Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

rew

Śpieszmy się szanować pracowników, tak szybko odchodzą.

sławek
@rew

jak szybko, zle napisane odchodzą bardzo szybko miesiąc to maks i już ich nie ma co ciekawe zaczynają odchodzić już ci co pracowali latam w tej firmie

Weronika

@irokez, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniona?

Weronika

A jakie są pozytywne aspekty pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

irokez
@Weronika

pozytywnym aspektem pracy w tej firmie jest codzienny tłum chętnych przed szlabanami ok 30- 40 wykwalifikowanych na moje miejsce ,kierowniczka może przebierać w ofertach sami fachowcy i za jedyne 1800 netto a pozytyw to taki ze ja jeszcze mogę tu tyrać a oni czekają

ośrodek dla otępiałych w wyniku wysokiego stężenia
@Weronika

Pozytywnym aspektem sanha : - ma 20 lat, napoczatku ci co pracowali na produkcji awansowali do biura i wciągają swoje kuzynostwo szwagrostwo i inne pokrewieńswta (przypadkowe koleżanki z klubu naj.. na byłam teraz bedziesz mi płacił albo posadkę załatw) , i pilnuja żeby ktoś przypadkiem sie nie przyjął do biura nie spokrewniony, namierzają i dojerzdzają, czyli firma nepotyczna, daje bezpieczeństwo bliskim, jest szansa wyrwania się z operatora - pracownicy są bardzo religijni chodzą co niedziele na nabożeństwa nie ma pracy w nd czasami też chodzą w tygodniu ale nieliczni - są wolne weekendy można sie naj...ac w plenerze - niska płaca, co za tym idzie rozwija kreatywność aby coś wykombinować na lewo, np. wyrzucać końcówki prętów przez palarnie na pole a wieczorem w nocy pozbierać do bagażnika np. z czopkami i do skupu -można stracić palca na tokarce i później w aptece ściemniać że sie jest inwalidą wojennym i domagać sie zniżki 100% - boją się donoszenia do prezesa, tzn że się jeszcze kogoś boją - da się ten zakład splażować tylko trzeba wiedzieć z kim pić - zakład ma dobrą opinię, chwilową np. czopki jak piją wódeczkę z przełożonym chwalą sobie, a na kacu narzekają że się wykosztowali i nie wiedzą czy premia będzie bo bubli narobili - uzależnia od oleju, na starość przeguby będą bezawaryjne, zawsze na roraty będzie można się doczołgać -pokazuje że bez układów długo nie porobisz tam, dotyczy nowych - benefity typu czopek w kinie na basenie, dla nielicznych - na bramce jak coś "piknie", gilanko darmowe

bura
@ośrodek dla otępiałych w wyniku wysokiego stężenia

Już nie można pic , he he, na bramce każą dmuchac , a i naloty w nocy na hale robią z balonem

Don Kichot

Wiekszość osób w tej firmie nie posiada własnej osobowości

Seba

niepolecam nikomu tej firmy , za duzo czopków tam pracuje

Damian

Najgorsza firma w jakiej pracowałem wyzysk zarobki głodowe. Zdecydowanie nie polecam!

daniel
@Damian

masakra!!!

Rafał

Najak gorsza firma w jakiej pracowałem totalny wyzysk zarobki głodowe. Zdecydowanie nie polecam !

Weronika

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.

Magdalena

Jak obecnie jest? Magdalena.

:-)

sam możesz mi pociągnąć jak chcesz (usunięte przez administratora)

kamitan kox
@:-)

frajerstwo przy korycie siedzi, nękacze i mobberzy, zazwyczaj to odpi--rdala takim w główce jak z produkcji awansują, a jak piotrusiowi obtłukłeś okleinę pod biurkiem , to pomimo że głowa cię bolała zadzierałeś łeb wysoko na hali,

piko po ile u was chodzi?

