Stokrotka

Świdnica

Opinie o Stokrotka

fgvb
użytkownik zarejestrowany

widze ze w Stokrotke szukaja na przyklad na stanowsiko magazyniera- sprzedawcy w kilku miastach w Polsce oferuja tuta miedzy innymi umowę o pracę, stabilność zatrudnienia, szkolenie wdrożeniowe, możliwość awansu wewnętrznego (70% awansów wewnętrznych)

bbb

hej a powiedzcie o co chodzi z urlopami?daja kiedy pasuję kierownikom a nie pracownikowi.i dlaczego nie ma jakiś fiszek ile sie zarobiło i za co?

ja też

Praca na stoisku mięsnym to porażka,Pani koordynator kaze myć wędliny , sprzedawac po terminie bo kielbasa jest w promocji . Praca tam to jedna wielka porażka

to ja

pracować trzeba wszędzie, a te osoby co piszą taką opinie to same lebry i lenie, myślą , że będą im płacić tylko za to, że przyjdą do pracy poplątają się i tyle!!

KAka

Tak potrącają,a raczej samemu się oddaje gotówkę na koniec miesiąca,każdy grosz.

Anonim

Ludzie,jesteście nie normalni... Nie wiecie jak to jest... Oni też są ludźmi,którzy harują jak wół dla Nas, by nam było dobrze. Idźcie sb do Netto i tam porównajcie. Tam to dopiero syf i mogiła.... A nie stokrotka..

a o której stokrotce mowa?

tam jest tylko jeden balagan

Jestem na szkoleniu i najbardziej nie podoba nam sie praca pani koordynator ze stoiska miesnego to porazka nic ja nie interesuje tylko rozkazuje godzinami siedzi w biurze to jest nie normalne czy kierownictwo nic nie widzi czy udaje mam nadzieje ze nasza koordynatorka taka nie bedzie leniwa jak ta ta to jest wyjatkowym leserem

ktoś

Kierowniczka to głąb,który nic nie umie a rządzi ta stokrotką jak mucha gównem... Jest frajerka i tyle powinna zarzadzać publiczna toaletą a nie sklepem. A o towarze w sklepie,że po terminie i że syf na półkach to już nie wspomne...

???

Stokrotka w Świdnicy to najgorszy sklep jaki kiedykolwiek w życiu widziałam... Brud, towar po terminie, brak słów... Nie kupujcie tam dobrze wam radzę.

Zostaw opinię o Stokrotka - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka