Hurtowe Centrum Spawalnicze HEFT sp.j.

Warszawa oddział w toruniu

Opinie o Hurtowe Centrum Spawalnicze HEFT sp.j.

Andrzej

Bez owijania w bawełnę, muszę przyznać, że pracują tam ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Jestem handlowcem konkurencyjnej firmy, ale pomimo to, nie mogę powiedzieć złego zdania o tej firmie.

Jeśli byłeś zatrudniony w Hurtowe Centrum Spawalnicze HEFT sp.j. to dodaj komentarz . Napisz czy jesteś zadowolony z takiej pracy i jak oceniasz tego pracodawcę.

Zostaw opinię o Hurtowe Centrum Spawalnicze HEFT sp.j. - Warszawa oddział w toruniu

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtowe Centrum Spawalnicze HEFT sp.j.