Opinie o P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. w Warszawa

P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. - jest liderem polskiego rynku zintegrowanych rozwiązań transportowych branży budowlanej. Działamy od 2003 roku zajmując się transportem kruszyw, cementu oraz betonu. Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw. Nasza firma to zespół doświadczonych ludzi, którzy dzięki swej wiedzy i doświadczeniu, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, sprostają każdemu powierzonemu zadaniu.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. w Warszawa

Mariusz

Czy potrzebujecie operatorów pompy do betonu bez doświadczenia w Warszawie

@Mariusz

tak, prosze dzwonić pod nr tel:508098960

Czy przyjmujecie na poznaniu kierowcow? Normalnie na umowe czy wszystkich tylko na wlasna dzialalnosc?

Juz mamy komplet kierowców w Poznaniu.

@P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.

A czy przyjmujecie tylko na wlasna dzialanosc

Dawid

Witam czy w poznaniu poszukujecie kierowcy c+e? Ktos wie jakie wynagrodzenie placa?

@Dawid

Witam. W Poznaniu już mamy komplet kierowców.

B-stok

Czy w Białymstoku poszukujecie kierowcy na cementowóz?

@B-stok

Tak poszukujemy: tel:513 047 450

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. na stanowisko Pomoc przy dostawach. Sprzęt RTV, AGD? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Wiktor

Witam, przyjmujecie kierowców CE bez doświadczenia w Warszawie?

@Wiktor

Witam. Tak przyjmujemy. Tel:509 559 258

Tom

Witam, Piszę z zapytaniem o pracę, Kierowca betonomieszarki, czy przyjmujecie na umowę, jakie stawki, jazda na pełen gwizdek jak murzyny po 15h?, da się normalnie pracować?

Bronisław
@Tom

Chcesz pracować po 15 godzin dziennie? Nie za dużo jak na kierowcę, bo chyba są przepisy zakazujące pracy tyle godzin bez przerwy? Będziesz aplikował, bo mnie też interesuje zatrudnienie.

Dzień Dobry, jest możliwość podjęcia współpracy z własnym ciągnikiem siodłowym (+hydraulika). Jestem z powiatu Łowickiego. Pozdrawiam

@Michał

Dzień dobry. Tak jest taka możliwość. Proszę o kontakt z Panem Kamilem: 504258220

Czy potrzebujecie kierowcy z Kutna c+e

@Tomek

Dzień dobry, Tak potrzebujemy. Proszę przedzwonić pod nr: 503-897-801

Witam, czy jest miejsce na cementonaczepe w Ożarowie ? :)

Euro
@Marcin

Tak pięciu sie teraz zwolniło.????

Tadeusz

Dzień dobry. Czy można się do Was zgłosić z własnym zestawem ? Moja baza mieści się w Skarzysku Kamienna

@Tadeusz

Witam. NA tą chwilę mamy komplet podwykonawców w tym rejonie.

Gru

Witam, Potrzebujecie może kierowców z woj. Lubelskiego?

@Gru

Witam. Tak, na cementowóz. tel: 513047450

Jan

Wszystko ok

Jak szefostwo w P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Euro

Szefostwo traktuje Cię jak numerek w systemie. Masz robić jak mrówka. A robi się gorszą robotę ponieważ prywaciaże dostają lepszą

Xxx

Witam. Czy potrzebujecie operatora pompy betonowej w Kielcach z doświadczeniem. 785 818 856

Damian

Czy potrzeba Państwu kierowcy C+E w Bydgoszczy ?

@Damian

Tak, na cementowóz

MiśKoala

Witam, potrzebujecie kierowcę C+E na terenie Śląska? wanna/wywrotka/cementowóz Mieszkam w Sosnowcu. Pozdrawiam

@MiśKoala

Witam.. Potrzebujemy, wywrotka tel 883969444,cementowóz 513047450

Wojciech Mazur

Witam. Czy poszukujecie kierowcy na Wrocław? 26 lat, doświadczenie, brak nałogów, porządny kierowca. Pozdrawiam.

@Wojciech Mazur

Witam. Poszukujemy na cementowóz.

@Wojciech Mazur

Poszukujemy na betonomieszarkę, tel:503152925

Patryk

Poszukujecie kierowcy c+e w Krakowie?

@Patryk

Witam. Tak poszukujemy. Proszę dzwonić:666894998

Renata

Witajcie, czy ktoś się orientuje jakie wynagrodzenie oferowane jest pracownikom bez doświadczenia na stanowisko kierowcy cementowozu w Euro-Transie? W ogłoszeniu nie ma niestety na ten temat wzmianki a jestem ciekawa :) Czy prócz podstawy można liczyć na jakieś dodatki płacowe? Jakie?

Łukasz

Czy poszukujecie kierowcy w Warszawie ?

@Łukasz

Witam: w Warszawie mamy komplet

@Łukasz

Poszukujemy na cementowóz w całej Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 106 ocen.

P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o.