Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.

Witam mam pytanie odnośnie pracy czy potrzebują na magazyn ?Pracowałam w tej firmie i byłam bardzo zadowolona.

Byly pracow.

Ja chetnie bym wrocila do Apisu, poznalam wieke ciekawych osob. Pozdr.

Natalia

Niestety, nie mogę się zgodzić z komentarzami co do Magazynu. Pracowałam tam ponad rok, to prawda odeszłam, ale ze względu na dalszy swój rozwój, a nie złe warunki pracy. Było mi bardzo przykro jak odchodziłam. Ludzie są świetni i pomocni. Pani kierownik magazynu również zawsze była pomocna i kiedy był problem to zawsze starała się stanąć na rzęsach by nam pomóc. Zespół jest młody i każdy super się dogaduje, wiadomo bywały gorsze dni, jak wszędzie. A negatywne komentarze, które przybyły na koniec grudnia oraz teraz w styczniu, są chyba wynikiem czyjegoś niespełnienia. Pisała je jedna osoba. Takich osob nawet nie było na magazynie, a już wogole takiej ilości osob. Ktoś ładnie chce zaniżyć reputacje Apisu. Widziałam komentarz, że nawet paczki na święta nie było…. Owszem była, nawet dla osoby, która odchodziła.

@Natalia

Chyba ta opinia jest mocno sponsorowana... Właśnie się dowiedziałam, że sławetna (usunięte przez administratora) - wyleciała z firmy. Chyba ktoś z właścicieli w końcu otworzył oczy. Przecież ten magazyn, to Państwo w Państwie... Robiła co chciała i byłam przekonana, że taka jest wola Właścicieli... Skoro się jej pozbyli to życzę pozostałym pracownikom - powodzenia. Gorzej być nie mogło.

Józia Nowy wpis

Ogłoszenie dla specjalisty ds. marketingu jest już w zasadzie widoczne od końcówki marca. jest tu ktoś kto był teraz niedawno na rozmowie? zastanawiam się czy jest sens jeszcze spróbować. piszą w treści o tym by mieć wcześniejsze doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu materiałów informacyjnych. Nie widzę przy tym przypisu o doświadczeniu z podobnego stanowiska. bez niego na spokojnie można się dostać?

Jak tak patrzę teraz na ofertę dla Informatyka to piszą o wymaganej widzę z Windowsa. Linux czy też podstawy SQL są w mile widzianych. rozumiem, że wszystkiego naucza mnie tutaj na miejscu? jak codzienna praca może wyglądać?

Lili Nowy wpis

Hejka, mam przed sobą dawniejsza ofertę na produkcje i zaciekawiło mnie w niej to, że w opisie zawarło się przyzbrajanie i regulacja maszyn czy też utrzymanie ich ruchu. Myślałam, że mechanicy są tu od tego chyba ze chodziło o czynności pomocnicze? Jaki jest na dzień dzisiejszy zakres zadań?

Do lili Nowy wpis
@Lili

Tu wszyscy są od wszystkiego musisz umieć zastąpić jeśli nie ma nikogo do pomocy albo w zasięgu i musisz dopilnować żeby było dobrze a produkcji nie ma mechaników są brygadziści też za to odpowiadają tak to wyglądało jak byłem na dniach próbnych

Pppppp

Witam w piątek mam rozmowę kwalifikacyjną w Apis na stanowisku produkcyjnym. Możecie mi coś powiedzieć o tej pracy jak to wygląda jaką jest atmosfera na produkcji. Czy faktycznie jest jedna zmiana jak piszą w ogłoszeniu (8:00-16:00)? A i jeszcze jedno pytanie czy pracują tam Ukraińcy? Pozdrawiam

laila
@Pppppp

Mam pytanie jak po rozmowie? dostalas sie? czy faktycznie jest podane jak w ogloszeniu ?

@Pppppp

Podobnie jak poprzednik zastanawiam się co na rozmowie zostało w praktyce powiedziane względem chociażby tych zapytań, które przytaczasz. Sama rozmowa w jakiej atmosferze minęła? Czy feedback można dostać w zasadzie po jej zakończeniu?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o. na stanowisko Pracownik produkcyjno - gospodarczy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Laila

Witam mam pytanie czy praca faktycznie odbywa sie w godzinach 8-16.00? Dobrze rozumiem ze szukają pracowników na ulicę łochowska? Nadal szukają? Jestem spoza miasta i zastanawiam się nad ta praca :)

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o. w przypadku pracy jako Magazynier?

Jaga

Hej a zdradzisz szczegóły? Nie mam pojęcia tylko o jakim stanowisku teraz piszesz? Właśnie w tym momencie wystawione są oferty dla technologa oraz specjalisty ds. marketingu. Co w zakresie obowiązków jest innego? Czy możliwe, że chodzi po prostu o okres próbny?

Roma

cze, czy na produkcje przy Łochowskiej będą jakieś przyjęcia teraz do końca roku? jak na razie wstępnie po Bydgoszczy sobie czegoś szukam, na pewno na pierwsze trzy miesiące potem zobaczę, czy tyle trwa jakiś okres próbny? Po wpisach widzę ze cos o słabszej atmosferze pisali. Czy sama osoba zatrudniona nie ma na nią także jakiegoś wpływu? Chce tylko sobie dorobić

Izabela

A jakoś szerzej byś to uzasadnił? Osoba wyżej to ma widzę wiązankę wątpliwości. i czy tylko produkcje odradzasz? Maja tez teraz ofertę na magazyn przy Toruńskiej, podkreślają ze to także opcja dla studenta i myślę właśnie dlatego nad nią. Pod względem podatków mi się opłaca?

MK

Opinia odnośnie pracy na magazynie (HURT) Taka zupka pomidorowa z Amino, lecz niestety z niewielką ilością makaronu. Robota generalnie prosta. Ekipa jest ok i z każdym raczej da się dogadać, a nawet i zaprzyjaznic (glownie mloda grupa osob). Rutyna przeogromna ale raczej nikt nie spodziewa się niczego więcej po magazynie (moze miec to swoje plusy, przynajmniej wiesz co bedzie cie czekac nastepnego dnia). Niektórzy polubią tą robotę i znajdą tu swoją przystań, innych zaś zje robienie tego samego w kółko. Warte spróbowania choć niestety płaca mało konkurencyjna, a czasami naprawdę trzeba się nachodzić (promocje). Dodam jedynie, że opinia może być niezbyt aktualna ponieważ tyczy się pracy na magazynie na Lisim ogonie, a że ma dojść do przeprowadzki to wszystko może się bardzo zmienić - na dobre bądź na złe. Plusy: - Oczy W.J. i N.D Minusy: - Od dawna tu nie pracują Solidne 5/10.

@odpowiedz

Okresy wypowiedzenia są takie jakie powinny być według kodeksu pracy. Na początku sa umowy o pracę na krótki okres zatrudnienia, a potem przedłużają. Przyczyną ciągłej rotacji jest fatalna atmosfera.

@@odpowiedz

Którą tworzą sobie sami pracownicy czy jednak pracodawca ma w nią jakiś większy wkład? No i odnośnie tej kasy rozwiniesz wątek? Pisałeś o tych darmowych weekendach, osoba wyżej tez już się do tego odniosła. Nie rozumiem na jakiej zasadzie mogłyby być całkowicie za darmo? Piszesz o kolejce do pracy, a od jakiego czasu trwają takie warunki co wyżej opisane? Stale ktoś nowy jednak przychodzi?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o. na stanowisko Pracownik Gospodarczy? Pojawiło się 31 sierpnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Pracownik adm. - biurowe

Dzień dobry, widziałam, że pojawiło się ogłoszenie na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego i chciałam zapytać, czy ktoś może powiedzieć, jakie są warunki pracy w biurach, jaka jest atmosfera i na jakie zarobki można liczyć z wyższym wykształceniem. Z góry dziękuję.

Kora

Ja wiem, że jak na razie jest przełom lata / jesieni ale była taka opinia odnośnie tego, że słabo jest z grzaniem na magazynie, czy do dziś ten problem został rozwiązany albo temat nieco szerzej poruszony? Była także mowa o dorabianiu na nadgodzinach, czy na spokojnie idzie fajnie zarobić? kiedy były ostatnie przyjęcia?

Xxx

No niestety, Ja mam bardxo zla opinie na temat tej firmy i zauwazylem ze wiekszosc osob zle sie wypowiada. Nie ma nawet komunikacji do pracy w sensie dojazdu. Jest to miejsce z dake od centrum. Warto byloby zapewnic to pracownikom. Nie grzeja na magazynie, zimno strasznie, ubierac sje trzeba bardzo cieplo, czlowiek chory non stop jest i to co zarobi idzie wydac na leki i wizyte do lekarza. A ci co dobrze sie tu wypowiadaja to (usunięte przez administratora)PANI wiadomo jakiej. Faktycznie 2 wstretne kobiety, (usunięte przez administratora)nadgodziny w listopadzie i jeszcze chcieli zeby w swieta przyjsc pracowac i kartoniki pakowac. Niech wlasciciele przyjda bo to niezgodne z prawem pracy. Umowa zlecenia do luft....u Atmosfera nienaganna ale malutka pani rzadzi jak prezeska. Moze i jest zaangazowana ale wyrahowana i trzyma tylko swoich ludzi rodzinke i znajomych, ludzie przyjeci tak od sa tylko sezonowo a lotem na zbity (usunięte przez administratora) do wywalenia. Paczki na swieta???? Smiech na sali....

