EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej

Adam

Witam, chciałbym zasięgnąć informacji o firmie EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej, jak wyglądają warunki współpracy z nimi?

lion23

Cześć Znacie może agencję pracy Best z Katowic która werbuje do pracy w Anglii za wpłatę 700 zł.i ich ogłoszenia z gazeta praca pakowanie bez umiejetności angielskiego ogłaszją pod numerem[usunięte przez moderatora] jesli coś wiecej dajcie znać borsuk74@poczta.fm czekam

Panelowiec

Niestety trudna we współpracy firma. Podejście mają typu: "Jak im za dobrze, to się zmieni żeby było gorzej". Często ściemniają pracowników co do spraw organizacyjnych. Zdażają im się wpadki. Częste przeprowadzki - gwarantowane. Dużo wymagają, ale mało z siebie dają. Nigdy nie można być pewnym jak długo się tam popracuje - jednego dnia zadzwonią że nie ma pracy i "wracaj do domu". Dla odważnych i zdesperowanych - będzie ok :)

ELEKTRYK

TAK PRACOWAŁEM DLA NICH ,ALE SĄ FIRMĄ BARDZO NIEKOMPETENTNĄ .POTRAFIĄ Z DNIA NA DZIEŃ POWIEDZIEĆ ŻE NIE MA PRACY I JUŻ . A POZA TYM TO UBEZPIECZENIE RÓWNIEŻ Z DNIA NA DZIEŃ TRACISZ - ŚMIESZNE PRAWDA . DZIŚ NIE PRACUJESZ JUTRO DO LEKARZA NIE PÓJDZIESZ!!!!

Zostaw opinię o EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej