trast

Gdańsk

Opinie o trast

jhk

@DiDi uważam, ze wymienianie nazwiska na takim forum jest niestosowne, cokolwiek do tej ososby masz. Taki madry jestes a sam podpisałeś sie nickiem...

DiDi

TRAST - Jeżeli chodzi o firmę, której właścicieem jest Damian Szwaracki to stanowczo odradzam. Człowiek, który jest hipokrytą i jest z tego dumny. Obieca Ci umowę i socjal, ale najpierw przepracujesz kilka miesięcy za półdarmo, w drugim miesiącu zacznie Ci płacić część tego na co się umówiliście, tłumacząc, że ma problemy z płynnością finansowa. Po kilku miesiącach kiedy przyjdzie czas na obiecaną pensję dowiesz się, że obiecane pieniadze są brutto i albo zarabiasz na śmieciówce (na czarno) 2600zł, albo na umowie o prace 1700zł do ręki. Pomijam, że juz od paru miesięcy masz niepłacone. podsumowując Damian Szwaradzki to jak go określają byli współpracownicy i PARÓWA i ja jako były kilkumiesięczny pracownik w jego biurze w 100% to potwierdzam.

Płacą grosze, nieterminowo, oszukują na przepracowanych godzinach, Robią popelinę (tzn. karzą pracownikom) .Generalnie dziwie się, że ktokolwiek zleca im robotę.

jacek placek

z tego co wim mają zajęcia komornicze w Hossie. Nie wywiązują się z umów. Zalegają z płatnościami.

KASA

Każdy elektryk i nie tylko , bo już zatrudniają byle kogo , niech omija tą firmę szerokim łukiem. Samym pracownikom od ponad pół roku zalegają z wypłatami na ponad 100 tyś. zł . Znając szefów tej firmy, nigdy ona nie powstanie spowrotem na nogi . Pracodawca nakłania ludzi do pracy u niego a po pewnym czasie przestaje płacic. Zatrudnia ludzi na ,,CZARNO,, ! Życzę wszystkim żeby nawet w najgorszej desperacji nie trafili do tej firmy. Pozdrawiam życzliwy wszytskim szukającym pracy.

Oszukany

[usunięte przez moderatora] !!! Nie płacą pracownikom za ich pracę !!!

Arek

Jaka firma takie protokoły!

glowienka

tragedja protokul

firma która w ogóle nie szanuje pracownika i robi jaja z sposobem w jaki zarabia się kasę!!

Zostaw opinię o trast - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie trast