Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Pracownik.

Zastanawia mnie po co jest to forum, Skoro w założeniu ma opisywać pracę w zakładzie a tu ciągle tylko ale żale lub seks afery ewentualnie dojazdy grupowe lub nie. Życie się dzieje cały czas i ludzie podejmują codziennie decyzję wiec po co to wciągać do forum i dolewac oliwy do ognia?

D.

czytając te wpisy zastanawiam się skąd u was tyle nienawiści, chęci oczerniania innych? paru sfrustrowanych życiem gnojków co nic nie osiągnęło szczuje na innych. i to tylko dlatego że nie musi się podpisać . tchórze , żeby nie napisac inaczej

Wiktoria
@D.

Czasem to właśnie negatywne odczucia skłaniają osoby do napisania takiej emocjonalnej opinii na forum. Proszę jednak, żebyś zachował merytorykę wypowiedzi i nie obrażał innych. Jeśli jesteś pracownikiem Aluteam Polska sp.z.o.o to może napiszesz, jakie masz zdanie o tym miejscu pracy?

@Wiktoria

nikogo nie obraziłem. jak się czuje autor tych odrażających wpisów obrażony to chętnie podam swoje dane. niech idzie do sądu. ale tego nie zrobi, bo jest tchórzem. nigdy nie napisze ani nie wygłosi tych paszkwili pod swoim nazwiskiem. ot cała prawda o tym środowisku.

Leszek 76

Czytając te opinie to cieszę się że już tam nie pracuję. Najpierw Agnieszka teraz Paulina. Jakieś inne usługi zaczyna świadczyć ta firma. Chyba nie do końca ktoś przemyślałem pomysł zatrudniania kobiet. Nie dziwo że jakość i wydajność spada jak chłopy za baba i latają a nie robią co trzeba. Na szczęście to już nie moje zmartwienie.

Odkąd pracują młode "dziewczynki" jeden wielki ...... - możną dorobić, a pieniądz nie śmierdzą. szkoda ze zwierzchnicy tego nie widzą

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zaldupesciska

Kochani krzykacze, fajnie was posluchac bo tylko tutaj mocni w gebie jestescie a dajecie sie (usunięte przez administratora) za mniej niz minimalna krajowa, dostajac premie "wyrownawcza" zamiast uznaniowej i wydajnosciowej. Zazdroscicie awansow w tej wschodniej szkole biznesu i zarzadzania gdzie pracownik ktory pije i/lub (usunięte przez administratora) awansuje, a czlowiek pracowity, wyksztalcony i kompetentny jest gnojony. Wszyscy wiecie, ze nikt za takie pieniadze jak wy macie nie przyjdzie pracowac a i tak wylewacie swe żale tutaj zamiast postawic na swoim. Ups przepraszam i tak nie zrozumiecie tych zdań wielokrotnie złożonych, takze dajcie sie (usunięte przez administratora) dalej.

Leszek
@zaldupesciska

Nie wypowiadasz się w zbyt miłym tonie o pracownikach firmy. Czy sama tam pracowałaś i miałaś niezbyt miłe doświadczenia i stąd Twoja opinia? Z tego co piszesz wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie, ale czasem fajne dodatki mogą je podwyższyć. Pracodawca je oferował?

MGMJA

Oj niektórzy nisko upadają żeby zadawać się z wspołpracownicą. Już byłą wspolpracownicą bo guru spadło na niższy szczebel.

Żal! Jak widać komuś (usunięte przez administratora) ściska, że to nie on dostał awans. Ale do tego trzeba mieć w głowie trochę więcej niż to co prawdziwy autor tego wpisu. Poziom wypowiedzi mówi sam za siebie.

Swój

Jaki awans, awans zdobywa się za swoja pracę a ten nadaje zwierzchnik. "On" zmienił stanowisko na swoje życzenie - to jest różnica. "On" jest niezdolny awansować chyba że założy OP1 i wejdzie tam gdzie światła brak.

Jon

Witam Czy w firmie aluteam są ubezpieczenia grupowe? Czy tylko podstawowe?

@Jon

Są także grupowe.

Xxx.

Pracuje jeszcze lucyna kiedys loda mi robila

janush
@Xxx.

krążą słuchy że traz jest w domu publicznym

Sigel
@janush

Dobra była w te klocki. Tez bym z nią się teraz spotkal może ma ktoś namiary na nią?

@Xxx.

anonimowy bohater, a może byś się przedstawił. inni będą wiedzieć jaki to (usunięte przez administratora) z ciebie.

Angol

Mam pytanie pracowałem w Aluteamie 3 lata temu teraz jestem w Angli Ale chcę wrocic przyjmijcie do pracy ?

