opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Rada

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 347 ocen
Opinie(299)
Dodaj opinię

Opinie(299)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Aktualne oferty pracy
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Historia

Nasza oferta

Aktualne oferty pracy

Proces rekrutacji

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie

Opinie o Rada Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Rada Sp. z o.o. sp.j.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mateusz

    08.10.2020 10:01

    Inne

    RADA znowu ma duży portfel znakomitych produktów.
    ReviewUserIcon
    Deno

    08.10.2020 14:19

    Inne

    Tu się zgodzę, ale też myślę, że u nich wysoki poziom zawsze.
    ReviewUserIcon
    Star

    08.10.2020 08:50

    Pracownik

    Warunki muszą być jednak dobre, skoro wielu PH pracuje ponad 20 lat w tej samej firmie
    ReviewUserIcon
    Iko

    07.10.2020 10:19

    Były pracownik

    Jak się robi swoje to nie jest się stratnym. Tam zaczynałem jako PH i sporo się nauczyłem.
    ReviewUserIcon
    Biały

    06.10.2020 08:46

    Były pracownik

    RADA jest dobrze zorganizowaną firmą
    ReviewUserIcon
    Omena

    28.09.2020 19:04

    Były pracownik

    Masz doświadczenie w farmacji, masz wrażenie, że Farmaceuci Cię lubią ? Myślisz o przejściu do Rady? Porozmawiaj z Farmaceutami co myślą o firmie Rada i jej produktach - to Ci przejdzie.
    ReviewUserIcon
    Zibi

    28.09.2020 20:41

    Pracownik

    Moi farmaceuci z którymi pracuję od wielu lat myślą bardzo dobrze. Nie mam takich problemów. Opinia o firmie to w praktyce opinia o przedstawicielu, który ją reprezentuje. Na każdym szkoleniu w każdej firmie o tym mówią.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    05.10.2020 16:04

    Pracownik

    Szkolenia są bardzo ważne, bez nich ciężko sprzedawać. Więc jak ktoś chce pracować i zarabiać to musi podnosić swoje kwalifikacje. to nie PRL, że wystarczyło raz nauczyć się coś robić i jakoś szło. Tutaj trzeba podnosić kwalifikacje. Jako PH zarabiam 7 tys brutto i uważam, że kasa jest adekwatna do pracy.
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    05.10.2020 16:01

    Pracownik

    Cześć, wpadłem tutaj zobaczyć co się dzieje. Pracowałem jak PH przez 2 lata. Wiadomo, praca na celach nie jest łatwa. Ale szło zarobić, jak człowiek się nie opierdzielał. Nie mówię o ciężkiej pracy, ale o wykonywaniu założonych czynności.
    ReviewUserIcon
    Belmondo

    25.09.2020 23:00

    Były pracownik

    P. S. Nie wydaje się Wam, że kogoś poniosło z opisem?
    ReviewUserIcon
    Ino

    25.09.2020 12:26

    Były pracownik

    Praca jako PH jest ok, mego duże doświadczenie i sporo nauki która obecnie procentuje.
    ReviewUserIcon
    Miko

    21.09.2020 13:49

    Pracownik

    Robota naprawdę dobra, dobre pieniądze. PH tutaj zarabiają średnio nawet i 10 tys. zł brutto jak dobrze im idzie sprzedaż.
    ReviewUserIcon
    PH

    21.09.2020 22:37

    Pracownik

    Potwierdzam co napisał Miko. Na stanowisku przedstawiciela w RADA pracuję prawie 13 lat. Ogólnie jestem zadowolony. W 2019 r. średnio na miesiąc zarobiłem ponad 11 tys. brutto. Moje zarobki po lock - down’ie wracają do tego poziomu. Obecnie moja średnia na miesiąc to ponad 10 tys. Oczywiście każdy chciałby zarabiać większą kasę. Według mnie przy nowym systemie wynagrodzeń 7 tys. podstawy i do 7 tys. premii będzie to możliwe.
    ReviewUserIcon
    prego

    24.09.2020 09:46

    Pracownik

    Zgadzam się, jak się zasuwa i ma głowę na karku, to na spokojnie można zarobić ponad 10.000 zl brutto.
    ReviewUserIcon
    Samsi

    22.09.2020 13:58

    Były pracownik

    Dla mnie było ok. Dobre warunki współpracy, dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie
    ReviewUserIcon
    Też były

    23.09.2020 08:19

    Były pracownik

    To dlaczego 'było ok' a.nie- jest ok skoro było tak dobrze?
    ReviewUserIcon
    Chuck Norris

