KOMEL

Sosnowiec

Opinie o KOMEL

zebik

inz, w końcu Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL jest liderem wśród jednostek zajmujących się problematyką maszyn i napędów elektrycznych, to i silniki elektryczne, ale wydatki na prad nadal są.

inz

od tego "kiedyś" sporo się zmieniło :) No i jeździmy samochodami elektrycznymi, więc wydatki na paliwo można znacznie ograniczyć ;)

xxx

Pracowałem tam kiedyś, zarobki są w porządku pod warunkiem, ze mieszkasz z rodzicami i nie masz własnej rodziny to na paliwo wtedy powinno Ci starczyć;) Atmosfera w pracy jest okey....i tyle.

To ile płacą tam oraz jakie są te ,,atrakcyjne\" warunki pracy?

gall

Dziwne, że Komel ogłasza się do swego ośrodka badawczego tak długo. Pewnie proponuje "rewelacyjne" warunki współpracy ;-)

Zostaw opinię o KOMEL - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOMEL