trzeba mieć! Tu w sumie w ofercie „ Poszukujemy pracowników kwalifikowanych do ochrony w Jaworze” nie napisali, proszę o informację jak to wygląda.

Jakie godziny pracy obowiązują w Unico Logistics Polska Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Zależy albo 8-16 albo 9-17 (niektóre działy się podzieliły między sobą, niektórzy mają zmieniany system przychodzenia do pracy)

Natalia
@Odpowiedź

Czyli ta godzinna różnica wynika jedynie z preferencji pracowników? Warunki lub system pracy na to nie wpływa?

Krycha
@Natalia

Praca spedytora wymaga elastycznego podejścia do godzin pracy, trzeba monitorować zlecenia również poza godzinami biurowymi. Spedytor z reguły jest 'pod telefonem'. Dla osób, które chcą zamknąć laptopa o 16 i nie myśleć, polecam poszukać pracy w innej branży. To nie jest kwestia pracodawcy a odpowiedzialności za wykonywaną pracę

Weronika
@Krycha

To zrozumiałe. Tylko czy tutaj za to "siedzenie pod telefonem" dobrze wynagradzają? Jest to jakoś uwzględniane w pensji np w formie premii?

SPEDYTORR
@Weronika

Kodeks pracy nie zwalnia pracodawców z wynagradzanie pracy w nadgodzinach nawet jeśli pracujesz jako spedytor. :) Pracodawca musi za nadgodziny wypłacić dodatkowe wynagrodzenie. To kwestia odpowiedzialności pracodawcy za pracowników. Co innego kadra kierownicza, która sama organizuje sobie pracę. Unico nie ma uregulowanej tej kwestii. Praca po godzinach, w weekendy, a nawet podczas chorobowego czesto się zdarza, a poźnowieczorne wiadomości na komunikatorach w sprawach, które mozna poruszyc w ciągu dnia pracy są tutaj nagminną praktyką. Premie uznaniowe nie przekładają się na zaangażowanie pracownika o którym czesto się tutaj wspomina.

Halina
@SPEDYTORR

W takim razie jak płatne są tutaj nadgodziny i weekendy? I faktycznie są sytuacje, że w czasie chorobowego ludzie są ściągani do pracy? Nie próbowaliście porozmawiać z kimś wyżej?

@Halina
@Halina

Nikt nikogo nie "ściąga na chorobowym". W trakcie zwolnienia lekarskiego inny pracownik lub przełożony przejmuje obowiązki spedytora.

QQQQ Nowy wpis
@SPEDYTORR

Nikt nikogo nie zmusza i nikt od nikogo nie oczekuje pracy po godzinach, w weekendy, święta czy podczas L4. Praca spedytora wiąże się czasem z odebraniem telefonu po 16, ale jeśli ktoś tego nie akceptuje to powinien szukać pracy w innej branży :-)

QQQQ Nowy wpis

Sabina Nowy wpis

Napiszecie coś więcej, proszę, to tej pracy spedytora? W starutkim ogłoszeniu pojawia się tylko umowa o pracę. Dziś z reguły firmy podają więcej, widełki zarobków, godziny pracy, ewent. jakie premie można wypracować. O takie informacje mi chodzi :)) Plus - czy będzie nabór w tym roku, skoro nie widać go na razie :3

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Unico Logistics Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Podziel się swoją opinią.

Aplikowałeś na stanowisko KOORDYNATOR DS. TECHNICZNYCH oferowane przez firmę Unico Logistics Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Yava

Miałem przyjemność pracować w 2021 roku. Nie ma własnej floty ; bazuje na klientach koreańskich ale też ma aspiracje i wciąż zdobywa nowych. Typowa spedycja więc jak ktoś chce pracować w spedycji odnajdzie się. Jak dla mnie małe szanse rozwoju zawodowego. Duży chaos ; rozgardiasz; brak jednej osoby decyzyjnej. Kto co lubi.

Elżbieta
@Yava

Ten chaos i rozgardiasz rzutuje jakoś na relacje między pracownikami, na atmosferę w firmie? Bo nie zależy mi zbutnio na rozwoju no ale na w miarę pozytywnej atmosferze już tak. No i jeszcze czy są podwyżki jakieś w miarę regularne, no bo wiadomo jak to z tą inflacją jest.. ?

Polecam tutaj pracę, miła atmosfera :)

Karol

No to dobrze, dobrze, atmosfera jest ważna. Ale do pracy chodzi się głównie zarabiać, więc może powiesz mi też jak wygląda ta kwestia w tym miejscu? ;p

Kana
@Karol

Zarobki są w porządku

Epidemia

W jaki sposób firma chroni swoich pracowników podczas epidemii? Czy pracownicy mogą pracować zdalnie?

bez nicku
@Epidemia

Pracownicy są chronieni podczas epidemii. W miarę możliwości pracują zdalnie, wyznaczane są dyżury. Biura zaopatrzone są w środki ochrony indywidualnej.

Kamila

@xyz nie wiem, czy zrozumiałam dobrze, chodzi o rozmowę kwalifikacyjną do Unico? Przykro, jeśli dostałeś odmowę. Podzielisz się resztą szczegółów? Ile Ci zaproponowali?

hudy

polecam, placi na czas!

admin

Coś zmieniło się w firmie Unico Logistics Poland Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Unico Logistics Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unico Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unico Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unico Logistics Polska Sp. z o.o.?

Unico Logistics Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Puławska 111B
    02-707 Warszawa

Unico Logistics Polska Sp. z o.o.