Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Robol_tzn_PSK

Co do Poznania to słyszałem, że tam są większe jaja niż prąd...były tam dwie laski - jedna normalna a druga od pługa oderwana i jedną zwolnili - zgadnijcie którą...C*u* wie z jakiego powodu wywalili dziewuchę, która ma większe doświadczenie niż ta co pole orać powinna...

Darowiec z Raju
@Robol_tzn_PSK

Zwolnili tą,która pewnie zarabiała 500zł brutto więcej.Przecież Eden szuka oszczędności.A że lecą głowy tych,którzy cokolwiek ogarniali w tej firmie a nie tych,którzy nic nie wnoszą i mało potrafią,to kogo to tam u góry obchodzi...Na papierze się wszystko zgadza,koszty są zmniejszone.Zresztą całe kierownictwo ma w pupie wszystko - to,że odcinają prąd czy blokują karty paliwowe za niezapłacone faktury nie robi na nich żadnego wrażenia.Ważne,że im się kasa co miesiąc zgadza :-)

SZCZĘŚLIWY

JA już w tym syfie nie pracuję i jestem prze za je biście szczęśliwy pracy w kierunku kierowcy za 3 tyś.bez przewalania ton ręcznie i po schodach wystarczająco. Spokojnie można znaleźć coś lepszego niż międzynarodowa korporacja EDEN dająca wolne wekendy i super socjal którego nie ma I SUPER atmosferę w firmie wystarczy poczytać te wpisy ja też mam wolną Sobotę i Niedzielę ha ha ha.Szczęśliwy

wey

No kolega ma racje złamasy jesteście i tyle jak tego nie pamiętacie,

Niki

Doszły mnie słuchy że w oddziale Poznan odłączyli prąd za niezapłacony rachunek i półtora dnia oddzial totalnie leżał.Rozumiecie to - wielka światowa korporacja i nie płaci rachunków.Kpina po prostu.Zwalniaja dobrych pracownikow,oszczedzaja na mleku kawie i długopisach i jeszcze rachunkow nie płacą na czas.Ta firma tonie.Tonie w głupocie swojego zarządu.Ciekawe komu w nastepnym miesiacu nie zapłacą - może podwykonawcom,może Orlenowi,może dostawcą soków i herbatek....A może w koncu ktos pójdzie w tej firmie po rozum do głowy,i pozwalnia dziesiątki dyrektorów od nic nie robienia przez ktorych nie ma na zapłate rachunków za prąd czy gaz....ŻENADA zarządzie Edenu,ŻENADA!!!!

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Edenik

Na potęgę "sypią " się rezygnacje ale co tam zarząd nic z tym nie zrobi więc niedługo będzie zarządzał chyba wodą w toalecie bo już żadnego klienta nie będzie...

niewazne

gdzie logika i sens? czy ktos w tej firmie mysli? pozwalniali ludzi, którzy coś pozytecznego robili. ludzi, którzy znali sie na swojej robocie. Drogi Zarzadzie bladzisz... pozbywacie sie kapitału ludzkiego, ktory tworzy te firme. zatrudniacie kolesi i ziomali, tworzycie stanowiska dla swoich. po prostu żal na to patrzec. mielismy byc chronieni! podobo to nie my mieliśmy "leciec"! pusccie teraz ankiete satysfakcji dla pracowników. jest jednakze jeden plus tej calej akcji! Osoby,ktore od wielu miesiecy myslaly o zmianie pracy już tego dylematu i problemu nie maja. Bo jest życie po Edenie i to na pewno lepsze! Szanowny Zarzadzie boli serce czlowieka, ktory pracuje kilkanascie lat w Edenie. chcecie puscic z dymem ten statek? o to chodzi? na pewno nie zalezy wam na kompetencjach i profesjonaliźmie.zanada!!!!!!!!!!!

EDEN SPRINGS -EDEN WODA SYF -

saq
@edenowiec

Ty Cwaniak, Jak by nie te Krzeszowice, to by dawno Eden Padł, ratował wszystkie rozlewnie, tylko takie ciu..asy jak Ty nie potrafią tego dostrzec

Momor

Tak to prawda, w Dg zwolnili na pewno 6 osób, a w całej Polsce ponoć ok. 22 osób.

GOSC

Tomko, wyglada na to ze cie boli ze krzeszowice zamkniete i dlatego tak nadajesz na wode z czestoniewa. wiec nie siej propagandy. eden ma inne problemy niz jakosc wody bo akurat ta jest w miare ok.

@GOSC

w miare ok to jest w grodzisku bo czestoniew to syf a nie woda

@GOSC

a krzeszowice mnie nie bola tylko to jak klienci klna na wode zrodlana z wysypiska czestoniew

@GOSC

No jak już zacząłeś @GOSCiu, powiedz jakie to problemy Eden ma?

@Krzyś

Chociażby takie jak tu piszecie: tną mleko ;-) , wywalają ludzi a dyrekcja się rozrasta. To normalne? Może w E, bo normalnie to chyba nie. Zresztą 15 stron opinii wystarczy. Chcesz coś jeszcze czy przyswajasz?

@GOSC

Ok. Przyswajam:-) tylko czy dla zarządu to akurat problem jest. Dla mnie to wygląda na świadome działanie.

@Krzyś

Zarzad bierze kase za rzadzenie i robi to tak jak umie, oceńcie w takim razie sami czy "ile umie?" ;-) "podobno" to nie WY mieliście lecieć, DN też nie, więc kto? Ktoś kogoś oszukał? Manipulował? Jak tak to kto?

@GOSC

jak to kto....cala firma ;-)

god

Słyszałam, że dzisiaj zwolnili sporo osób w Edenie, zna ktoś szczegóły

Krzyś

chyba firma koledze na odcisk wdepnęła? Pochwalić czy ponarzekać zawsze można ale tak z grubej rury od razu. Wiesz, jest jak jest, lepiej czy gorzej będzie czas pokaże.

@Krzyś

A Ty Krzys to w lape bierzesz czy z DN jestes i siedzisz pod ochronką ze taki mądry jestes? To co sie dzieje teraz na rynku to masakra jakas, nikt nie chce tego bajora z czestoniewa. DN demineralizowal ale eden przestal bo sie boi. Kupili dziadostwo i maja za swoje, a przeciez dobrze wiedzieli jak podejsc do tematu po wczesniejszej wtopie. Mogli miec wiele a swoimi ruchami doprowadzaja to kompletnej klapy firme. Mysla ze wcisna klientowi dystr filtrujace....a klient pijac kranowke bedzie myslal ze to zrodlana woda. Ciekawe dlaczego pracownicy eden wola pic wode butelkowana albo z kranu niz ta z butli? Zarzad pewno to samo robi tylko sie chowa pod stolem zeby ludzie nie widzieli. OPAMIETAJCIE SIE poki nie bedzie za pozno!!!!!!!!!!!!

@Tomko

Kolego, ani jedno ani drugie, w łapę nie biorę, DN nie znam jeszcze. Że woda syfiasta będzie to już w zeszłym roku mowa była. Skoro wtedy nikt siętym nie zajął to już nie licz że się opamiętają. Jakość przegrała z kosztami transportu. A ten co wciskał dystrybutory filtrujące od dziś nie pracuje. Zadałem jakiś czas temu pytanie: czy firma dąży do upadłości. Najwyraźniej tak. Klienci rezygnują a bez nich organizacja leży.

@Krzyś

Jakos nie sadze by koszty transportu odgrywaly kluczowa role, bardziej wyglada to na zasadzie...kupilismy g....no i teraz nie wiadomo co z tym fantem zrobic. Gdzie logika o koszty transportu, skoro krzeszowice mieli na poludniu....no ale najwyrazniej blizej do krakowa mieli z kotunia niz z krzeszowic.... Polityka gra tutaj bo rachunek ekonomiczny dla nich to cos obcego najwyrazniej.

Gosc

Od nich to znaczy od kogo? Nic nie slychac

StaryGalon

Woda z Rzeniszowa jest tak twarda że zapycha osadem dystrybutor, nie wspomnę już o kamieniu w czajniku... i pewnie kamieniu w moich nerkach. Szkoda kasy i zdrowia. Nie polecam. Były klient.

NAJGORSZA FIMA NA ŚWECIE JAKĄ ZNAM Z SUPER SOCJALEM HA HA HA HA

Krzyś

Tylko zanim ich głowy się potoczą, czystka uderzy w edenowców. Jakieś zwolnienia szykują się na koniec marca.

twist
@Krzyś

Tak, to prawda. Po świętach. A ponoć chcieli przed. Łaskawcy.

@Krzyś

Juz ponoc odszedl od nich ich najlepszy pracownik od rejestracji ich umow do systemu

Sk

Lecą faki od kl ze wodę z mólem wozimy trasa chyba się trochę skóczy a władza ma to w d.pie .Byle by tanio było a reszta to uj

Krzyś

długa ta lista @hok ? z jakich regionów? strach się już bać?

walić tą firmę

lucjan

Bo to pierwszy raz woda smierdzi to wraca jak bumerang tak co 2 sezon to juz norma w Edenie.. Nie ma sensu narzekać bo to i tak nie przynosi żadnego efektu.

hok

Z dobrych Źródeł Juz jest lista osób, których Edenek wywali,

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 0 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.