Opinie o bodzio.pl - Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. w Goszcz

Opinie o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.

I jak Wam się podobają nowe grafiki wysłane na ostatnią chwilę??? Czyli co my swoich spraw nie mamy??? Teraz za każdym razem trzeba dzwonić do kadr i się tłumaczyć dlaczego muszę mieć wolne,pracować o godzinę krócej itp. Na niejednym salonie jest teraz zapewne nerwówka. No cóż pracownik zły, źle obsłuży klienta!!! Proste !!! Firma sama sobie pętlę na szyję zakłada!!! Gratulacje

Kama

Idzcie wszyscy na chorobowe. Ciekawe co zrobią? Zastępstwo trudno będzie znaleźć a i nowych też nie koniecznie...

Kama

Jak pracodawca nie szanuje pracowników to pracownicy nie szanują pracy. Proste. Niech wyślą na salony edzie i justynke do pracy one są najlepsze;)))

Benia
@Kama

Dokładnie tak posypią się chorobowe. Nie potrafią szanować pracowników. To teraz zobaczą ????????????

Pracodawca ma obowiązek przekazać pracownikowi rozkład czasu pracy (harmonogram, grafik) co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony ten rozkład. Ten obowiązek wynika z przepisu znajdującego się w art. 129 § 3 zdanie drugie Kodeksu pracy. Pozdrawiam tych co ten grafik ułożyli i wysłali 30.06 a grafik objety od 1.07.

@Kama

No z nowymi jest tak... popracują 2-3 miesiące, zobaczą co to za firma i jakie klimaty,dostaną najniższą krajową i w nogi bo chronią swoje życie psychiczne. A starzy pracownicy są zwalniani...to co firma zrobiła ze starą ekipą z Jeleniej Góry to mistrzostwo świata. Ale jest dobre powiedzenie "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" ...jak tak dalej będą robić to samo będą siedzieć na tych pożal się Boże salonach

Kama

A co zrobili z Jelenią? Bo od roku ogłoszenia na olx i ciągle szukają pracowników. To jeszcze nie znaleziono? Bo to już któryś raz ten temat . Opowiadaj

A co się stało w Jeleniej?

Benia
@Kama

Bo dobrych pracowników trzeba zniszczyć.. Nie szanują nikogo.. W Jeleniej tyle lat była super ekipa. I który już nabór. Nie ma ludzi niezastąpionych, ale tacy pracownicy jak Pan Tomek i Pani Gosia z Jeleniej to się ceniło.. Zawsze mili, doradzili, aż chciało się tam kupować. Proszę nagle nie mogą znaleźć pracowników hmmm.. Nikt nie będzie pracował za takie traktowanie ludzi.. Tylko ciągle pretensje do wszystkiego i naciski.. I mówią, że nie ma mibinkgu w Bodzio.. Haha pewnie... ????????????

@Kama

No co zrobili...zwolnili pracowników z ponad 20-letnim stażem i 15-letnim stażem,którzy robili kokosy bo Edytce w chorej główce się poprzewracała. Kogo nowego nie zatrudnią to zaraz się zwalnia bo psychicznie nie wytrzymuje. A i jeszcze Edytka ma tam swoją wtyczkę,która głupoty jej plecie.

Kama

Pozew zbiorowy. Mówię Wam! Mobing, brak odpowiednich szkoleń, badań. Wyzysk przy inwentaryzacji.(usunięte przez administratora) Mało? Czas się postawić!

Elka

Nie tylko ich wykończyli z Jeleniej a edzia fałszywa z justynka niech (usunięte przez administratora)na firmę

Obiektywna

Kama i ci wszyscy tu tacy mądrzy to osoby które w ostatnim czasie myślę straciły pracę. Dlaczego? Wystarczy poczytać, co piszą. Totalny brak szacunku do pracy. Zamiast nasyłać na firmę sądy i kontole weźcie się za szukanie pracy. Po co jątrzycie. Dajcie nam - kolegom z innych salonów, którym się ta praca podoba, spokojnie pracować. Co do Pani Edyty i Justyny, to one w moim przypadku rozwiązały sprawę jak mnie koleżanka starsza stażem mobbingowała. Zawsze będę IM wdzięczna.

@Obiektywna

Oj biedna ty siedź tam i czekaj na swój czas

@Obiektywna

Wiesz kiedyś też byłam...dopóki nie pokazała prawdziwego oblicza. A co do pracy to się nami nie przejmuj. Raczej sama poszukuj;))))

Nikola
@Obiektywna

A Ty przepraszam jesteś kolejny lizus. Czy sama Edytka sobie odpisuje. Co Ty piszesz za bzdury.. Premie dostałaś za pisanie takie. Haha spokojnie pracować czytam i nie wierzę.. Jak to mobbing naciski.. Nigdy tak nie było nigdy.. A pracuje 10 już lat więc może Ty w innym bodzio pracujesz.. Haha

Obiektywna
@Nikola

Jak ci tu tak źle, to co z tobą nie tak, że aż 10 lat się męczysz, może czas zwolnić miejsce dla kogoś, kto będzie chciał pracować, a nie pluć jadem w firmę, dzięki której masz kasę na życie. 10 lat się wozisz na jej utrzymaniu, 10 lat opłaconego zusu do emerytury... nie jestem Edzią, nie dostanę żadnej premii, nie mam na celu nikomu się przypodobać. Piszę przecież bez nazwiska. Ale szlag mnie trafia, jak przez takich jak ty coraz bardziej zaostrzają regulamin. Długo pracujesz więc wiesz że kiedyś było więcej swobody. Luz, grafiki po 11 godzin, I wiele innych udogodnień. Tylko że nie umieliście tego uszanować. Dać palec, to wezmą rękę. Nasyłacie na firmę kontrolę bo nic się nie podoba. Potem dyrekcja musi wewnętrznymi przepisami wszystko regulować, żeby być w zgodzie z prawem. Jak Zapłacą karę to z czego? Z pieniędzy które wspólnie wypracowujemy i gdzieś trzeba będzie szukać oszczędności, jak choćby na osławionych przez was mikrofalówkach. Tymczasem idę do roboty zarobić na kolejne przyjemności, na które mogę sobie dzięki tej pracy pozwolić.

@Obiektywna

Chyba o innej firmie piszesz, z tego co pamietam to chyba jak sie firmie pokazało że człowiek potrafi Dużo to chyba oni to wykorzystywali, typu panie podjedz pan tu podjedz pan tam,panie montażyści planują przyjechać o 6 rano przyjdzies pan im otworzyć, z reklamacjami było tak samo, przyjechał gbur kierowca ze trzeba; iść na reklamację wersalki na 4 piętro i tak za kazdym razem było, wiec o jakiej firmie ty piszeszm?, Dzwonisz do firmy to za kazdym razem OPR, !!!

@Obiektywna

No rzeczywiście oszczędzają na mikrofalówkach aż wsryd. Jak ja teraz opowiadam ludziom warunki pracy w bodzio to oczy przecierają ze zdumienia. A moje też się otworzyły za późno. To normal e żeby w pracy nie zjeść ciepłego posiłku przez 11 godz? Albo żeby stać na drabinie i wymieniać żarówki albo malować salon? A w zimie latać z szuflą i odśnieżać? Który sprzedawca robi takie rzeczy ? Chodzi o to że nawet jeśli już na to się godziliśmy to szefowie powinni to docenić a nie karać zabieraniem premii za mikrofalę. A jak nie rozumiesz tego to się nie odzywaj tylko pracuj

@Obiektywna

A ta strona jest do wyrażania opinii na temat pracodawcy więc co się ciskasz. Wyrażamy swoją opinię na ten temat.

XxL
@Benia

Zwolnili Gosię i Tomka?

@XxL

Podobno w marcu albo kwietniu na L4 poszli i do tej pory nie wrócili. Dziwna sytuacja. A co nowa rekrutacja jest to nikt dłużej nie może się utrzymać…

XxL

A no i bardzo dobrze zrobili. Czas na resztę:)

@Ania

O Jeleniej to słychać już od zeszłego roku. Były dwa salony na Jordana i na Powstańców. Z Jordana też sie poszli wszyscy na L4 i firma nie miała zastępstwa. Justyna im podobno zabrała premię za mikrofale. Salon 400tysi robił i zal na prad im było. To teraz mają obroty dwa salony zamknięte i nowy bez ludzi. Przyszła kryska na bogdyska...

Wiadomo ocb
@Nikola

Przecież tamten wpis zamieścił jeden z TYCH salonów. Tam gdzie owsiki pracują i czopki. Ci co tak głęboko weszli że furtki już z powrotem nie znajdą. :P Nikt ze zwykłych pracowników tego nie napisał. Tylko zaufana klasa robotnicza.

Bo najpierw sie chorym pracuje na prywatne rehabilitacje chodzi a jak nie ma za co to trzeba isc na L4 chorować a nie na urlopie. Jak się ludzi szanuje to się dłużej pracuje:)

Średni salon
@Kama

Nawet więźniowie na przykład w Sztumie, Rawiczu albo we Wronkach mają zapewniony jeden ciepły posiłek dziennie. Co znaczy że lepiej garować niż pracować u bodzia. Macie drabinie na salonie? To nieźle ja żarówki musze z krzesełka wymieniać. Nie raz i nie dwa już wywróciłem koziołka. BHP jest na poziomie.

@Średni salon

Dobre;))))

@Kama

Jestem za pozwem tak samo. Ja mam osobna sprawę z nimi w sądzie Oj będzie się działo :)

Pracownica
@Średni salon

Haha ale to zawsze możesz sobie zamówić ale skoro głupiej drabiny człowiek nie potrafi zamówić to co dopiero kuchnie dla klienta ????

Ktoś

Oooo matko...Paulinka Gadomska to niech się już lepiej nie bierze za to bo spieprzy tak jak wszystko. Pismak od siedmiu boleści

Nikola
@Obiektywna

Kobieto, ale słodzisz sobie sama . Nie rozpędzaj sieyz zachwytu.. Bo żyłka Ci pęknie. Racja płacili ZUS jak w każdej firmie.. A wypłatę miałam zapracowaną i za to dochód, a nueyza siedzenie kobieto.. Więc swoje aluzje zostaw dla siebie. Firma jaka renoma, że Cię proszę tylko kombinacje. Dobrze, że wpadła Inspekcja pracy brawo.i przestań wybielać firme Ja pamiatam w jakich warunkach pracowałam. Jak montaże były do 1 w nocy.. Jak podczas dnia malowałam z kolegą salon, żeby wyglądał solidnie. Sory, a firma miało to gdzieś.. I tylko wiecznie pretensje.. A 10 lat psychicznie człowiek wytrzymał.. Ty sobie siedź tam ile chcesz o wchodź w d.. Komu chcesz..

Salonik
@Nikola

Widzę że niektóre @obiektywne LIZUSY aż pieją z zachwytu że firma opłaca zus i że wypłaty są w terminie. Szok! Co za wspaniała firma! Dziękujmy, bo złapaliśmy Pana Boga za nogi. Taka rzetelna firma... przecież to ich obowiązek. To tak samo jakby szef nam dziękował i wychwalał nas za to że do pracy na czas przychodzimy. Ludzie, ogarnijcie się i przejrzyjcie na oczy co się dzieje. Nie widzicie że tylko patrzą żeby okroić wypłaty? Zabrać nam premię od utargu bo mają obroty słabe a koszty coraz wyższe?? Niedługo 10ty. Sprawdzajcie dobrze paski i liczcie... liczcie swoje pieniądze i liczcie sami na siebie. Pozdrawiam z salonu.

@Salonik

Żal cię ściska, bo utargów nie masz. U nas zarobki też ok. Obiektywna dużo racji ma.

Była pracownica

O co chodzi z nowym grafikiem co zrobili ? Jak teraz wyglądają grafiki?

Franek
@Kasia

Ośmieszaj się. Obiektywna jak Ty.. Lewe konta tylko niby bronić firmę, a wszyscy wiemy jak w niej jest..

Szczerość
@Obiektywna

Czytam te opinie rózne i czytam żal pracowników którzy oddali firmie serce i czas po pracy i przed . Trafia mnie mocno bo widzę że byłam sama z tym a jednak nie osamotniona. Wyciągam wnioski już nie będąc w tej firmie że to że włożyłam tam tyle pracy i odeszłam i że to piszę to nie zemsta. Chociaż ktoś tam tak twierdzi. Szczerze mówiąc zostałam przyjęta i wdzięczna temu zasuwałam za trzech( tyle ogólnie miał później salon) nawet do toalety nie chodziłam przez 11h bo szkoda mi było klientów odpuścić ( dla utargu) uczyłam się sama, rozładowywałam auta sama,odśnieżałam dosyć rozległy parking sama. Obrót wzrósł z 200 do 400tyś. DUMA. Jest praca jest płaca':) słysząc nie jednokrotnie że g..no sprzedaję że markerem zabarwione braki byłam silma dla firmy...dawałam radę. Odmalowałam salon stojąc na drabinie i jednocześnie obsługąc klientów. Przychodziłam przed 7-mą wychodziłam po 23. Nie liczyłam nadgodzin. W czasie choroby brałam urlop. Ale nie spodziewałam się że firma nie docenia harujących pracowników. Za kradzież zgłoszoną szefowej musiałam zapłacić, za napaść złodzieja musiałam się tłumaczyć aby nie płacić. Nikt mnie nawet nie zapytał czy nic mi się nie stało...tyle co zarobiłam oddałam w inwentaryzacji (już wiem że bezpodstawnie) a w czasie oszczędności pandemicznej w premii za mikrofalówkę. Więc do tych nadgorliwych nie odpisujcie mi że się odgrywam bo nawet nie zniżam się do tego...piszę łagodnie o prawdzie ale pogarda do tego miejsca i wyzysku pracowitych pozostanie...mam nadzieję że przyjdzie czas na rozliczenie.

@Szczerość

No właśnie. Daj palec to wezmą całą rękę. Co jak co ale ta firma potrafi wykorzystywać zaufanie i zaangażowanie. W zamian dostajesz opr, pare złotych wypłaty i nic ponad to. Nie warto. Jacyś ludzie tutaj się cieszą że wypłate dzisiaj dostali. Dacie wiarę? Zarobili DLA FIRMY 180 czy nawet 200 tysięcy a niektórzy i więcej i cieszą się że dostali 3 tysiące złotych i to NA CZAS. Przed 10tym. Biedni ludzie... ale nadejdzie czas że jeszcze zrozumieją.

@Szczerość

Nie jestes w tym sama . Dokładnie tak samo uwazam . Robiło sie wiele ponad stan ale tylko i wyłącznie po to zeby zarobic , a ze firma przy tym korzystała - No taka kolej rzeczy . Znajac ilość obowiazkow kazdy sam sie decyduje czy dalej chce praciwac czy nie , godzimy sie na to dobrowolnie . Praca wiąże sie z obowiązkami , ale w tej firmie to spory wyzysk . Niech jedna pani z druga z biura spędzi jeden dzień na salonie , niech przyjmie jedna dostawę , niech w zimie biega od odśnieżacza do klienta , najlepiej zeby szanowna szefowa zobaczyła dzień pracy w salonie , nie tylko okiem kamery . Jeden dzień ! Ale Ok . Chcesz pracujesz . Godzisz sie na to . Ale nikt nie godzi sie aby pomiatano nami , mieszano z błotem . Mam kilka rozmow nagranych w których padały nawet przekleństwa ze strony szefostwa . Nadchodzi czas by to pokazać światu .

Utarg

Witam, ktoś mi powie jaki trzeba mieć utarg na małym salonie żeby wziąść jakąś premie jaki jest najniższy próg albo jak jest wyliczana premia?

Utarg

A jaki jest próg do wyrobienia żeby dostać premie na małym salonie ?

Bodziak

Trochę śmieszne, wszystko idzie w górę , sprzedawać coraz ciężej bo klienci na ceny narzekają a wypłata nasza nic się nie zmienia, po zrobieniu 60 tyś ponad wymagany utarg, dodatek 500 zł? To po co się starać jak to nie jest tego warte

Sprzedawca

W ogłoszeniu tylko godzina i data na którą mają przybyć kandydaci do pracy na stanowisko sprzedawcy. Efekt tego taki, że na miejsce przybyło około 50 osób stojąc obok siebie w małym salonie. Na wstępie poinformowano że to praca w zastępstwo czego nie było w ogłoszeniu więc część osób zaczęła wychodzić (słabo stracili czas i pieniądze na dojazd przez brak podstawowych informacji w ogłoszeniu). Rozmowa to bardziej zostawienie cv i 2-3zdania więc kolejka rozbita momentalnie. Ogólnie bardzo nietypowa rekrutacja na dzisiejsze czasy na pewno brak tam profesjonalizmu. Z drugiej strony mam taką refleksję że to tylko praca na chwilę tylko na pozycji sprzedawcy może to inne firmy przesadzają robiąc rozmowy jak na prezesów wielkich korpo kiedy rekrutują na zwykłe powszechne stanowiska bez większych wymagań.

Powiedz coś o sobie. Dlaczego do nas rekrutujesz. Czy odpowiadają Ci warunki.

Salon

A wiedziliście że przedajemy łóżka beleza na olx taniej? Za 1440 160cm strona 84, 85. Co jest?

@Salon

Link?

jarek

Porażka ostatni mój zakup u nich niekompletna dostawa wykonanie niechlujne (im drożej tym gorzej) a brałem u nich już drugi wypoczynek i meble kuchenne.Jedyny plus to obsługa w sklepie (konin).

AW

Rozmowa rekrutacyjna. Zadowoleni i przyjmują do pracy. Zwalniasz się więc z poprzedniej pracy. Proszą o wykonanie badań lekarskich (standard) i po tygodniu jeżdżenia i załatwiania papierów polecają rozpocząć pracę w salonie od 1go dnia miesiąca. Po 3 godzinach pracy dzwoni kadrowa z informacją, że...się pomyliła i jednak nie ma wakatu na tym stanowisku. Sory i do domu..! To już nie jest zły pracodawca...to jest zwykłe sk....stwo! Tak się nie traktuje ludzi! Uważajcie na tą firmę.

Zzz
@AW

A gdzie to było?

To co robią teraz to jakaś kpina a nadodatek patrząc na to co teraz robia to powinni nam zapłacić za nadgodziny które wynikają z doby pracowniczej a tego nie robią, tera to trzeba zgłosić, bo nas (usunięte przez administratora) Ta firma to zeruje na pracownikach a ci co zażądają to banda (usunięte przez administratora) i nic więcej. Jedna wielka żenada

Xxx

Za nadgodziny powinni zapłacić 150% a oni dają godziny do odebrania i to wtedy kiedy oni chcą. Jak zaczną płacić to im sie odechce nadgodzin.

Ja kontaktowałam się z prawnikiem w sprawach z ostatnich wydarzeń, ale również poprzednich i powiedział, że wiele z tych rzeczy można by podciągnąć pod różne paragrafy i zadać odszkodowanie a wizyty ich na salonach śmiało można określić jako (usunięte przez administratora). Nagrywajcie je jak będą na salonach stworzymy zamknięta grupę z takimi filmami i będzie im można wytoczyć proces. Mnie już wszystko jedno, bo ta firma z chodzi na psy i szukam sobie innej pracy, ale jak odejdę to z chukiem, bo mam już kilka wiadomości @ jak i filmiki z ich wizytu które napewno wykorzystam przeciwko tej kiepskiej firmie.

Halina

A które konkretnie rzeczy możnaby podciągnąć pod paragrafy? Wymienisz kilka?

All

Czy jest jakiś sposób żeby dodzwonić się do nich w sprawie grafiku? To co zrobili to jakiś żart. Dzień wcześniej na koniec dnia wysyłają grafik nie uwzględniając w ogóle naszych próśb , skontaktować się z nimi nie można. W takim razie ja pracuje według wcześniej ułożonego grafiku.

@All

Też bym tak zrobiła wg własnego grafiku i tyle jeszcze ładnie bym to napisała im w meilu że nie liczą się z życiem innych osób

xxxx

Powiem szczerze że zastanawiałam się nad jakością mebli ale meble są solidne i dobrze wykonane, nie było problemu z montażem. Polecam

Zenek
@xxxx

No to fart . Bo u mnie kiepsko. Kiedyś były kiepskie ale w miarę tanie a teraz drogie i beznadziejne. Te słupki waskie to jak sie otworzy drzwiczki to mi mało dziecka nie przygniotło nie wywarzone jakieś czy co? Materac do łóżka tydzień wietrzyliśmy bo tak chemią cuchło klej pewnie bo aż oczy piekły. I do tego kupilem sztućce i sie odbarwiły zjedliśmy "złoto"? Ale oddałem do sprawdzenia czym to pokryte. Bo to chińskie jakieś i nie wiadomo czy ma certyfikat do użytku spożywczego bo w sklepie się nic nie dowiedziałem. Tam PIH musi to sprawdzić bo to niewiarygodne. I takich opinii jest więcej jak się czyta inne portale. Dziwne więc że na tej syronie ostatnio tyle pochwał. W dwa dni wszyscy zadowoleni. Cud chyba czy co?

