Opinie o BLOGmedia Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BLOGmedia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BLOGmedia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BLOGmedia Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

1.Umowa zlecenie to jest max na co można liczyć, zapomnijcie o umówie o pracy. 2. Stawka rynkowa nie powala, a wręcz jest poniżej tego co się oferuje. 3. Zapominanie o płatnościach za benefity (prywatne ubezpiecznie) wiec jak akurat macie wizytę, akurat szefostwo zapomniało o zapłacie to musicie zapłacić sami :) 4. Niesmak po panującej tam atmosferze pozostaje na długo

Grażyna Nowy wpis

No z tego co czytam dość nieciekawe warunki wychodzą, ale jak widać mimo to ludzie się u zatrudniają. A atmosferę to co Ci tutaj psuło prócz tych warunków? W sumie to jak długo tu byłeś?

Były pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Ludzie, którzy przychodzą są młodzi i lub w trudnej sytuacji finansowej, wiadomo, ze zgodzą się na gruszki na wierzbie, chociaż kończy się tak jak opisane wyżej. Ogólnie brak możliwości rozwoju, duża rotacja, śmieciowe umowy, marne stawki, atmosfera słaba, nerwowa, nie wiadomo, kto w jakiś nastroju przyjdzie (między pracownikami atmosfera jest bardzo ok i na tym kończą się plusy :) Nie polecam, szkoda nerwów, mam nadzieje, ze jak ktoś z przyszłych niedoszłych kandydatów to czyta, to zastanowi się piętnaście razy przed złożeniem cv.

staram się o pracę

rozmowa kwalifikacyjna super, praca jest ciekawa i bardzo różnorodna. Osoba z którą rozmawiałam robi bardzo dobre wrażenie, nie ma dziwnych pytań nikomu nie potrzebnych tylko konkrety.

Joanna Nowy wpis
@staram się o pracę

na samym spotkaniu o prace dostalas info ze cie przyjeli czy trzeba bylo jakis czas odczekac?

Zdecydowanie polecam pracę w tym miejscu. To nie jest typowa firma gdzie wszyscy mają Cię gdzieś, tam panuje raczej rodzinna atmosfera i jeśli ktoś odchodzi to albo ma inny pomysł na siebie albo jest osobą toksyczną i właściciele z niego rezygnują. Podczas mojej pracy zwolniono jedną osobę i wcale się nie dziwię, że taka była decyzja. W pracy fajne projekty, różnorodne, ciekawi ludzie i można się sporo nauczyć.

@były pracownik

Nie zgodzę się z opinią tak jak pewnie większość osób które pracowały w agencji. Chciało by się napisać inaczej a jednak nie byłoby to zgodne z prawdą. Większość bardzo wartościowych pracowników odeszła z powodu bardzo złej atmosfery w firmie i to jest fakt realny. Wywody typu jak wyżej opisujesz są po pierwsze nie prawdziwe po drugie żaden były pracownik tego nie potwierdzi. Mamy że sobą kontakt:-) Mimo wszystko życzymy Wam Wszystkiego dobrego!

To dopiero zabawne
@były pracownik

Możecie być pewni, że pozytywne opinie o tym miejscu pracy pisane są jedynie przez szefostwo.

@To dopiero zabawne

Niestety ale nie napisałam żadnej z powyższych opinii, ale dziękuję za Twoje spostrzeżenie, anonimowy. Chętnie porozmawiam otwarcie!

Arek

Czy co roku podnoszą stawkę ?

@Arek

Nie. Trudno o podwyżki, praca za minimalną krajową.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BLOGmedia Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w BLOGmedia Sp. z o.o.?

Brak

jkp

Jednak mam nadzieję, ze wlasciciele się opamietaja i zaczną zachowywać jak normalni empatyczni ludzie. Czego oczywiscie życzę bo na nikogo nie jest za późno.. Powodzenia!

@jkp

Obawiam się , że na nich jest już za późno. Jak człowiek ma 40+ to raczej jest już ukształtowany i rzadko się zmienia. Ja , w każdym razie, odradzam to toksyczne miejsce.

Carmen

Miło wspominam pracę i ciekawe projekty. Mam nadzieję, że agencja fajnie się rozwija.

