Opinie o Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel w Sosnowiec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy nowo zatrudnione osoby w Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Creo Nowy wpis

Tak od pierwszych dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

inz Nowy wpis

w przedostatnim dniu miesiąca

Trzymajcie się z daleka! Odkąd uszczęśliwiono Instytut przynależnością do Łukasiewicza to można zaobserwować tendencję do pikowania (usunięte przez administratora). Generowanie niepotrzebnych stanowisk. Biurwokracja. Oczywiście stary dobry nepotyzm. System nagradzania pracowników nie istnieje. Kolejny Instytut niedługo zostanie niestety uśmiercony...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
lukasiewicz

tylko stoja na balkonie i pala a kazdy kto idzie ulica to widzi i wyrabia sobie opinie o tej garazowej firemce

nick
@lukasiewicz

albo w biedronce lacznie z prezesikiem he he

Olgierd

Dobra praca w dobrej atmosferze ,więc jeśli ktoś szuka tu pracy to polecam!!

nick
@Olgierd

dokladnie. zaczynaja o 8 a 8.30 juz przerwa na zakupy w biedronce. pol zakladu ha ha ha. polecam

@nick

jakby sobie nie mogli zrobic zakupow przed praca lub po

zaglebie
@nick

co sie dziwisz jak sam prezes daje przyklad latajac po pietruszke do warzywniaka

Krzy
@nick

Jakie są warunki płacowe w firmie. Stanowisko uzwajacza lub testera?

Ramirez

Ogólnie dobra firma, dobry pracodawca pod warunkiem, że ma do czynienia z dobrymi i solidnymi pracownikami!!

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Małgorzata

Zainteresowałam się pracą w Instytut Napędów. Co konkretnie się tam robi? To ciężka praca fizyczna? Powiedzcie, jeśli wiecie, jak wygląda praca tam.

cytrusek

zapraszamy zarzad po swieze warzywa i owoce ;-)

inz

od tego "kiedyś" sporo się zmieniło :) No i jeździmy samochodami elektrycznymi, więc wydatki na paliwo można znacznie ograniczyć ;)

elektryk
@inz

elektryk min 100tys. ile trzeba (usunięte przez administratora) zeby takie auto kupic? poza tym prad do ladowania takiego auta pochodzi z brudnej energii przewaznie ze spalania wegla

Czy KOMEL oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę

Daniel

Ogromne doświadczenie w pracy, stabilna sytuacja dla ludzi, polecam.

Firma się ostatnio bardzo zmienia, nareszcie są multisporty, premie, jakoś zaczyna to przypominać XXI wiek, pasuje mi. Moje sugestie dla KOMEL: oby tak dalej Lubię atmosferę w KOMEL za: ludzie

hiszpan

zadają pytania na rozmowie osobiste a jak przyjdzie co do czego to nawet nie powiadomią o wynikach procesu rekrutacji nie polecam

zebik

inz, w końcu Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL jest liderem wśród jednostek zajmujących się problematyką maszyn i napędów elektrycznych, to i silniki elektryczne, ale wydatki na prad nadal są.

xxx

Pracowałem tam kiedyś, zarobki są w porządku pod warunkiem, ze mieszkasz z rodzicami i nie masz własnej rodziny to na paliwo wtedy powinno Ci starczyć;) Atmosfera w pracy jest okey....i tyle.

To ile płacą tam oraz jakie są te ,,atrakcyjne\" warunki pracy?

gall

Dziwne, że Komel ogłasza się do swego ośrodka badawczego tak długo. Pewnie proponuje "rewelacyjne" warunki współpracy ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel?

Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych Komel