Opinie o bodzio.pl - Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. w Goszcz

Opinie o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.

Czy na wszystkich salonach jest tak zimno, ze termometr pokazuje 12 stopni? To jest po prostu jakaś paranoja. Szkoły przechodzą na zdalne poniżej 18 stopni to u nas może tez tak jest tylko jeszcze nikt nie zaproponował takiego rozwiązania.

Wystarczy zgłosić do państwowej inspekcji pracy i heja :) z nimi

Proponuję zadzwonić do szefowej P.Iwony ...ona na bank co na to zaradzi... Usłyszysz że jak Ci zimno to weź się za sprzątanie to będzie Co ciepło ????????????

H

150 dwie osoby

Te wasze meile jako klient są ŚMIESZNE i ŻAŁOSNE! ROBICIE Z NAS GAMONI CZY O CO CHODZI? NIEDŁUGO SAMI Z GOSZCZĄ ZACZNIECIE JEŹDZIĆ ŻEBY NA SALONACH SPRZEDAWAĆ. (usunięte przez administratora)!

Wiadomo kto

Po 5 latach w końcu mogę bezkarnie wyrazić swoją opinię na temat pracy w tej firmie. Dzień w dzień przyjmowałam na swoje barki pretensje złych klientów którzy płacili nie małe pieniądze za meble które praktycznie zawsze gdzieś były uszkodzone, nawet te reklamowane po trzy razy i sumie nie ma się co dziwić, ale wizyty Pani Edyty i telefony od Szefowej odbiły się na mojej psychice najbardziej i myślę, że większość salonów które nie mają wybitnych utargów i można się powyżywać na nas wie o czym piszę. Raz P. Edyta zabrała mi premie na 3msc w najlepszym okresie sprzedażowym za to, że na kieliszkach były zacieki od wycierania ich i z tego samego powodu wykonała telefon do szefowej która przez słuchawkę potrafiła mi powiedzieć, że ona może mnie zwolnić i mogę iść do sądu a sądy to ona ma w małym palcu. Ja rozumiem, że nie zawsze mamy błysk na salonach bo człowiek będąc tam dzień w dzień nie widzi wszystkiego co mozna poprawić a wystarczy normalna rozmowa i zwrócenie uwagi w kulturalny sposób ale nie w tej firmie:) czara goryczy przelała się w dniu "zebrania firmowego" kiedy to podczas robienia projektu zaciął sie program i przez zresetowanie komputera zostałam w tyle sama na sali. P.Iwona widząc mnie samą podeszła i stojąc za moimi plecami mówiła , że skoro jeszcze nie skończyłam to znaczy, że nic nie potrafię. W tym dniu nie obyło się również bez teatru z udziałem P.Edyty która to podeszła do szefowej i pokazała na mnie palcem kiedy to pod koniec przemówienia wyjęłam telefon na 5sekund żeby sprawdzić jaki numer rej. ma nasz bus. P.Iwona chcąc nakarmić swoje wielkie ego na głos zaczęła mnie poniżać a kiedy poprosiłam żebyśmy porozmawiały na osobności jak ludzie zostałam wyśmiana. Po tym dniu do pracy nie wróciłam i do końca wypowiedzenia byłam na zwolnieniu, wizytach u psychiatry i tabletkach uspokajających. Nigdy nikt mnie tak nie upokorzył tak naprawdę chyba za twarzowe bo konkretnego powodu nigdy nie było. Wiem, że są tutaj osoby które są dalej tak traktowane i uwierzcie mi, że za tak marne pieniądze nie ma co psuć swoich nerwów i nie bać się tylko odejść bo gdziekolwiek indziej będziecie lepiej traktowani. Chciałabym na końcu pozdrowić "pupilków" szefowej których miałam okazję poznać na spotkaniu i bardzo nie ładnie z zawsze strony jak za plecami P.Iwony wyzywacie ją i firmę a widząc na żywo prawie, że rzucacie jej się do stóp i kłamiecie karmiąc ją tylko jeszcze bardziej. Co do Pani Edyty, mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy:) a tymczasem czuję niewyobrażalną ulgę po odejściu i nie, nie polecam zaczynać pracować jako sprzedawca bo będziecie mieli pranie mózgu, zero swojego zdania a wypłakiwać będziecie sie w domu bliskim albo tutaj na forum. Powodzenia dla dziewczyn z salonów z którymi miałam kontakt i podziwiam was, że potraficie znosić taki stres ????

Zzz
@Wiadomo kto

Gratuluję odwagi do odejścia i zrozumienia własnych potrzeb. Powodzenia z całego serca:*

@Wiadomo kto

Gratuluje odwagi ja z firmą widzieć się będę w tym roku w sądzie i gwarantuje że moja sprawa będzie wygrana.

Doinformowany

Tak dla formalności.. sąd pracy jest w miejscowości zamieszkania pracownika a nie jak to podaje firma we Wrocławiu. Te pisemka dawane do podpisania przy zatrudnieniu wskazujące sąd pracy we Wrocławiu jako właściwy dla każdego pracownika nie mają żadnej mocy prawnej. Sprawdzone, udowodnione

Zbigniew
@Wiadomo kto

Faktycznie nie potraktowano cię najlepiej. Ale takie zachowania przełożonego mogą być karalne i powinnaś to zgłosić gdzieś wyżej. Napisałaś ze marnie płacili. To znaczy ile?

Sama z checia opowiedziała bym na forum jak to szefostwo traktuje pracownikow , wiele historii , poniżając i używając wulgaryzmów . Przy pracownikach wyśmiewać innych pracownikow . Pani Iwona wielka dama powinna posłuchać i popatrzeć na pracownikow jak miesza ich z błotem . Juz nie jako pracodawca ale jako człowiek i kobieta powinna sie wstydzić . Bycie właściciel takiej firmy nie daje jej prawa to traktowania ludzi w ten sposob . Wstyd

Nina

Aż dziw bierze,że dalej tyle ludzi tam pracuje.Skarżycie się na forum a dalej wami pomiatają i nic z tym nie robicie.

@Nina

Pracują ponieważ większość to takie święte krowy,albo walą teksty gdzie ja pójdę z moim wiekiem, niech dalej smarują wazeliną to co robili przedtem:-)

@Wiadomo kto

To co piszesz to prawda, edzia wchodzi szefowej jak mało kto. Pewnie ma w tym interest. Pamiętam jeszcze dalsze czasy jak mówiła o plakatach firmowych że ten badziew wieszamy na przyjazd Szefa ale ogólnie ma nie wisieć bo Szefowa nie znosi tego... tylko kto jest właścicielem firmy się pytam?! Ale Szef, właściciel nie wiele już miał do powiedzenia jak edzia i justynka mianowane zostały na pseudo "kierowników salonów " trzeba mieć umiejętność czopkowania aby odsunąć dyrektora generalnego. Ci co pamiętają nowe meble kuchenne o których szef nie miał pojęcia itp. Choinki?! A do tych czopkujących.. tak było mi z tym wszystkim źle i już mnie tam nie ma..i nie żałuję . Bo nie dam się poniżać, wykorzystywać i udawać że łamanie praw pracowników i człowieka pomimo wszystko zniosę. Firma skończy bez tych rzetelnych i uczciwych pracowników jak zaczęła ...

Sprzedawca

W ogłoszeniu tylko godzina i data na którą mają przybyć kandydaci do pracy na stanowisko sprzedawcy. Efekt tego taki, że na miejsce przybyło około 50 osób stojąc obok siebie w małym salonie. Na wstępie poinformowano że to praca w zastępstwo czego nie było w ogłoszeniu więc część osób zaczęła wychodzić (słabo stracili czas i pieniądze na dojazd przez brak podstawowych informacji w ogłoszeniu). Rozmowa to bardziej zostawienie cv i 2-3zdania więc kolejka rozbita momentalnie. Ogólnie bardzo nietypowa rekrutacja na dzisiejsze czasy na pewno brak tam profesjonalizmu. Z drugiej strony mam taką refleksję że to tylko praca na chwilę tylko na pozycji sprzedawcy może to inne firmy przesadzają robiąc rozmowy jak na prezesów wielkich korpo kiedy rekrutują na zwykłe powszechne stanowiska bez większych wymagań.

Powiedz coś o sobie. Dlaczego do nas rekrutujesz. Czy odpowiadają Ci warunki.

Pracownik salonu

Drogie Szefostwo Błagam jako kobieta, pracownik oraz człowiek . Mamy dość mobbingu przez Panią Edytę. Owa Pani wyzywa wszystkich pracowników przy naszych stałych klientach, psując nie tylko reputacje naszą ale przy okazji REPUTACJE FABRYKI . Obraża nas przy klientach, wyzywa i wyżywa się ale za co? CO SOBIE MYŚLĄ NASI KLIENCI? Informuje, iż jeśli sytuacja nagminnie będzie się powtarzać, ja nadal wszelkie materiały dowodowe przeciwko owej Pani będe przesyłacć do P.I.P Chcecie robić kontrole? Prosimy o przysłanie osoby, która będzie w stanie się zachować.

Zzz
@Pracownik salonu

Nie tak dawno prosiła pracowników o pomoc dla córki a teraz nam dziękuje

@Pracownik salonu

Znam Edytę kilka lat, była u nas w salonie nie raz. To bardzo wyważona i spokojna osoba. Nawet jak miała zastrzeżenia, nigdy nie podnosi głosu i nie krzyczy. Jak ma zwrócić uwagę komuś, to go bierze na stronę, nigdy przy klientach. Nie wierzę w to co piszesz. No chyba że naprawdę coś ją wkurzyło z waszej strony. Co do grafików też dostaliśmy z kadr. Też nam nie pasował. Kadrowa nie jasnowidz, musiała zrobić setki grafików, nie zna naszych planów. Zrobiliśmy swój zgodnie z wyznaczonymi zasadami o których pisała kadrowa i poprosiliśmy o akceptację. Kadrowa na telefonie nam sprawdziła i powiedziała że może być. Zamiast pluć na firmę, może warto poszukać rozwiązań. (Piszę z salonu, nie jestem Edytą, ani z Goszcza)

@Salon

Dokładnie... wszystko można skonsultować i załatwić...a na zarobki pracujemy sami...ja pracuję w malutkim salonie ale naprawdę na zarobki nie narzekam...raz jest lepiej raz trochę gorzej ale ale skala między 3500-5000 trzeba się napracować ale za leżenie nikt nie płaci. A jak komuś praca nie odpowiada niech znajdzie lepsza i tyle

Co
@Magnolia363

Zależy w którym miejscu w Polsce się pracuje. I wiele innych czynników. U nas jest ok, ale wiem, że ważna jest lokalizacja. Możesz skakać i tańczyć przy kliencie, ale jeśli nie chce to nie na mówisz. Gratuluję, że pracujesz w dobrym miejscu. Nie wszyscy mają tyle szczęścia. Jak mało ludzi zagląda to możesz se zarobić. Proszę Cię ????

@Co

To się zgadza ale jeżeli jest mało ludzi trzeba pomyśleć o nowej lepszej lokalizacji porozmawiać z przełożonymi i się przenieść na wszytko jest sposób ale trzeba myśleć i powalczyć troche

@Magnolia363

I po co to jak i tak zwolnią za byle pierdołę, ty się starasz (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) a oni i tak tego nie docenią...... Więc po co powiedz mi po co?

Normalna
@Pracownik salonu

Jeżeli ktoś piszę że "Edyta jest osobą spokojną i wyważoną" to chyba nie miał z nią do czynienia to wcale nie przez to że wymaga to od niej dyrektorstwo ale poprostu ona ma to we krwi. Ocena na tym forum była o wiele wyższa kiedyś a teraz 2,7 i spada, myślę że wiecie dzięki komu to patrząc na wpisy o tej pani.  Nawet jak procentowo odrzuci się hejterów to i tak bardzo duży procent zostaję pozostałych wpisów, i niestety  trzeba je traktować jako prawdziwe czy tego chce ta Pani czy nie.

Konrad
@Normalna

Masz rację dokładnie tak. I ktoś zaprzeczy, że Edytka jest inna, że się zmieniła. W życiu w to nie uwierzę.. Taka osoba jak ona nigdy się nie zmieni.. Chyba tylko na chwilę, zamydlić komuś oczy.. Szczerze złożyłem wypowiedzenie, za te marne 2500 nie będę to pracować jako sprzątaczka, fakturzystka, księgowa.. Hmm projektowanie, zawieranie umów,o można wymieniać i wymieniać. Śmiech na sali.. Została mi tylko męczarnia parę dni... Wytrzymam.. Nie szanują tu w ogóle pracowników.. Ludzie odchodzą i będę to robić.. Każdy siedzi cicho... Dziwię się Wam koleżanki i koledzy.. Nie zapomnę kontroli jak Pani Edytka przyczepiła się, że na kwiatku jest kurz, bo nie mogła niczego znaleźć.. Gdzie ta firma co była kiedyś...

Pani
@Normalna

Wiecie co ? Może i powiecie że w (usunięte przez administratora) wchodze ... Przyjeżdża do nas Pani Edyta i jeszcze ani razu nie odczułam żeby była jakaś niegrzeczna . Jeżeli na salonie jest czysto , ładnie poukładane to nie ma się czego czepić . A utargi ... Raz lepiej raz gorzej :) wysokich utargów :)

Jak tam wasze utargi ?

Z

U nas ledwo 60 tyś..

Mały salon

My 90 tys. Szału nie ma..

Duzy salon
@Mały salon

My mamy 110 tyś , pracujemy w trojke

Danuta
@Duzy salon

jaka prowizja jest od takiego utargu, wyplacana raz na kwartał czy inaczej ?

Januszex
@Danuta

Prezes dokłada do prowadzenia firmy Pani Danuto i przy 110tys na 3 osoby, premi nie ma .

Janusz-Pol
@Januszex

Dokładnie tak. Pan dyrektor dokłada z własnej kieszeni do interesu i niedługo będzie w dziurawych butach chodził, więc za takie utargi nagrody nie będzie. Pochwały ustnej też nie będzie. Ani żadnej. 110 tysięcy? Przecież to na dobry kawior nie zarobiliście nawet a premie wam się marzą?

guma i wąskie drzwi
@Danuta

Za 100 tysięcy na trzech pracowników będzie taka prowizja, że jak przyjedzie Edyta to będziecie przez pół godziny na grochu klęczeć

Nina
@Januszex

Ale przy takich utargach jak 110 tys,premii nie ma ale chociaż większa pensja jak minimalna?

Januszex
@Nina

Premia jest uznaniowa a prezes od dłuższego czasu uznał ze premii nie będzie i mamy tyrać za najniższą krajową

Cebula Meble S.A.
@Nina

Jeżeli nie ma premii to nic więcej niż pensja minimalna nie dostaniesz. Cała wypłata to pensja minimalna plus premia, której nie będzie. Przygotuj się że w tym miesiącu czarny chleb i czarna kawa. Tyle samo zarobicie z utargiem 110 tysięcy co z utargiem 500 złotych, więc postarajcie się nie zedrzeć szczotek i mopów w tym miesiącu bo spocicie się tylko a kaski i tak nie będzie

Mateo

Prorodzinna firma? Ciekawe.. zwalniaja ludzi po 20 latach pracy bez żadnego powodu. Rodzina i owszem ale swoja. W głowie się nie mieści że takie rzeczy się dzieją w dzieisejszych czasach. A pod publikę jacy to oni super pomocni... ble ble

@Mateo

Tragedia ja zostałam zwolniona a umowę miałam do tego roku a zwolnili mnie rok wcześniej bez rządnego wytłumaczenia i przez to widzimy się w sądzie dozobaczenia. Nie polecam pracy w tej firmie. Czlowiek odnowił im sklep wprowadził nowości postarał się a oni się tak odwdzięczają szok ???? tragedia

Xxx

Leć z nimi jak tylko się da!!

@Mateo

Umowa na czas nieokreślony i zwolnienie w prezencie 2 dni po powrocie z macierzyńskiego. Firma jedna wielka porażka, ale jak trzeba prywatne sprawy właścicieli jeździć i załatwiać to wtedy jacy to oni cudowni.

M
@Wolna

Po powrocie z macierzyńskiego jest się chronionym przez rok, nie można takiej osoby zwolnić

@M

Tutaj nie masz racji zapoznaj się dokładnie kodeksem pracy. Po macierzyńskim nie obowiązuje żadne okres ochronny. Wyjątkiem jest sytuacja gdy złożysz o wniosek wychowawczy ze zmniejszeniem etatu, to wtedy owszem.

Ona87
@Wolna

Zrobiłaś coś z tym ? Nie można iść do sądu że dyskryminacja ?

Pracownik salonu
@Mateo

Zapewne Edyta miała w tym jakiś interes. Zwalnia gdy ktoś jest kapusiem szefowej

@Pracownik salonu

Przecież(usunięte przez administratora) sama jest kapusiem szefowej. Sama donosi kto, co, gdzie i jak na salonach. Zwalnia tych którzy nie chcą z nią "współpracować" w tym donoszeniu. Podobierała sobie grupę miernych biernych ale wiernych pośród montażystów i obieg informacji idzie pełną parą.

Zbigniew
@Salon

Aż takie plotkowanie w firmie i (usunięte przez administratora) Nie można spokojnie pracować i nie angażować się w takie konflikty i nadawanie na innych? Nie lepiej stać z boku i zająć się swoją robotą?

Kasper
@Zbigniew

Trudno nie reagować na takie zachowanie

@Zbigniew

Zgadzam się..czytając tę opinię mam wrażenie że pracuje w innej firmie...pracujemy sami n siebie ...dobry sprzedawca nawet na malutkim salonie jest w stanie wypracować koło 4-5 tys miesięcznie...nie zajmować się pierdołami tylko klientem. Za leżenie nigdzie nie płacą

Nie polecam wyrobów firmy! Reklamacje są rozpatrywane przez ,,SPECJALISTĘ" ds. rozliczeń i konsumenta pana R. Z zasady pan R. nie uznaje reklamacji. Cyt, ,,Podczas ustaleń, w oparciu o wiedzę i doświadczenie zawodowe stwierdzono uszkodzenie frontu w skutek niewłasciwego obchodzenia się z towarem przez samego użytkownika" Zastanawim się co miał na myśli ,,specialista"

nata

oczywiście pozytywna:)

nata

Bardzo miłe i pomocne zarówno panie z obsługi jak i pan kierowca (sklep w Tarnobrzegu). Meble dobrej jakości, w rozsądnej cenie, terminowa dostawa.

Ludzie uciekają z tej firmy , zwłaszcza z salonów . Jak juz na Wrocławiu nie ma pracownikow to o czyms to swiadczy . W obowiązkach praca jak za kilka etatów a ledwo sprawiedliwie wypłacają za utarg ! Do tego dochodzi brak szacunku i wsparcia od kogokolwiek ! Chcesz cos zalatwic dla klienta , nie dla siebie to wiecznie jest jakis problem . A szefowa ? Potrafi tylko poniżać i krzyczeć , motywować pracownika ? Po co ? Przeciez na jego miejsce sa inni . A No jak widac nie !

Lidia

Jak to nie? Mają kłopot ze znalezieniem kogoś nowego?

Pracownik byly

Hejo czy ktoś wie co dzieje się w Gostyniu że znów pracowników brak zresztą jak wszędzie? :)

Jolka Jolka
@Pracownik byly

Jak to co... To samo co w innych salonach. Nikt nie da się dym*ć za najniższą krajową biegając wokół salonu z kosiarką w 30 stopni upału i znosząc+wnosząc reklamowane wersalki razem z kierowcą. Zatrudniają już osoby, które nie są w stanie pojąć obsługi komputera i podstawowych programów, a co dopiero projektowanie kuchni .. życzę powodzenia w rozwoju salonu z takim podejściem do pracowników. Wzrost utargów z 40 tysięcy na 160 tysięcy - wypłata 2500 zł.. śmiech na sali. Żegnam ozięble tą śmieszną firmę co myśli, że pracownik Pana Boga za nogi złapał pracując na ich salonach .Nie pozdrawiam zarządzających, aczkolwiek w dalszym ciągu życzę powodzenia w szukaniu jeleni ,a dla obrońców firmy .. Nie, nikt mnie nie zwolnił, sama zawinęłam kitę po 2 latach zmarnowanego czasu i nerwów:) Jeśli chodzi o Justynę i Edytę to szczerze.. krzywdy mi nigdy nie zrobiły.. szło się dogadać. Ciężko zrozumieć od czego zależy ich zachowanie na poszczególnych salonach.. Wydawałoby się, że zawsze chciały dobrze, ale zachowania reszty osób z firmy bywały karygodne...darcie się do słuchawki kiedy człowiek potrzebował pomocy, odsyłanie od jednej osoby do drugiej (oczywiście żadna nie miała zielonego pojęcia na dany temat i radź sobie sam). Nie wspomnę o tym ,że od 11 do 19 ( bywało 9-11) człowiek siedzi albo na kanapkach albo na zupkach chińskich albo zamawia obiad na sklep ,choć z wypłaty 2500 miesięcznie to tak średnio ,ale takie słowa kiedyś usłyszeliśmy jak narzekaliśmy na brak mikrofali " zamówcie sobie obiad na telefon". Pierwszy raz spotkałam się z takimi warunkami.. Także kończąc swoje wywody generalnie z MOJEGO PUNKTU widzenia NIE POLECAM PRACY W FIRMIE BODZIO.

Była pracownica
@Jolka Jolka

Brawo dziewczyno ! Zrobiłam dokładnie tak samo . Nowa praca - nowa firma i … ktos Cię potrafi docenić , a za zwiększony utarg mimo innej umowy i tak mozesz dostac dodatkowa premie . Człowiek czuje sie doceniony , wie ze to co robi , robi dobrze i chce dzialac dalej . A w Bodzio ? Tylko by deptali po człowieku !

Zobaczyłam dzisiaj grafik z firmy, ja nie wiem kto to układa, ale chyba ktoś, kto nie ma własnej rodziny. Ja już tu długo nie będę, to wszystko staje się nieludzkie. Brak już nam słów.

M

A to wysłali juz z kadr na sierpień?

Pracownica

To na szczęście można chyba zmienić i ustalić, tylko nie wiem w takim razie po co w ogóle jest on układany przez pracownika firmy. Powinny być jakieś wytyczne i tyle.

@Pracownica

kadry same ustalają dla nas grafik? Jak przykładowo wam ustalają?

PRACOWNIK BODZIO

Prawda, jeżeli to nie pomoże będziemy o tym mówić coraz więcej i coraz częściej. (usunięte przez administratora)jest niedopuszczalny! Zwłaszcza gdy wszyscy głośno krzyczymy!!!!

Ciekawski

Słyszał ktoś coś o obniżeniu % do premii? Czy to jakaś plotka?

W 4 literach maja pracownika. Każdy narzeka jak to jest źle. To nie jest mała firma gdzie o dobrego pracownika się dba czy stara by kogoś takiego zatrzymać i konkurencja nie dostała skrzydeł z kimś takim pamiętajcie że to rodzinna firma gdzie ręka ręke myje a po drugie jest tak dużą fabryka zatrudnia tylu ludzi że możesz być najlepsza lub najlepszy ale dla nich zawsze będziesz kolejnym numerem identyfikacyjnym a nie pracownikiem. Dlatego mają gdzieś że ktoś się dobry zwalnia czy tego typu sprawy bo jesteś numerem xxxx i tyle. Temu robią grafiki jak chca urlopy planowanie jak chca itd. komu sie nie podoba to ok niech sobie idzie przyjdzie na twoje miejsce kazdy bo jestes tylko cyferka w ich tabelkach. A kazdy łzy wylewa na tym goworku jak to jest zle. Super niech kazdy wie co to za firma krzak. Ale zrobcie cos z soba tez cos poza pisaniem komentarzy. Mimo tego co sie dzieje w PL pracy naprawde jest sporo. Wystarczy byc zdecydowanym i gotowym do zmiany. Ja rzucilem im papier zanim mialem nowa oferte i nie minąl tydz. i mam nowa prace. Za lepsza kase nawet. I ta sama branza. Mieli dobrego pracownika i tak go szanowali to do widzenia ktos docenil na start lepiej niz oni. Jeszcze tylko ich beznadziejny okres wypowiedzenia przetrwac.