Jarosław
@Carmen

Cieszy mnie to, że miło wracasz pamięcią do swojego zatrudnienia w firmie BLOGmedia. Będziesz tak uprzejmy i zdradzisz, jak to się w ogóle stało, że nie zostałeś tam na dłużej? Firma do pewnego poziomu daje możliwości rozwoju a następnie one maleją i trzeba szukać innej firmy?

Carmen
@Jarosław

Jak to w życiu bywa nie każdy chce się realizować w agencji reklamowej ;-) Mamy różne plany na swoje zycie i czasami warto spróbować zupełnie innych projektow. Niektórzy dobrze sie sprawdzają w takiej pracy inni szukaja nowych zupelnie innych wyzwan. Życie weryfikuje nasze zainteresowania i dalsze plany... Natomiast każde doswiadczenie jest ważne. Pozdrawiam!

aaa

Ja również nie polecam... Po pracy pozostał tylko niesmak....

ccc

zgadzam się w 100 %

xxx

Przed chwilą miałam bardzo nieprzyjemną rozmowę z Panią od rekrutacji. Jako młoda osoba wysyłam sporo CV i nie zawsze człowiek jest w stanie zapamiętać KAŻDE ogłoszenie, wszyscy z którymi rozmawiałam do tej pory nie mieli problemu z krótkim "streszczeniem" oferty pracy podczas telefonicznej rozmowy, jednak tutaj Pani (bardzo) opryskliwie, po uprzejmym zapytaniu o jakim stanowisku mówimy, odpowiedziała że najwyraźniej nie jestem zainteresowana i się rozłączyła. Skoro tak wygląda tu kierownictwo, z całego serca nie polecam.

B

Ta sama sytuacja. Pani bardzo roszczeniowa i wyniosła. Mieć taką szefową? Pchi

@xxx

Ciesz się, że Cie nie zatrudnili. Mogli zatrudnić i nie wypłacić pensji...

@xxx

Z przyjemnością odniosę się do komentarza dotyczącego rozmowy telefonicznej, bo ja byłam osobą z drugiej strony słuchawki. W obecnych i przyszłych pracownikach cenię jedno - profesjonalizm i chęć pracy w tej firmie. Istotny jest dla mnie język komunikacji, sposób wysławiania, samo odebranie telefonu i sposób rozmowy ze mną już dużo mówi mi o kandydacie do pracy. Wychodzę też z założenia, że skoro kandydat wysyła CV właśnie do mojej agencji to wie czym się zajmujemy i naprawdę chce tu pracować współtworząc ten niesamowicie zgrany zespół na kolejne lata. Dlatego po latach doświadczeń, setek rozmów kwalifikacyjnych i telefonów wiem, że nieraz nie warto zapraszać kandydata, bo godzina przeznaczona na rozmowę kwalifikacyjną będzie stratą czasu dla obu stron. W skrajnych przypadkach zdarzało mi się już na etapie rozmowy telefonicznej zrezygnować z umówienia spotkania, jak widać owy przypadek został tu opisany. Życzę Pani powodzenia w znalezieniu pracy i zachęcam do bardziej profesjonalnego podejścia do przyszłego pracodawcy, a nawet jeśli wysyła się dziesiątki CV to warto ukryć swoją niewiedzę w chwili rozmowy i nadrobić zaległości przed rozmową kwalifikacyjną. To chyba taka rada na przyszłość.

@pracownik

Nie wiem skąd ta opinia ale z pewnością nie od żadnego z naszych pracowników.

Dominika

@xxx to bardzo słabo, bo to zniechęca do tej firmy. A czy ktoś poszedł na rozmowę i powie jak przebiegła?

Hej, jak wyglada sytuacja w ten firmie ? Jak atmosfera ?

@Michał

Mi nie zapłacili jednej pensji. Po tym doświadczeniu wiem jedno -nigdy więcej małych firemek...

Tomasz

Czy jest tak dobrze i nikomu już nie chce się pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o BLOGmedia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BLOGmedia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLOGmedia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

BLOGmedia Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wrocławska 7A lok. 16
    01-493 Warszawa