Opinie o BUDIMEX w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Poznań

Karol

Miałem okazję pracować w tej firmie plus minus 2 misiace, pracowałem na werku w neulußheim. Powiem wam szczerze ,że bylem bardzo zaskoczony pozytywnie, ludzie na hotelu spoko, kierownictwo spoko wyplata bylem tu też zaskoczony bo zawsze brałem teoche wiecej niż sie spodziewałem jedyne do czego można się przyczepić to do jakości maszyn, pracowałem jako operator maszyn zbrojarskich, jest ich tam niewiele i są w kiepskim stanie. Jeśli znasz sie na robocie jedziesz zarobić nie dla zabawy bedziesz sumienny i zaangażowany to na pewno to docenia ,polecam wam ten werk warunki są git

Bedni
@Karol

To ja chyba w Twoje zastępstwo jadę :D

Obserwujący

Co powiecie o werku w Sennfeld ?? cały czas szukają ludzi tyle roboty czy taki kibel ?

Githes
@Obserwujący

Sennfeld i Schweinfurt to jakaś porażka pod względem ludzi. Praca i zarobki ok ale ludzie którzy tam pracują to jedna wielka klika tzw swoich wykończą człowieka psychicznie i rozpija bo przecież piwko przed robota to tam norma.

Pik

Firma powinna się nazywać " od świtu do zmierzchu" myślę że idealna nazwa, a reklama firmy ?? " Ciężka praca za małe pieniądze " , w firmie nie możesz liczyć na nic, nawet na to żeby po wypadku zawieźli cię do szpitala

Fakir

Masakra, pracowałem na jednym z werkow, praca od 5 do niewiadomo której, zazwyczaj minimum 12 godzin, miesięcznie zrobisz ok 2 tys euro, fajnie nie ?? Ale zapierdalasz jak niewolnik, na chwilę się staniesz żeby wymienić z kimś 2 zdania to już Cię nad Tobą stoją i dra mordę " do roboty". Nie masz podanej nawet stawki godzinowej, nie masz nadgodzin, wypłata niewiadomo jak naliczana, niema listy obecności w pracy . Polecam tym którzy lubią być ponizani

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
-. -. -

Norma 1000%. Zarobki - 1000000%

Ex

Firma zatrudnia ludzi z pod sklepu. Ci ludzie nie jadą do pracy tylko na libacje alkoholowe. Po pracy piją wódkę, a w pracy na kaca piwo. I tak każdego dnia. Firma płaci najniższe stawki, ale alkoholikom to wystarcza

radca prawny
@Ex

Nick „Ex” sugeruje, że jesteś byłym pracownikiem i wiesz o czym mówisz. Rozumiem, że piłeś razem z nimi …. alkoholiku „z pod sklepu” i wtedy wypłacana „kasa” tez Ci pasowała …, wiec nie było tak źle jak próbujesz tutaj imputować ….

Jak się pracuje z ludźmi z BUDIMEX?

joanna

małżonek pracuje akurat na werku w niemczech i bardzo sobie chwali. a ludzie są różni. zależy jak trafi się na kierownika.

Porady prawne
@joanna

Kierownik to tylko jedna osoba nie „ludzie”. To pracownicy tworzą atmosferę na kwaterze na której spędza się większość czasu, a nie kierownik. Owszem kierownik w pracy daje wytyczne, oznacza cele…, brygadzista je wdraża w życie ale to ludzie a nie kierownik twarzą atmosferę po pracy na kwaterach w weekendy …

joanna
@Porady prawne

z tym także się zgadzam, lecz kierownictwo przede wszystkim dba o swoich pracowników i jeśli jest (usunięte przez administratora)..y to niestety sami pracownicy nic nie załatwią.

Zapraszam do Ahaus. Super firma cudowni ludzie super pieniadze

gabryś

Pracuję w budimexie ponad dziesięć lat. kontrakty, prefabrykacja. Warunki mieszkalne bardzo dobre, dojazdy do pracy, rachunki(prąd, gaz, środki czystości na kwatery) opłaca firma. Wypłata zawsze 10 lub wcześniej. zarabiam zależnie od miesiąca około 2200 i interesuje mnie tylko własne wyżywienie, resztę opłaca firma. Zwrot podatku niemieckiego na koniec roku, plus kindergeld co również daję ładny dodatek. Kadra kierownicza w porządku. Ludzie i atmosfera jak wszędzie raz lepsza raz gorsza, ale nie o to tu chodzi. Wyjeżdża się zarabiać a nie kolegów szukać. Stawki 1700 są faktycznie na starcie, ale na miejscu jak okazuje się że znasz się na robocie i nie walisz w c**** masz automatycznie podnoszone. 90% ludzi na moim kontrakcie to ludzie pracujący wiele lat w tej firmie i gdyby było tu faktycznie tak źle jak wiele osób opisuje, to na pewno nikt by tu tyle nie wytrzymał. Praca w godzinach 6-16 plus soboty ( o ile masz chęć przyjść) 6-11. Byłem na trzech kontraktach i na wszystkich są porównywalne warunki. Prawda jest taka że jeśli ktoś wyjeżdża do pracy, a nie wyrwać się od żony żeby pić i walić w c**** to na pewno będzie zadowolony. Ja jestem

Rogal

W Niemczech zbrojarz zarabia nawet 4500 euro a nie jakieś 1600eur .Tyle że stać na godne życie w Niemczech a nawet można dorobić się audi Q3 albo domu a nie garba.Gol

Robson
@Rogal

Podaj mi namiary na taką firmę, co tyle można zarobić? Pozdrawiam

Gabrys
@Rogal

daj te namiary kolego. Bajki piszesz i tyle

neutralna

Budimex to najlepsza firma na rynku niemieckim . A płace zależą od wydajności fachowców.

Qwerty
@neutralna

Kłamiesz! Nawet jak kumpel miał urlop ja pracowalem na jego i swoim stnanowisku ( czyli za 2) nic wiecej nie dostałem. A kierowniczek tylko łaził by norma była zrobiona, a nic nie wziął się do pomocy

Były pracowmik
@neutralna

Najlepsza?Może ty wiesz najlepiej,niemiec ma brutto 36e,minus jakies koszty zycia podatek itd,ale poł mu zostanie min,to 18e.Masz jasność CHŁOPIE, bujaj las a nie NAS. KPINA.ta firma sie rozleci wkrotce3!!!

Zenek łoś

Zarobki na prefabrykacji w Niemczech to jest jakaś kpina. Psie grosze na tytoń i piwo. Niecałe 10 euro brutto to tyle w Polsce Ukrainiec zarobi u nas w firmie. za 220h zeby nie zarobic na konto 2000euro a jeszcze trzeba wyżywić się. Robota dla desperatów i nie mających wyjścia

zbrojarz

jest dobrze pracuje 4lata

Byłem i widziałem

(usunięte przez administratora) i u sto metrów mułu 10-12e chyba że sobie namalujesz,może że 2 osoby mają na kontrakcie ale z tyłka nie wychodzą

Tomasz

pracuje w firmie juz kilka lat i napisze jedno ze firma to ludzie a styl zarzadzania i kompetencji od jakiegos czasu ostro w dol. Jakis czas temu zwolnili moja kolezanke ktora byla Kierownikiem Kontraktu na najwiekszej naszej budowie biurowca w Poznaniu. To w jaki spsob to zrobiono to porazka i wstyd. Dziewczyna wyprowala sobie zyly a na koniec kop w 4 litery. Dyrektorzy od dawna wiedzieli o problemach ale nie angazowali sie w to aby ja wesprzec i pomoc. Egzekwowali tylko a przy tym komentarze ze sie tego nie chcialo sluchac. Tak jest pewnie latwiej, nie biora odpowiedzialnosci bo to przeciez nie oni tylko Kierownik Kontraktu. Napisze jedno, to juz od dluzszego czasu nie ten rejon kiedy podziekowali Darkowi. Nowe wladze - trzymaj palec, mierny ale wierny. Podobno ryba psuje sie od glowy. No jest tu taki jeden madrala ktory pozjadal wszystkie rozumy, maly czlowiek maly format.

Bigiel

Co powiecie o werku obok mancheim? Jak tam jest?

Cher
@Bigiel

Poczytaj opinie na Budimex Rzeszów jak tam jest fajnie :)

piernik

Pracownicy z kilkuletnim stażem zarabiają maksymalnie 1900 euro, gdzie nowy pracownik może pomarzyć... Mało tego - obiecują 10 e na godzinę a jak przyjeżdżasz na miejsce to się okazuje, że kierownik zdecyduje o Twojej stawce....i nie dowiesz się nawet pytając go kilkukrotnie jaką masz stawkę. Jak dostaniesz wypłatę to Ci dopiero oczy na wierzch wychodzą bo z 10 e robi się 8... Wstyd taka duża i wydawałoby się porządna firma...

Rolas
@piernik

obiecywali 10 teraz naciągacze mówią 12, jedziesz na miejsce wyliczasz wypłatę i wychodzi 8,50... Szkoda słów NACIĄGACZE i kłamcy

Praca po 11-12 Godzin z czego przerwę odliczają (godzinę), płacą niby po 8 euro ale jak to podliczysz to wychodzi mniej, mieszkania są ale z samymi pijakami ludzi zbierają już z ulicy z roku na rok coraz to gorzej (żaden fachowiec czy spawacz nie pójdzie robić za 8euro), w pokoju mieszkać po 5 najlepiej by było i trzymać ciuchy w torbach, jak chcesz jechać do kraju to wielkie płacze i zażalenia bo kto będzie robił... jedna wielka klapa. teraz kombinują jak omijać prawo wypłacania nam co najmniej najniższa niemiecką stawkę na godzinę 9.35 nic tylko rozglądać się za innymi firmami, w mniejszych korporacjach można zarobić lepiej i żyć godniej, tutaj to najlepiej było by całe dnie w robocie siedzieć bo co ty będziesz robił na hotelu...

