Kabe Therm Sp. z o.o.

Wola Filipowska

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 11 ocen.

Kabe Therm Sp. z o.o.
1 11 6 1

Opinie o Kabe Therm Sp. z o.o.

Administrator

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Kabe Therm. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

kidman

Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na produkcji, jakie są warunki pracy, warunki płacy itd, z góry dziękuję

ech!

A co tutaj do rozumienia @taoa ktoś komuś zazdrości najzwyczajniej w świecie i wypisuje tutaj bzdury żeby komuś zaszkodzić..typowe nasze krajowe zagranie :) polecam nie czytać i robić swoje z dala od takich opinii

anza55

Odnosząc się do poprzednich wpisów jestem sto procent pewny że ten z metra cięty konus ( kierownik produkcji ) polizał nie jednego loda... skoro dostał kierownikiem . Skąd taka osoba na takim stanowisku skoro wcale się nie zna na wykonywanej przez siebie pracy.

xx

Firma, która nie dba o pracownika a głównym jej celem jest jak najbardziej wydoić ludzi i zatrudnić nowych na ich miejsce. Stawki wynagrodzenia niezłe na początek ale później nie ulegają one zmianie mimo, że miały się zwiększyć o 10-20%.

Zostaw opinię o Kabe Therm Sp. z o.o. - Wola Filipowska

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabe Therm Sp. z o.o.