HOTEL DEDEK PARK

Toruń

Opinie o HOTEL DEDEK PARK

man

mujla, mamy wolny rynek. Jak ktoś nie chce tam pracować to niech nie pracuje

Recepcja

"Pani Prezes" ( na prezesa trzeba miec wyglad i kase a tych rzeczy ci brak kobieto) skoncz w koncu bronic tego swojego obozu pracy!!!!!

Recepcja

Klienta traktuja dobrze kiedy patrzy a za plecami jego takie walki robia, ze nikt by nie uwierzyl!

Recepcja

Skoro nie pracowałaś tam to nie wyrażaj swoich opini. Miałem wątpliwą przyjemność pracy w tym miejscu. Ludzie nie zatrudniajcie się tam! Pracując na recepcji jesteś pokojową, kelnerem, technicznym i wszystkim innym bo jesteś od godz 16 sam zupełnie. Niestety wymagania są wobec wszystkich oprócz oczywiście kierownictwa. Takie rzeczy się tam działy, że nikt by nie uwierzył. Jedyną rzecza stałą jest pogarda dla ludzi pracujących i małe wynagrodzenie. Parodia pracodawcy!!!

tauruslam

Atmosfera tragiczna,[usunięte przez admina],niebiańskie wymagania za grosze bo tego pensją nazwać się nie da.Ta wielka PANI dyrektor jest tak tragiczna,że tego opisać się nie da.Kobieta ma problemy zapewne jakieś.......Ostrzegam dzieciaki.Trzymajcie się od tego miejsca z daleka.Praca nie warta nerwów i braku snu i wypoczynku

dersa92

Pracownicy wyzyskiwani za grosze do granic możliwości.Ciągła presja szefowej dbającej tylko o swój wygląd i prestiż jak w ogóle ma jakiś.UWAGA!Jak coś zostawicie w pokoju to sprzątaczki chętnie zabiorą to i zapomnij o zwrocie. Rozmawiałem z pracownikami,ta firma to tragedia.Współczuję tym dzieciakom,ze nie mają innej pracy.

mediator
@dersa92 03.05.2014 19:12

Wszystkie opinie wyrażane przez osoby, które nie podpisują się i nie mają odwagi ujawnić swojej tożsamości są funta kłaków warte. Zwykłe wylewanie żółci, zwane obecnie hejterstwem.

Zostaw opinię o HOTEL DEDEK PARK - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL DEDEK PARK