Press-Glas S.A.

Tczew

Opinie o Press-Glas S.A.

ufc

Zalezy gdzie sie trafi i na jaki dział. Jak tam z umową na stałe. Szybko ją mozna uzyskac ? Pozdrawiam

andrz

o odzywki spytaj andrzeja brygadziste z tcz

andy c

pracowalem tam 2 lata , prawie nabawilem sie nerwicy impotencji .. kazdy do kazdego sie zwraca czesc ty k.... ty szmato ..a sam bylem swiatkiem jak czarek boss , ktorego juz zwolniono - zwracal sie do brygadzistow ,, wy kur ..szmaty jaka cyfra mała ogien '' polska patologia firmy , nigdy nie trafilem gorzej , na budowie bylo lepiej... typowa polska firma..rolki ponoc od lini ,,osszukane byly przez technikow z 100 proc na 130 .... ktos was podje e do sadu to lezycie

marian

nie polecam weekendy niby dla chętnych a co do czego to trzeba przychodzić bo krzywo patrzą, no i umowy najczęściej do grudnia a później zwalniają jak nie ma roboty, ogólnie nie ma sensu tracić czasu tam siedzieć, do wypłaty nagroda uznaniowa jak ci zabiorą to mało co zostaje i nie wychodzi wtedy tak jak na umowie stawka godz.

Zostaw opinię o Press-Glas S.A. - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press-Glas S.A.