@Xxx

Nie byłam nigdy pracownikiem tej firmy, ale patrząc na to co się wyprawia w opiniach widać że to nieprawda, gdyż wszystkie komentarze są napisane w jednym dniu o tej samej godzinie i takie 3 lub 4 rzuty. Halo administracja? Właściciele firmy? Coś tu jest nie tak. Ktoś próbuje działać na waszą niekorzyść.

@Xxx

Oj dużo prawdy! Nie miałam problemów z warunkami, umowami (3m. i etat) ale ,mam podobną opinię - szczególnie w sprawie nadgodzin, wrednej nadzorczyni i jej metod. Nawet jak chciałam dorobić, to jej odmawiałam!

Czy w firmie Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o. da się zarobić 4000 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Aparatowy?

W tej pracy zarobisz jedynie najniższa krajowa plus nadgodziny. Nie licz na więcej, zostaniesz wyśmiany

@Ania

Czyli to co piszesz, że podobno na podwyżkę nie ma szans to potwierdza określenie w jednym z ogłoszeń o “stałym wynagrodzeniu”...? Ale czemu od razu “wyśmiany”? Jakie konkretne argumenty są przeciw tak właściwie? i czy to oznacza że efektywność pracy nie odgrywa dla nich żadnej roli? można robić żeby robić bo i tak nic więcej się z tego nie ma?

kina
@Ania

dokładnie niestety. najniższa plus nadgodziny. bez benefitów..

@kina

Czyli widzisz o wszystkim mówią otwarcie na rozmowie skoro kandydujesz? Dasz znać jak aktualnie wygląda? Co z negocjacją stawki, skoro udzielają szczegółowych info to jak co do niej się odnoszą?

Da się. Zależy jakie masz doświadczenie, umiejętności i jak potrafisz to przedstawić i uargumentować. Nie ma nic za darmo. Nikt nie da wyższego wynagrodzenia na dzień dobry bo tak. Z drugiej strony nikt z wyższymi kwalifikacjami nie będzie pracował w bydgoskiej 'manufakturze' :)

Krystyna

doprecyzujesz powyżej przedstawione warunki? o jakim doświadczeniu czy też umiejętnościach jest tu tak właściwie mowa? są też jakieś sprawdzone, przekonujące argumenty do podrzucenia? i wyższe kwalifikacje dla Ciebie to jakie są, z jakimi ktoś już na pewno się tu nie zgłosi?

Byly pracow.

Ja chetnie bym wrocila do Apisu, poznalam wieke ciekawych osob. Pozdr.

@Natalia

Naprawdę jest aż tak źle w tej firmie?

XXX

Jeśli dbacie o głowę, omijajcie to miejsce pracy z dala od siebie. Nie polecam.

Natalia

Ciekawe co to za Karolina, której nigdy na magazynie nie było? Ładne znieważenie kierownika magazynu oraz nas pracowników.

Dan..

Być może długo tam nie pracowałem, ale czytając tak absurdalny i oczerniający komen.. śmię twierdzić że, albo nigdy nie robiłaś w firmie albo robiłaś za krótko i nie nadawałaś się, i zapewne to twoja 1 praca. Czasami trzeba sobie prosto w twarz powiedzieć, że nie nadaję się do tej pracy, jest dla mnie za ciężko, nie potrafię pracować z młodymi ludźmi itp. itd. I samemu zejść ze sceny z twarzą! Ludzie młodzi bardzo fajni, pomocni, nie ma wyścigu szczurów, idziesz wiesz co robisz. Warunki jak na magazyn dobre nawet na przerwie można dobrze odpocząć. Nikt nie goni jak w innych firmach. Kto pracował gdzie indziej ma porównanie jak ja. Co do koszmarnej kierowniczki to już Szczyt Chams.. i (usunięte przez administratora)by tak napisać. Rzadko się widzi tak odpowiedzialną, zaangażowaną w pracę osobę, która tak kieruje zespołem, przychodzi stawia zadania, czy to naprawdę tak wiele. Nie słychać krzyków otwarta i wyrozumiała, Nadzoruje itp. Co do BHP wszędzie gdzie pracowałem są odstępstwa, jeśli pracownik nie zgłasza uwag, to mu pasuje a nie wypisuje. Jeśli ktoś chce Pracować i potrafi to pójdzie zobaczy i odejdzie z twarzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apis Natural Cosmetics Sp.z o.o.