xXX
@Zenek

Praclownicy na e-mail dostali rozkaz że mają chwalić na każdych portalach i (usunięte przez administratora) tak robią bo nie chcą tej marnej pracy stracić:-)

Opineo
@xxxx

Jest taka strona na którą warto zajrzeć przed kupnem tych mebli.(usunięte przez administratora)

To co droga fabryko idziemy do sadu pracy czy skulicie ogonki i znowu powiecie zaszła pomyłka. A kadry to sie zatrudnia ze znajomoscia prawa pracy i kodeksu. Pozdrawiam

Kama

Najlepiej pozew zbiorowy. Chętni się znajdą

Żal mi tego nowego pokolenia które się rodzi w tej rodzinie. W genach już mają pazerność, chamstwo i wredność. Przecież wiadomo że te grafiki wyszły z góry od szefostwa. Może zamiast " dyrektor generalny" czas zmienić na " dyktator generalny".

Pracownik pracujący ponad obowiązujące normy wykonuje pracę w godzinach nadliczbowych. Jeżeli odbywa się ona przez ponad 8 godzin dziennie lub w przypadku równoważnego czasu pracy ponad 12 godzin dziennie, pracownik nabywa prawo do rekompensaty wypracowanych nadgodzin dobowych. Pracownik może zdecydować się na odbiór czasu wolnego za nadgodziny lub otrzymanie wynagrodzenia w stosownej wysokości.

Miłka

Dowiedziałam się dziś z kadr że grafiki nasze będzie dział kadr układał. My możemy pisać podania o urlop, oni będą je rozpatrywać. W razie nadgodzin ( o ile będą) dział kadr ma ustalać kiedy mamy je odbierać. Wesoło się zaczyna robić.

@Miłka

Cudownie aż żal że odeszłam;))))

Ktosik
@Miłka

Szkoda tylko ze kadry nie zwracają uwagi na to jak co po nie które salony są pootwierane podczas urlopów

@Ktosik

Ale teraz wszystkie salony będą czynne od 9-20 żeby było łatwiej ułożyć grafik. Po 11-naście godzin w pojedynkę. Mało to razy tak się zapitalało?!:))

Kogo to obchodzi
@Elka

Jaką trzeba być frajerką, żeby pracować tu,dawać się robić w (usunięte przez administratora) narzekać na traktowanie i warunki pracy, ale wciąż nie robić nic,tylko dalej siedzieć na (usunięte przez administratora) w tej firemce

Miłka
@Ktosik

Chodzi Ci o to ,że pracują 8-16 czy że pracują ponad program np od 8-19? Bo o różnych sytuacjach słyszałam i miałam okazję doświadczyć osobiście

@Kogo to obchodzi

A kto mówi że jeszcze tam pracuje?

Ktoś

Czy ktoś konsultował się z prawnikiem w sprawie tego porozumienia ? Czy to zgodne z prawem ze same mamy pracować po 12 g ? A kiedy mam odebrać te wolne jak ktoś jest na urlopie albo się zwolnił ? Salon 2 osobowy .

Bodzio

I jak tam wasze utargi ? Kokosy będą ?

Mmm
@Bodzio

A spoko spoko ???? my mały salon 150 także źle nie jest tylko żeby wypłata była adekwatna do tego...

@Mmm

Powiadasz tragedi nie ma to ile premi dostaniesz 200 zl:-)

MMMMi

A komuś kończy się umowa może??? ja mam do końca sierpnia i w firmie nic nie chcą mówić?????

Mmm
@MMMMi

Ja też mam do końca sierpnia i to będzie moja 4 umowa i tez nie wiem czy będę miała pracę czy nie.. A to dzwoniłeś pytałeś czy przedłuża?

MMMMi
@Mmm

dzwoniłam ale nie chcą mówić to moja 3 umowa i muszą dać na stałe.....

@MMMMi

Gówno dadza zwolnią tak jak mnie rok wcześniej w przezencie urodzinowym. A powinnam mieć wtedy umowę na stałe i gówno mówiły czy coś będzie czy nie a zadzwoniły z ogłoszeniem ze mam wystawić kartkę o rekrutację. Tragedia walnięta firma. Widzimy się w sądzie nie polecam pracy w tej firmie

Ona

I jak z tymi nadgodzinami można odbierać w kolejnym miesiącu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. - Goszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 31 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.