Opinie o Drewnikowski Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drewnikowski Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drewnikowski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewnikowski Sp. z o.o. w Szczecin

Czy zarobki oferowane przez Drewnikowski Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Sprawiedliwy

Najpierw okres próbny, jak obu stronom pasuje to umowa na czas nieokreślony.

Czy Drewnikowski Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

asodrewnikowski Nowy wpis

Dzień dobry. Tak organizujemy, zapraszamy do kontaktu recepcja@drewnikowski.pl, 914614613

Kacper Nowy wpis

bardzo fachowa naprawa, super podejście do klienta, wysokie umiejętności do swojej pracy, Polecam wszystkim.

Nie

@Anonim

To możesz napisać, jakich obowiązków wymagają? I jaką pensję średnio dostają pracownicy (tak na oko)? ;/ Aby faktycznie wiedzieć, że zarobki nie są adekwatne do obowiązków.

@Ewa

Zależy jakie stanowisko pracy. Ale zakres obowiązków zawsze wychodzą ponad standard z dużym naciskiem na ich wykonywanie.A pensja jak na te czasy śmieszna. Nie chętnie dają podwyżki. I nie jest już to stabilna firma po zmianie zarządu , nie wiadomo jak długo pociągnie.

Weronika
@Anonim

chcialabym podrązyć temat podwyzek, niechetnie daja ale jednak czasem dają? sami z siebie raz p a rok czy trzeba o to skladac po przepracowaniu dluzszego czasu jakis wniosek ?

Sprawiedliwy Nowy wpis

Najpierw okres próbny, jak obu stronom pasuje to umowa na czas nieokreślony.

Czy w Drewnikowski Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Elektromechanik Samochodowy?

Aplikowałeś do Drewnikowski Sp. z o.o. na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
Krzysiek

Krótko, rzeczowo i na temat, wszystko na czas zgodnie z tym co ustalone, polecam

Łukasz

Jak zwykle, bardzo fachowa naprawa, rzetelne podejście do klienta. Auto po naprawie czyściutkie. Nie ma żadnego naciągania na części. Polecam wszystkim właścicielom Citroenów i peugeotów.

Sprawiedliwy

Firma pada tonie w długach. W Koszalinie citroen jest tylko do końca listopada - zabrano im koncesję. Nie proponuję tam szukać pracy. Załoga rewelacja ale nie szefostwo. PORAŻKA. Jak najdalej od nich

Prawda
@Sprawiedliwy

Minęło 2,5 roku i Firma działa. Ludzie pracują.

Szczery

Nie warto aplikować. Bydynek Citroena idzie na wynajmem przez Bemo Motors , w którym będzie Salon i Serwis Citroen Peugeot. A w budynku Peugeota spadkobierczynie , stawiają na miejscu gdzie był salon podnosniki i otwierają „wielki” serwis Citroen Peugeot i wielomarkowy. Tylko , że żaden pracownik z Citroena nie chce pracować już dla Pani Prezes , a to przez niskie wypłaty bo uważają , że pensje , które otrzymują są wysokie. Ucinają pensje , chore wyliczenia pensji , że nie wiadomo jak zostało to wyliczone. Generalnie to już jest koniec „imperium” Śp. Andrzeja Drewnikowskiego.

Prawda
@Szczery

Proszę napisać jak pracownicy wstawiali swoje auta do naprawy bez zlecenia, ile rachunków nie zostało wystawionych i jaki wynik finansowy osiągał serwis. Śmiało szczery.

Firma z 3Miasta

NIE POLECAM FIRMY, NIERZETELNI, MAŁO KONTAKTOWI, dramatycznie niska jakość obsługi klienta. Brak kontaktu po zamówieniu. brak chęci realizacji umowy !!! Po prostu dramat

Beata
@Firma z 3Miasta

Jak brak chęci realizacji umowy? Co to znaczy w praktyce?

@Beata

Brak realizacji umowy - nikt się nie odzywa. Sprzedają Auta i przestają się odzywać np. ROK. A Kierownik "niby sprzedaży" to jakiś na serio gość z słabą Baterią - nigdy nie oddzwania, nigdy nie odpisuje, bajki opwiada - udkokumentowane bzdurnymi mailami z niedotrzymaniem przez niego samego terminów itp. WSTYD FIRMA WSTYD NAJGORSZY DEALER OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Kierownik
@Andrzej

Proszę konkretnie opisać przypadek, który Pana spotkał. Jakie zamówienie, co znaczy nie odpisał, nie oddzwania? Co znaczy sprzedał i się nie odzywa? Odebrał Pan samochód i oczekiwał comiesięcznych kontaktów? Czy chodzi o zamówienie i czas oczekiwania? Proszę podać chociaż imię kierownika "niby sprzedaży", bo może z kimś Pan myli osoby.

Pytająca

Jak wygląda praca na stanowisku księgowej? Nie za często zmienia się tam kadra?

Nie polecam, szefostwo raczej nie szanuje pracowników. Mydlą oczy na początku a później rzeczywistość jest inna.

Zuzanna

Jak się pracuje w firmie Drewnikowski, ze szczególnym uwzględnieniem mechaników? Jest tam teraz nakaz ciągłego noszenia maseczki? Widzieliśmy, że szukają na to stanowisko, czy jest jakiś okres próbny? Jeśli tak, to ile czasu wynosi?

@Sprawiedliwy Skąd te informacje pochodzą? Czy firma to ogłosiła?

Stefan

Szkolenia są bardzo ważne @ajgno, szkoda, że prawie dwa lata temu Drewnikowski w to nie inwestował. Może dziś jest inaczej i pracownicy mogą na coś liczyć? Jeśli ktoś posiada na ten temat informacje dajcie znać innym.

ajgno

No ale chyba normalnie @jo-asia też zatrudniają, trzeba się tylko dogadać, mam tu na myśli zatrudnienie na umowę o pracę, tylko, że no nie ma żadnych szkoleń

gosc

jak nie masz na chleb to idz jesli masz wybor to sobie daruj

krzysiu

Seba - 2011-07-19 11:57:49 Byłem dwukrotnie na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Praca miała polegać na sprzedaży samochodów po za salonem (szukanie od drzwi do drzwi, kto chce kupić auto). Warunkiem przyjęcia był własny samochód i oczywiście praca na umowę o dzieło. Niestety oferowana prowizja była tak niska, że aż człowieka ogarnął pusty śmiech. PS - Jeśli Wam zależy na pracy w tej firmie, to radze nie przyznawać się do wyższego wykształcenia -w moim przypadku nie spodobało się to osobą rekrutującym. Twoje wyższe wykształcenie ,sądząc po tym jakie błędy ortograficzne robisz jest z nauk ścisłych :) \"podobało się to osobą \"

Seba

Zostaw merytoryczną opinię o Drewnikowski Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Drewnikowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drewnikowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Drewnikowski Sp. z o.o.