    15.09.2020 19:53

    Pracownik

    Jak pojawiło się wczoraj ogłoszenie w 10 miastach to strach obleciał... Będą teraz zniechęcać nowych, żeby dalej mieć ciepłą posadkę i nic nie robić. Oprócz narzekania nic nie robić.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    14.09.2020 18:19

    Pracownik

    Czy ktoś może wyjaśnić jak się mają wasze opinie o firmę mało korzystne do ogłoszenia o prace w którym pracodawca proponuje 7000 brutto podstawy oraz 7000 brutto premii co miesiąc wraz z autem Opel Astra 5 lub Insignia? Ogłoszenia dostępne na pracuj.pl
    ReviewUserIcon
    Panna Zuzanna

    14.09.2020 22:14

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)podstawy, ale jak się spełni warunki. Żaden z obecnych ph nie spełnia tego.(usunięte przez administratora) Przekonasz się na rozmowie.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    11.09.2020 20:35

    Były pracownik

    Ja już jestem kilka lat poza strukturami tej firmy. Pierwsze kilka lat wspominam miło, później było tylko gorzej. Na pewno będę wspominał miło jedną osobę -(usunięte przez administratora) No ale jak tacy managerowie odchodzą/ lub się ich pozbywa to trudno wróżyć większe sukcesy - zwłaszcza jeśli chodzi o relacje i klimat w zespole. Jedna z niewielu osób to której zawsze można było się zwrócić z każdym problemem i człowiek nie był "spuszczony" z lini. A jak u Was koledzy i koleżanki, działacze poodbniez nowymi produktami więc chyba nie ma dramatu? Pozdro
    ReviewUserIcon
    Alefajnie

    08.09.2020 19:51

    Były pracownik

    Zaglądam czasem z ciekawości tu obaczyć jak tam handel w rada hula , ciekawi mnie czy jak opinie spadną do 1 albo 0,5 to komentowanie zostanie zawieszone , bo np na giełdzie jest tak ze jak kurs akcji szoruje po dnie to notowania często są zawieszane ,
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    25.08.2020 20:33

    Pracownik

    Teraz to dopiero zaczyna się rozkręcać :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.05.2020 18:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    31.05.2020 19:40

    Inne

    Hej Ludku ( bo nie znam płci) po co judzisz. Sam masz problem z sobą i nie wiesz gdzie się wylądować. Idź na spacer, zajmij się czym pożytecznym jakiś wolontariat, może popracuj nad udanym seksem i przestań pierdoły opowiadać. Masz kompleksy to nie przezucaj ich na ludzi którzy sami nie wiedzą co robić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.05.2020 16:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    John

    21.05.2020 22:31

    Inne

    Czepiasz się. Nowe produkty już są, składy najlepsze na rynku, grafika wymiata, promocje z duchem czasu, system wynagrodzeń prosty i czytelny. Czego wam jeszcze trzeba byście nie narzekali?
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy John

    22.05.2020 14:05

    Inne

    Ciebie narzekaczu to chyba już nic nie uratuje. Weź się ogarnij i nie marudź. Wreszcie ruszyło a Ty dalej płaczesz. Za rok wrócą kabriolety :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2020 12:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tester

    13.05.2020 22:01

    Inne

    Po co ten wpis, każdy jest kowalem własnego losu...
    ReviewUserIcon
    Agrafka

    27.04.2020 12:14

    Inne

    czyli firma się rozwija , jakie to 15 nowych produktów wprowadzacie? Suplementy czy coś innego ? Będę wdzięczny za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Borówka Amerykańska

    26.04.2020 16:49

    Inne

    Nie wszyscy mamy równe warunki do nauki. Część ma opiekuńcze, część L4. Część ma dzieci i w obecnych czasach możliwości nauki bardzo ograniczone. Życzmy sobie zdania egzaminów w Wtorek. Ale apeluję do zarządu żeby w razie potknięcia nikogo nie skreślała. Pamiętajcie, my handlowi nie mamy wykształcenia medycznego. Obeznanie w produktach przyjdzie..... z czasem
    ReviewUserIcon
    Borówka Polska

    26.04.2020 21:04

    Inne

    Absolutnie się z Tobą zgadzam !
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Rada?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Rada Sp. z o.o. sp.j.

    ul. Wołoska 22 02-777 Warszawa

    NIP:5210447052

    REGON:12584144

    KRS:0000017196

    https://www.rada.pl
    Branże: Farmacja i suplementacja
    ReviewUserIcon
    Pracujący

    23.04.2020 22:28

    Inne

    Ta firma to Kpina! Umawiają się z ludźmi na egzamin z 15 produktów, które przedstawili 2 dni wcześniej, po czym ludzie siedzą przed komputerami gotowi na wideokonferencje, a ona się nie odbywa... Ze strony firmy, żadnej informacji, odpowiedzi NIC! ZMARNOWALISMY DZISIAJ PRZED KOMPUTERAMI 2H W OCZEKIWANIU NA EGZAMIN, A FIRMA ANI MAILA, ANI SMS ANI NIC!!! Kpina! Żenada! Dramat! Robią z ludzi (usunięte przez administratora) Absolutny brak szacunku!
    ReviewUserIcon
    mały miki

    18.04.2020 11:14

    Inne

    Widzieliście w Tv videokonferencje? Jest ich teraz pełno na każdym kanale. 90% uczestniczących w nich nie spełnia naszych wytycznych. To tak do przemyślenia, czym się zajmujemy w tych trudnych czasach.
    ReviewUserIcon
    Młoda

    12.04.2020 14:46

    Inne

    Pytanie do tych pracowników, którzy pracują tu długo. Była już taka sytuacja z nie wysłaniem wynagrodzenia? Czy to pierwszy taki przypadek?
    ReviewUserIcon
    Paluch

    10.04.2020 23:42

    Inne

    Firma zwlekała z wynagrodzeniem tydzień, okazuje się, że nie wypłaciła ani grosza do tej pory. Kiedy trzeba było zrobić TESTY wideokonferencji 2 dni pod rząd, to wszyscy stawili się wzorowo, nawet Ci, którzy byli na l4. (usunięte przez administratora). Do kontrolowania i sprawdzania połączeń tel, maili, km itd - są pierwsi, ale żeby coś zrobić dla pracownika, to zapomnijcie... Traktują ludzi jak maszynki do robienia kasy na zamówieniach wysyłając w teren mimo zakazów gisu. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pesymista

    03.12.2019 22:55

    Inne

    Jak tam wasze nastroje przed spotkaniem 12.12.2019 w biurze? Bierzecie na serio te plotki, że to już pożegnanie? Sam już nie wiem co o tym myśleć.
    ReviewUserIcon
    Buuu

    09.12.2019 11:56

    Inne

    Pożegnanie?
    ReviewUserIcon
    Neo

    07.12.2019 18:19

    Inne

    Rynek aptek w Polsce jest na etapie "przebudowy" Duże sieci aptek "skupują" prywatne apteki oraz małe sieci. Za 5-6 lat w Polsce będzie około 10-ciu dużych sieci. Rynek aptek prywatnych będzie "marginesem" Piszę o tym dlatego, ponieważ jak wszyscy wiedzą takie sieci mają marki własne min. suplementy diety. Firma Rada wprowadzając na rynek 100 nowych Sku, jest skazana na porażkę. Żaden innowacyjny system nie pomoże. Wg . mnie lepiej postarać się o przejęcie znanej i wypromowanej marki lub zająć się importem.... To daje szansę przetrwania
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.02.2019 00:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sovia

    15.02.2019 23:22

    Inne

    Skoro powiedziała to osoba numer jeden w firmie to musi coś być na rzeczy.
    ReviewUserIcon
    Waza

    02.02.2019 10:33

    Inne

    Jak nastroje?
    ReviewUserIcon
    Toffik

    09.02.2019 13:34

    Inne

    Powoli się kartofle gotują????
    ReviewUserIcon
    Toffik

    09.02.2019 13:35

    Inne

    Powoli się kartofle gotują????
    ReviewUserIcon
    Były PH

    30.01.2019 00:01

    Inne

    Kalisz, Wrocław, Warszawa lawina wypowiedzeń ruszyła....
    ReviewUserIcon
    Orange

    01.02.2019 08:36

    Inne

    Fake news
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    15.07.2018 11:26

    Inne

    Mam takie pytanie do koleżanek i kolegów - wytrwałych pracowników. Jak macie jechać frirmowo do Tajlandii skoro jeszcze z wycieczki firmowej z Dubaju nie wróciliście? ????
    ReviewUserIcon
    Miecia

    24.01.2019 07:59

    Inne

    A co to za bzdura?? Wyjazd do Dubaju odbył się w 2011 roku. Pojechaliśmy, wróciliśmy i od tamtej pory jeszcze wielokrotnie się razem bawiliśmy ;-) Czekamy teraz na Tajlandię :-D
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.01.2018 18:09

    Inne

    Ilu Was tam zostało do pracy w terenie aktualnie? Przybywa PH czy ubywa?
    ReviewUserIcon
    To Ja ;)

    28.09.2017 18:13

    Inne

    Bardzo miło wspominam z RADA pracę z Dyrektorem ds. Sieci - kol. Arturem. Naprawdę wiele lat dobrej współpracy, człowiek bardzo pomocny, mega kulruralny i życzliwy. To od niego nauczyłem się jak należy pracować w grupie, co wykorzystuję i zamierzam wykorzystywać u przyszłych pracodawców. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Info

    07.10.2017 11:45

    Inne

    To fakt, jako były pracownik mogę potwierdzić że praca z Arturem to czysta przyjemność a także pełen profesjonalizm...
    ReviewUserIcon
    Bliznasilek

    08.09.2017 23:13

    Inne

    Nawiązując do października. To do tego czasu nie będzie komu pracować jeżeli z taką częstotliwością będą odchodzić pracownicy, do tej pory 3 PF i 1 PM. Będzie wakatow do obsadzenia. Jak się mówi póki sie robi wyniki to siedzę, ale już zaczynam przypuszczać że z tego nic nie będzie. I na mnie przyjdzie pora. ps. Asterka 5 w full opcji, nie zrobi wyniku
    ReviewUserIcon
    Dona

    06.09.2017 19:48

    Inne

    Mówiąc o październiku, czy kierownictwo wspomniało który rok ma na myśli?
    ReviewUserIcon
    Niezapominajka

    29.08.2017 19:54

    Inne

    Colgate wykończy Elmex z Rady :( Kiedyś wyjazdy i super premie. Podstawa 3000 brutto dla młodszych - jak powyżej najlepiej dla osób młodych z poza branży by podłapać doświadczenie. Kolejne 3 osoby odchodzą z firmy a wielu PM i PF rozglądają się za nową pracą. Brak nowych produktów obiecywanych od KILKU LAT... ludzie sympatyczni :)
    ReviewUserIcon
    Pajonk

    11.09.2017 22:50

    Inne

    "Cyfry nie kłamią" Tadammmm. Kurtyna
    ReviewUserIcon
    Heh

    10.10.2017 16:39

    Inne

    No i jak tam panie twardziel nowe produkty ? Bo skoro już śmigasz nową asterką to i pewnie nowe produkty sprzedajesz ....
    ReviewUserIcon
    Nowicjusz

    25.08.2017 14:55

    Inne

    Pojawiło się nowe ogłoszenie - szukają PF na Warszawę. Ponoć dobrze płacą a firma z perspektywami.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    29.08.2017 18:09

    Inne

    Kiedyś to można było zarobić, teraz śmiem wątpić, jak była wyłączność na Elmex to było fajnie, no a teraz bliznasil, blistex i inne wynalazki sprzedają się jak "świeże bułeczki" ????
    ReviewUserIcon
    wilk

    22.02.2017 19:56

    Inne

    pamieta ktos ze starych Barnabę?
    ReviewUserIcon
    Adam

    23.02.2017 09:21

    Inne

    Oczywiście, bardzo dobrze.
    ReviewUserIcon
    Litork Omip

    12.01.2017 12:39

    Inne

    A ja miło wspominam... Pracowałem ponad 8 lat, dużo się nauczyłem, teraz wykorzystuje to u siebie. Faktem jest, że dużo się pozmieniało i z pewnością są minusy (jak w każdej firmie) Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników!!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.07.2016 21:36

    Inne

    Do zarządu firmy Rada. Panowie rozpoczyna się etap, który pozbawi firmę najlepszych pracowników (ostatnio dwóch PHST) Jeżeli czegoś nie wymyślicie to w ciągu kilku miesięcy znacząco ekipa się uszczupli. W ciągu dwóch lat załoga zmniejszyła się o połowę. Ci co zostali to najlepsi z najlepszych. Nie chcecie chyba budować wszystkiego od początku, wiecie, że firma działa specyficznie. Jeżeli z tej połowy zostanie połowa to z kogo będziecie wybierać ASM'ów, kto będzie trenował nowych ph. Dajcie farmaceutycznym jak i medycznym jakiś pozytywny sygnał np. na najbliższym spotkaniu, bardzo was o to proszę. Wiele osób się martwi. Wiem, że firma przechodzi trudny okres (ale nie jest to wina ph) nasze zarobki nie były od kilku lat rewaloryzowane. Niektórzy zarabiają mniej niż kilka lat temu. A uważam w wielu przypadkach, nie jest to wina ph tylko zmian które nastąpiły. O inflacji nie wspomnę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Jarek

    29.07.2016 15:11

    Inne

    Cześć, jest ogłoszenie na ph farmaceutyczny. Jaka są ogolnie warunki? Ile płacą? Jaki samochów? Medicover? Karta Benefit? Ktoś coś wie? Z góry dziękuje za info, Jarek

    Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.