ABA Hurtownia

Bydgoszcz

Opinie o ABA Hurtownia

antek

wie ktoś czy mają jakieś ogłoszenia nowe do roboty

Klomintak

Aba jest hurtownią wielobranżową, także w ich obrębie można dostrzec wiele różnych produktów, niekoniecznie ze sobą w jakiś sposób związanych. Dywersyfikacja towarów na pewno może dostarczyć nowej ilości klientów, ale z drugiej strony może powodować problemy z organizowaniem logistycznym na magazynie.

Stefan

nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

KRIS

I chyba trafiłeś w samo sedno?!

zyglewski

polecam , firma zajmująca się sprzedażą narzędzi oraz elektronarzędzi i obsługą sklepów detalicznych [usunięte przez moderatora]

czarny791970@wp.pl

znam kilka firm kture sprzedają nażędzia [usunięte przez moderatora]

klient

chamska obsługa w magazynie. ceny może i dobre, ale pierwszy kontakt z tą firmą, a raczej z jakimś panem z magazyny zniechęca do zakupów. może ktoś zna jakąś firmę w Bydgoszczy która zajmuje się tym samym co ABA. Nie patrzę już na ceny, bo różnice mogą być niewielkie, ale nie lubię być traktowany jak "szmata" tylko dlatego, że chcę coś kupić.

KRIS
@klient 14.12.2010 13:44

Niestety to nie ta sama firma z przed 2000-roku. A szkoda!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o ABA Hurtownia - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABA Hurtownia