13% podniósł prezesik wjazdowe do sanha na operatora "oesów"

pusty robol

jakie szkolenia ?kto ma szkolenia ,w tym zakladzie to jest skurwy......o za takie pieniadze trzy zmiany,o podwyzkach mowi sie z miesiaca na miesiac ,chodzi o przetrwaniew styczniu nie w lutym nie bo niemcy przyjada w kwietniu .byli ale nie dali .pomysla w czerwcu .nie w sierpniu bedzie bilana ,patrz caly rok minalNIC ZERO DNO.dlaczego nie szanujecie pracownika ?

tomek

Witam Wszystkich, Osobiście uważam że praca w Sanha nie jest kompletną stratą czasu. Pracuje w biurze. A piszę o tym że nie jest to kompletną stratą czasu tylko dlatego że jest możliwość odbycia kilku ciekawych szkoleń które w przyszłości mogą się przydać. Nabyć trochę doświadczenia i iść dalej. Moim zdaniem ludzie pracujący w działach BiR,KJ, Magazyn to bardzo fajni ludzie na których możesz liczyć. Chyba dziewczyny w biurze sprzedaży są fajne, ale jak to z dziewczynami lubią plotkować, trzeba uważać co się mówi. Prezes ma wszystko gdzieś, byle niemcy byli zadowoleni. O pracowników nie dba. Nowy QM jest delikatnie mówić niekompetentny, brak jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Chłop z łapanki. Co do płac, to w biurze mają trochę więcej niż na produkcji, a na magazynie to ja nie wiem. Ale słyszałem że inne firmy konkurencyjne na początku dają tyle co Sanha docelowo.

Ronald

witam w piątek ide do pracy w sanha w l-ca na produkcje powiedzcie czy w miare dobra jest wyplata i czy ludzie sa w porządku , pozdrawiam

Kamil
@Ronald

polecam ci kolego dasz rade , a na jakie stanowisko ?

grzesiek

doświadczyłem tego że ja w biurze zarabiam może i takie pieniądze o jakich piszecie ale ci frajerzy w magazynie maja po 1800 na 'łapę "od lat już czterech i niech nie liczą że dostana więcej może ci ze złączek coś tam uszczkną jeszcze ale frajernia z rur dalej będzie tyrała za takie same kase uuuhhhuuu!!!

dewalt

Propo pensji to już było pisane, wiec czytaj uważnie, pracownicy magazynu nie powinni na pensje narzekać, koło trójki im się kręci.

@dewalt

no dobre ale się ubawiłem !!!

jony
@grzesiek

ja na produkcji zarabiam 2816zl netto

niczek

SANHA to najgorsza firma produkcyjna w LEGNICY,dobrze,że już mnie tam nie ma,jak się człowiek zatrudniał to mówili,że w firmie jest bogate zaplecze socjalne,a co się potem okazało zero bonów na święta,zero wczasów pod gruszą ,pozostała tylko marna pensja.....

beznicku

co za buraki w tej SANHIE pracują,nie mają śmiałości w oczy powiedzieć tylko gorzkie żale na forum rozpisują ...

inkognito

bo w SANHIE poplecznicy,lizusy mają dobrze,a reszta hołoty do roboty!!!

grzesiek

ty gości się naćpałeś czy co?tu jest jak wszędzie w lcy jest zmowa maja zarabiać po 1600 brutto i tak jest dogadali się prezesi ,co by nie podkradać pracowników sobie i tak trzymają płace od lat już 4 zero podwyżek płac ,socjal to kosmos nikt nad tym nie panuje ,obywatelka krystna ściemnia że jest jakies bhp w tym kołchozie przestrzegane ,masakra i tyle w temacie

werty
@grzesiek

Jakie 1600 brutto? Skąd masz takie informacje. Na magazynie nie ma pracownika który nie ma 3 brutto z przodu.

ollo
@werty

ty się jakiegoś gównianego towaru najarałeś jak widziałeś 3 tyś u pracownika magazynu ,stasą tacy ale to jest z 5 gości co dobrze się pucują do władzy a żale gdzie mamy wylewać jak nie na forum skoro w pracy maja nas za tanią siłę robocza a każde upomnienie się o coś kończy się stwierdzeniem "jak się nie podoba to można się zwolnić "ciekawe kto by wtedy tyrał na takich mądrali

werty
@ollo

Nie 5 a 12, już nie wspomnę o rurach.

inżynier
@werty

no spoko koleś ci na rurach to maja po 5000 netto co tam tyrają w takich warunkach to im pani izzabella daje co 2 miesiące po 300 zeta podwyżki .A tak na poważnie to ty jesteś zdrowo popierdolony wypisując takie bzdury albo jarasz jakiś gówniany towar ,masakra gdzie ty się taki głupi uchowałeś !!!!!

seba
@ollo

Na magazynie płacą za picie kawy, zajadanie pączków i palenie fajek co 15 minut

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica