Drewnikowski Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Drewnikowski Sp. z o.o.

ajgno

No ale chyba normalnie @jo-asia też zatrudniają, trzeba się tylko dogadać, mam tu na myśli zatrudnienie na umowę o pracę, tylko, że no nie ma żadnych szkoleń

gosc

jak nie masz na chleb to idz jesli masz wybor to sobie daruj

krzysiu

Seba - 2011-07-19 11:57:49 Byłem dwukrotnie na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Praca miała polegać na sprzedaży samochodów po za salonem (szukanie od drzwi do drzwi, kto chce kupić auto). Warunkiem przyjęcia był własny samochód i oczywiście praca na umowę o dzieło. Niestety oferowana prowizja była tak niska, że aż człowieka ogarnął pusty śmiech. PS - Jeśli Wam zależy na pracy w tej firmie, to radze nie przyznawać się do wyższego wykształcenia -w moim przypadku nie spodobało się to osobą rekrutującym. Twoje wyższe wykształcenie ,sądząc po tym jakie błędy ortograficzne robisz jest z nauk ścisłych :) \"podobało się to osobą \"

Seba

Zostaw opinię o Drewnikowski Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewnikowski Sp. z o.o.