BP Polska S.A. i Sp. J.

Kraków

Opinie o BP Polska S.A. i Sp. J.

kroig

Nie jest łatwo trafić na ofertę pracy @Julka, ponieważ oferty pracy są bezpośrednio u nich na stronie internetowej, Prowadzą oni także praktyki, z których warto skorzystać, no ale jest też praca w biurze czy też na stacjach, w biurze na pewno dostaje się umowę o pracę

Słowa kojarzące się z BP Polska S.A. i Sp. J. solidna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoka. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobre . Od jakiej stawki można negocjować pensję ciężko z negocjami? Najbardziej podobało mi się w BP Polska S.A. i Sp. J.: rzetelność i profesjonalizm. Najbardziej nie podobało mi się w BP Polska S.A. i Sp. J.: niska wypłata.

Słowa kojarzące się z BP Polska S.A. i Sp. J. (np:.solidna, profesjonalna, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią . Atmosfera i ludzie tam pracujący są to zależy od stacji najczęściej da się z nimi dogadać. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w BP Polska S.A. i Sp. J.:pensja, i możliwość dostania premii Najbardziej nie podobało mi się w BP Polska S.A. i Sp. J.:zmiany grafiku kilka razy w miesiącu

Zostaw opinię o BP Polska S.A. i Sp. J. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BP Polska S.A. i Sp. J.