Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Prawda jest taka p.brygadzistki nie potrafią sie dogadac miedzy soba co do pracy i pilnych komisji.po zmianach zostaje totalny syf,a pracownicy zamiast słuchac brygadzistek co do przydzielania pracy sami wybieraja lepsze komisje, zeby wyrobic norme.A ochłapy zostawiają tylko jednej zmianie...To po co p.brygadzistki na tych zmianach skoro ludzie sami rządzą jaką prace będą wykonywać? A ja sie pytam gdzie w tym wszystkim PAN KIEROWNIK który wogóle sie nie interesuje co sie dzieje na jego dziale...totalna olewka.Liczy sie tylko zamknięcie miesiąca i nadgodziny których ludzie maja poprostu DOSYC ileż można...CZŁOWIEKA W TEJ FIRMIE TRAKTUJE SIĘ JAK ROBOTA!!!

zero socjalu w dodatku wypłacane jest nadgodziny po 4 miesiacach harujesz jak wół nienormalna firma

irka

a ja z innej beczki. już trzy miesiące nie mogę doczekać się na zapłatę za dostarczony towar. Ostrzegam wszystkich dostawców, uważajcie!

JAKIE SA ROBIONE BADANIA W KIERUNKU PAKOWACZ

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
mm

witam jak jest na stanowisku pakowacz ? czy ciężka praca jakie są wymagania i czy naprawdę nie ma nic plus pensji? ile wynosi wynagrodzenie netto

bbbb

nareszcie

Aaaaa

To początek jej konca

Jakos nie widze efektow spisku na B.ale to chyba poczatek?

będzie będzie zabawa będzie się działo!! :)

jthtret
@2341

tez to bylo w mojej mysli :) bedzie sie dzialo oj bedzie wkoncu

jol

do lagok ale nie w tej firmie

xyz

o boze pomocy czy ktos w koncu zareauje .......

ktos
@xyz

spokojnie!przyjdzie i na nie czas!!!!!!!!!brygadzistki bez umiejętności zarzadzania ludzmi a co najważniejsze bez wykształcenia!!!!!!!!!pozdrawiam szaloną rudą!!!!!!!!!!hahahhaha

praca ogolnie fajna ale reszta do d... zero socjalu, czysta pensja nie liczni zarobią premie tak sa wyje....ane normy, poza tym mobing, zastraszanie-krzyki-obgadywanie (przez osoby wyżej) jest na porządku dziennym jeszcze trochę oddychać i do kibla nie będzie można wyjsc,wyrozniana jest tylko rodzina rodziny zawsze najlepsza praca itp. reszta jest gorsza. a kier... oczywiście nic nie widzi nic niewie najlepiej schowac się do biura zamiast z pracownikami porozmawiac, gdyby wkoncu zareagowal praca była by lepsza, atmosfera milsza i ludzie chcieli by pracować a wiec jak nie jesteś w desperacji nie polecam tego zakładu chocby ze względu na brak socjalu

prac

co to za zmiany na gorze?

hugo

wielkie powroty -ledwie przyszła a juz ryjem trzepie na ludzi

tylko nie sanha

Nagminne naruszanie kodeksu pracy i mobbing to codzienność w tym (usunięte przez administratora) Proponuję pozew zbiorowy przeciwko panu kierownikowi, który złośliwie wymyślą nocne zmiany z soboty na niedzielę i każe się spowiadać pracownikom ze swoich osobistych spraw jak np. stan zdrowia.

Kapuś

Sa firmy gdzie jest (usunięte przez administratora) wykorzystywanie człowieka jak niewolnika ale to nie znaczy że trzeba się cieszyć że tego u nas nie ma. Po to sa takie fora zeby wyrażać swoją opinie. Ogólnie podobno firma ma kłopoty finansowe i na prosta ciezko bedzie wyjść. Trzeba uciekać z tonącego statku. Nie maja szacunku do ludzi tutaj

kaliber

Jak ktoś napisał wcześniej, każdy ma prawo do wyrażenia swej opinii i nie ważne czy jest to kierownik czy zwykły "robol". Nie każdy widzi prace w tak "czarnych" okularach. Fakt, cudownie nie jest, nawet powiedział bym, że nie jest bardzo dobrze, ale tragedii tez nie ma. Są firmy gdzie naprawdę jest (usunięte przez administratora)

magazynier

Ludzie, nie rozumiem jednej rzeczy. Skoro w firmie nie ma socjalu, kierownictwo jest takie niedobre, wynagrodzenia są złe, premie zabierane za byle co, to dlaczego wy tam jeszcze pracujecie???? Przecież na strefie są przyjęcia i to w co najmniej kilku firmach, dlaczego nie złożycie tam CV???? Przecież tam jest taki cudowny socjal, karnety, bony świąteczne czy nadgodziny w dogodnym dla siebie czasie. Odpowiedź jest banalna.... Trzy zmiany, świątek, piątek i niedziela do pracy, no i co najważniejsze, RYGOR!!!!! Nie było by przerw w pracy na papierosa czy kawę, a o rozmowach podczas ośmiogodzinnego czasu pracy to nawet nie ma co marzyć. Typowy Polak.... Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dlatego takie biadolenie jak to jest źle i niedobrze w firmie powinno być najpierw przemyślane i porównane z tym, co dzieje się w innych firmach.

jol
@magazynier

O prosze ktoś z kierownictwa propagande sieje. Jutro na każdym dziale zebranie będzie i zakaz pisania na forum.

otoon
@jol

Albo prawdę pisze....

rembrant
@jol

Pracuję na tzw. strefie już ok. 10 lat i mam czas na kawkę czy inną rzecz jak ktoś potrafi to może a zaczynałem od zwykłego operatora i wspinałem się po szczeblach w górę. Teraz jest w rzeczy samej jak najlepiej :)

fafik

Na magazynie co jedyne co możesz dostać to jest ochrzan od pani izy że jest bałagan między uliczkami.

Zero złotych

Polecam ten super zakład który daje możliwość rozwoju wysokie zarobki dodatek socjalny paczki na święta możliwość dorobienia na setkach dobre słowo kierownika i miła atmosfera - żartuje :D

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica