Przedsiębiorstwo Handlowe Progress-Chem Jan Świć W Restrukturyzacji

Zamość

Przedsiębiorstwo Handlowe Progress-Chem Jan Świć W Restrukturyzacji

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Progress-Chem Jan Świć W Restrukturyzacji

anonimus

mają problemy są w postępowaniu sanacyjnym..

Ktosiek

Zdecydowanie nie polecam. Zero mozliwosci rozwoju, najniższa krajowa a najlepiej staż absolwencki i jeszcze syn właściciela ktory oderwany jest od rzeczywistosci.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Progress-Chem Jan Świć W Restrukturyzacji - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Progress-Chem Jan Świć W Restrukturyzacji