Opinie o Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawa

admin

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Qwerty Nowy wpis
Pracownik
@admin

W naszym kraju kobiety traktuje się jak w średniowieczu. Ja nie rodzę na NFZ ponieważ jestem po przejściach i mam ogromny uraz do mężczyzn ponieważ zostałam zgwałcona. Na poród muszę wydać 17 tys zł tylko dlatego żeby urodzić w towarzystwie pań lekarzy, co w naszym kraju powinno być normą ale niestety kobieta nie ma prawa wyboru personelu medycznego. Mnie przed porodem na NFZ blokuje tylko świadomość tego że w każdym szpitalu w kraju jest przewaga facetow lekarzy, zresztą chyba wiadomo dlaczego. niestety nie ma szpitali w których są tylko panie doktor. Zapewne zaraz mnie będziecie hejtowac, ale jestem pewna że gdyby wam przytrafiło się to co mi to też byście zrobiły to samo, jeśli fundusze pozwalały by wam na to poszły byście rodzic prywatnie. W cywilizowanym kraju my kobiety powinniśmy mieć prawo decydować o tym kto nas będzie dotykać, oraz kto nas będzie oglądać nago. Dla mnie to co się stało jest ogromną traumą a teraz dodatkowo stresuje się naszych chorym systemem, bo niestety żeby urodzić w godnych warunkach muszę brać pożyczkę. Tak nie powinno być w Polsce bo to jest molestowanie jeśli facet lekarz na siłę nas dotyka, a wiem doskonale że tak to wygląda ponieważ jeśli pacjentka nie zgadza się na badanie. Pisałam prośby do dyrektorów szpitali tłumacząc jak wygląda sytuacja, ja nie chcę Bóg wie czego, ja chcę tylko żeby kobieta odbierała mój poród obojętnie jaką ale żeby to była kobietą a nie żaden facet.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich