KOMEL

Sosnowiec

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o KOMEL

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOMEL

zebik

inz, w końcu Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL jest liderem wśród jednostek zajmujących się problematyką maszyn i napędów elektrycznych, to i silniki elektryczne, ale wydatki na prad nadal są.

anonim

(usunięte przez administratora)

inz

od tego "kiedyś" sporo się zmieniło :) No i jeździmy samochodami elektrycznymi, więc wydatki na paliwo można znacznie ograniczyć ;)

xxx

Pracowałem tam kiedyś, zarobki są w porządku pod warunkiem, ze mieszkasz z rodzicami i nie masz własnej rodziny to na paliwo wtedy powinno Ci starczyć;) Atmosfera w pracy jest okey....i tyle.

anonim

To ile płacą tam oraz jakie są te ,,atrakcyjne\" warunki pracy?

gall

Dziwne, że Komel ogłasza się do swego ośrodka badawczego tak długo. Pewnie proponuje "rewelacyjne" warunki współpracy ;-)

Zostaw opinię o KOMEL - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOMEL