Promax Pharma-Departament sprzedazy kart kredytowych Banku Millenium

Kraków

Opinie o Promax Pharma-Departament sprzedazy kart kredytowych Banku Millenium

Paweł

....podobno juz nie pracujemy bo sie firma rozpadła

co tu komentowac wczoraj zbankrutowali ale widzieli co robia do konca, kazdy manager to [usunięte przez moderatora] nie wspomne juz o głównym szefie odziału Kraków [usunięte przez moderatora] nawet za te zarobki co tam zarabiano nie dało sie wytrzymac

Zostaw opinię o Promax Pharma-Departament sprzedazy kart kredytowych Banku Millenium - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promax Pharma-Departament sprzedazy kart kredytowych Banku Millenium