Andre

niestety w pełni się zgadzam. spędziłem ostatnie kilka lat na zakładach prefabrykacji i nie mogę powiedzieć nic dobrego o tej firmie, poza regularnym wypłacaniem wypłaty nie ma nic dobrego. pijacy, pijacy i jeszcze raz pijacy. na mieszkaniach, w zakładzie.. i problem ze wszystkim. kierownik zajęty wyłącznie swoimi problemami ignoruje alkoholizm w pracy. faktycznie ogromne problemy ze zjechaniem raz na 6 tygodni do domu, w mieszkaniach żadnych warunków, nawet, żeby trzymać swoje rzeczy. palenie w mieszkaniu - w towarzystwie niepalących - też akceptowane ;/ co to za warunku chore.. lepiej szukać innej pracy i pracować jak człowiek, godnie.

@Andre

Ignoruje alkoholizm w pracy chyba każdy kierownik.. jak ma siłę stać na nogach zostaje, jak wrak to wraca na hotel, do czasu aż coś się stanie i wtedy zaczną się problemy, przejdzie z alkomatem i co wysłać 80% pracowników do hotelu jak tak jest codziennie. Do mieszkań widzę się zgadzamy kompletnie brak warunków. Kiedyś jeszcze było w miarę ale teraz to porażka, żadnej diety, kompletnie nic czysta stawka jedynie na czas. W polu więcej zarobi niż w tej firmie..

Joa

No właśnie trochę mała płacą. Mąż miał wyjechać jako spawacz ale zrezygnował. 8euro na godzinę mu proponowali. Powiedzieli mu, że pracuje sie po 10h i jedna sobota w miesiącu 6h. Podwyżka po 3msc. Fajnie, że darmowe zakwaterowanie i zjazdy do Polski,moze dlatego też taka mała pensja.

Julianna
@Joa

Czy odezwali się do męża z ofertą? Jak wyglądał proces rekrutacji?

@Joa

żadne darmowe zakwaterowanie. całą sobotę się na to pracuje. nie dajcie się oszukiwać ludzie.

Nowy.gość

Witam, Po jakim czasie otrzymaliście ofertę wyjazdu od spotkania? Jak wyglądała procedura rekrutacji? Szybko wyjechaliście? Czy mieliście najpierw rozmowę w Poznaniu a później się do was odezwali?

@Nowy.gość

Z tego co wiem nie potrzebują teraz tzn na spawacza. A gdzie się starasz i na co?

@My

Widziałem ogłoszenia, że potrzebują do pracy w niemczech jako spawacz / monter. Jestem ciekawy jak szybko jest wyjazd. Słyszałem że najpierw zapraszają do Poznania a później kierują dalej ale nie wiem na ile pewna praca

@Nowy.gość

Jedziesz na rozmowę z papierami itp i spawacz próbkę. Po próbce oceniają czy cie chcą czy nie, jeżeli tak to ustalają ile na godzinę, gdzie jedziesz itp

@My

Super, dzięki. Powiedz mi proszę, czy pracujesz lub pracowałeś u nich? Polecasz?

@Nowy.gość

Byłem na rozmowie w grudniu. Dzwonili do mnie w styczniu i powiedzieli, że będą dzwonić w kwietniu bo teraz mają mało pracy. Szukam czegoś innego ale ciężko jest.

@My

Głupota. Ogłoszenia regularnie wystawiane, że potrzebują ludzi a nie mają dla nich pracy. Bez sensu.

@Nowy.gość

Albo nie spodobało im się moje spawanie.☺️

Wojtek
@Nowy.gość

Ja już czekam ponad 2 miesiące.Cały czas kręcą że zadzwonią.Zrozumiałem że nie ma pracy.Ogłoszenia są przez cały rok,tylko pracy nie ma.

@Wojtek

U mnie to samo. Zadzwonili po nowym roku i powiedzieli żeby dzwonić do nich w połowie kwietnia. A ty też na spawacza?

Wojtek
@My

Na montaż.Już nie liczę na nich.Szukam innej pracy.

muchomor!
@Nowy.gość

Cześć, dżwonisz do Poznania umawiasz się na konkretny dzień. Mówią Ci co masz ze sobą wziąć, chodzi o dokumenty. Rozmawiają z Tobą, jeśli się zakwalifikujesz, robisz badania lekarske, no i wyjazd w ciągu paru dni. Zależy jaki masz zawód. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@Nowy.gość

najpierw jest wyjazd do poznania, medycyna pracy etc, rozmowa, umowa i wyjazd..

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Poznań

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX