Drewnikowski Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Drewnikowski Sp. z o.o.

Doradca

Praca w tej firmie w dziale serwisu to jedna wielka porażka. Przez działania zarządu klienci są niezadowoleni przez co obrywa doradca. Co do zespołu jest ok, miło i sympatycznie no oprócz jednej Pani oczywiście z działu serwisu co doskonale donosi wyżej. Nie wiem na co liczy może na awans. Wszyscy chętni podjęcia pracy w firmie Drewnikowski zastanówcie się dobrze.

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Drewnikowski Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o Drewnikowski Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewnikowski Sp. z o.o.