QQQ24

To co zrobili z grafikami to jest (usunięte przez administratora) dramat, utrudnili życie sobie, wszystkim innym pracownikom i klientom, którzy potrzebują wnoszeń, czy montaży. Jakim prawem za 5 dwunasta wysyłają inny grafik kiedy wszyscy mają już poplanowane życie, każdy z nas ma rodziny, dzieci, prywatne sprawy, czy co może najważniejsze dla firmy, mamy poumawiane wnoszenia z klientami? Jak mamy wnieść klientowi meble, kiedy cały tydzień mamy na 9 rano, bo nagle zaczęli przestrzegać tego durnego przepisu, że nie można przyjść dwa razy tej samej doby? Tyle lat wszystko było w porządku, nikomu to nie przeszkadzało i teraz taki cyrk. Najważniejsze jest to jak pracownicy salonów dogadują się między sobą w kwestii grafików! Jeżeli im wszystko pasuje to obligują się przychodzić do pracy dobrowolnie w danych godzinach! DOBROWOLNIE! Narzucanie grafików nie ma prawa bytu

Xyz
@QQQ24

A o co chodzi z tymi grafikami? Jak to aktualnie wygląda? Firma chce układać grafik dla takiej liczby salonów i ogółem pracowników?

Tomasz
@QQQ24

Nie wszystkie salony mają układany grafik z Goszczy. Wiele salonów robi nadal grafiki pod siebie, ale to już norma, że są równi i równiejsi.

Dostaliście obiecane pieniądze za nadgodziny, jeśli nie nie to zgłaszajcie to do Inspekcji, bo nasz (usunięte przez administratora) Jak zwykle niedna wielka firma (usunięte przez administratora) i nic więcej. Najpierw kazali podpisać w stecz ale wypłacić w stecz nie chcą. Poroście o wyslan8e waszych grafików jakie mają wprowadzone do systemu, bo pewnie (usunięte przez administratora) i jie zgadza się to z faktycznymi grafikami.

Lidia

A ty zgłaszałeś to?

Czesc i czolem! Pracownicy pytanie do was jak to wygląda z wynagrodzeniem jeśli pracownikowi kończy się macierzyński i przechodzi na urlop czy jest on brany pod uwagę jeśli chodzi o wypłatę reszty pracowników? Czy dopiero jak wróci jest liczona na niego premia ? Dajcie znać jak u was to wyglądało! Koleżanka nie określiła czy wraca do nas czy wybierze urlop wychowawczy ale zresztą ekipy debatujemy i chcemy wiedzieć co nas czeka!! Pozdrowki i samych dużych utargów!!!!!!

Dora

Tak to się kończy jak komuś szkoda kasy na nowe łóżko i zawraca głowę doróbką materaca, do starego,nie produkowanego już dawno,modelu łóżka

Smieszne haha
@Dora

Jeśli łóżko jest zadbane i klient był zadowolony z funkcjonowania i użytkowania łóżka to dlaczego miałby je wywalić na śmietnik i kupić drugie. Jest różnica pomiedzy kwotą powiedzmy 3000 zl nowego z materacem a 600 zl za sam materac. Rozumiem że opinia twoja tyczy się wszystkich mebli? Pozatym jasno firma się określiła maja proces do odbudowy takiego materaca wiec problem widzisz w kliencie czy firmie ktora jednak nie potrafiła odbudowac materaca gdzie pewni jestesmy wszyscy iz po meblach wycofanych z produkcji slad pozoatajw w postaci planow rysunków itd. mogli powiedziec wprost ze nie sa w stanie tego wykonac niestety. A jesli sie podjeli klient zaplacil za towar to ma prawo do tego by dostac towar ktory byl zgodny z jego opisem przeznaczeniem bez wad widocznych i ukrytych a klient ma prawo do reklamacji towaru. A tekst typu ze szkoda mu kasy to jest żałosny. Wiekszosc by wybrała taka opcje jak ten pan tylko jak zwykle ktos nawalił.

@Dora

Dziwny jest twój tok rozumowania. Skoro rama łóżka jest dobra i niezniszczona to oczywiście że wymienia się tylko materac który się zużył. Każdy myślący i dbający o pieniądze człowiek tak by zrobił. Czy jak tobie spali się żarówka w samochodzie to kupujesz nowy samochód? :) te materace do starej magdaleny były robione dawno ale jest to element do naszego łóżka, nie z innej firmy. Nie sądze żeby było problemem zrobienie czegoś, co było już robione. A tu jednak było.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. - Goszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 31 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.