Co Ty robisz
@Angol

Nie wracaj, nie warto. Kasa w Anglii sto razy lepsza

Brygadier

Panowie odpierdolta się od spawalni . To że macie (usunięte przez administratora) na produkcji to nie nasza sprawa. A ten z Sielczyka niech tak nie krzyczy na nowego szefa bo nie dostanie urlopu . W niedzielę łazi i mu źle , zamknij się i nie pisz nic na spawalnię . Jak ci się nie podoba to mogłeś się nauczyć spawania i nie musiałbyś Sielczyku dachów składać i pieprzyć na nowego szefa i spawalnię . Widać za głupi jesteś aby być brygadzistą jesteś zastępcą i takim zostaniesz . Na lidera też piszesz głupoty i się śmiejesz z niego . Już od paru lat nikt cię nie lubi panie (usunięte przez administratora) br />

janush
@Brygadier

Te, brygadierze od siedmiu boleści. Te groźby to możesz sobie wsadzić w zad. I nie pochlebiaj sobie z tym brygadierem. Co najwyżej możesz być brygadzistą a nie brygadierem

Michu

Niby nie ma komu pracować. Chcę się tam przyjąć do pracy, cv wrzuciłem do skrzynki, innej możliwości złożenia oferty pracy nie ma, nie ma z kim porozmawiać na ten temat, tylko czekać na tel. Czekam i nic. To faktycznie nie ma komu pracować. Jak tam można się przyjąć do pracy?

@Michu

proszę zostawić CV u portiera. na pewno dotrze do kadr

Ciekawski
@Michu

Jeśli się nie mylę to odpowiedź jest prostrza niż myślisz. Tak jak w większości przedsiębiorstw tej wielkości zarząd tudzież właściciel prawdopodobnie ustala maksymalny pułap ilości pracowników. Dalsza część jest prosta, firma osiągneła maksymalny poziom. Dziwi tylko to że zatrudnia taką ilość ukraińców którzy są kompletnie niewydajni. ( jak wogóle można być wydajnym po 12 h pracy, czy to wogóle legalne). Ale cuż widocznie kierownictwo niższego szczebla stosuje taką formę patriotyzmu gospodarczego. Ale czekaj, może któregoś dnia telefon zadzwoni...hahaha

Ciekawski

Pytanie za 100 punktów! Po co wogole jeszcze pisać sugestie skoro Pan odpowiedzialny za ich rozpatrywanie hurtowo wszystkie odrzuca? Skoro więc wszystko wie lepiej to pełne pole do popisu, tylko efektow jakoś brak. A może największym problemem tego programu jest zmiana na stanowisku za niego odpowiedzialnym.

BRYGADIER

Ha ha ha ha . Mają zwalniać z Aluteam ludzi , którzy normy nie wyrabiają . TO 70 % ZAŁOGI ..........TRZEBA BYŁOBY ZWOLNIĆ !!!!!!!!!! Kolejny kretyński pomysł . Musieliby wszystkie kobiety ze ścian zwolnić a i podejrzewam że nie tylko ze ścian bo i na innych działach kobiety tez nie wyrabiają normy. Do zbierania kleju i nitowania na ścianach znajdą ludzi ale to nie tędy droga. Trzeba szukać ludzi , którzy coś więcej umieją ale..... o takich trudno. Zgodzę się że na ścianach kobiety wyrabiają dużo mniej niż jest norma , nie robią też odpowiedzialnej roboty bo tylko wiercą , nitują i klej zbierają ale........ Dlaczego zatrudnia się Ukraińców , którzy tylko pałętają się po zakładzie , wódkę piją. DLACZEGO ZATRUDNIA SIĘ na wakacje studentów , którzy już jawnie w hu...... walą . I zupełnie nic nie robią . To nie przeszkadza kierownictwu ????? W Przeciągu ostatnich 5 lat zwolniło się lub zostało zwolnionych ponad 50 dobrych pracowników a w tym czasie ilu dobrych zostało przyjętych ????? Ilu zostało na stałe?????? Może 20 ..... reszta sam pouciekała . Idąc tym tokiem myślenia to ze ścian trzeba by było 80 % załogi zwolnić he he he . Sami sobie chcą zaszkodzić ? I tak nie ma ludzi do pracy a tu takie kretyńskie pomysły . Trzeba się cieszyć , że są jeszcze ludzie , którzy chcą pracować w tym bajzlu .

Brygadzistka
@BRYGADIER

Jak ci nie odpowiada to może sam się zwolnij będziesz miał problem z głowy i bzdur nie będziesz wypisywał.

he he he
@BRYGADIER

Jak nie umieją to niech przyuczą. Nikt nie rodzi się fachowcem z x lat doświadczenia. Ale po co, prawda? Lepiej narzekać na forum i czekać na fachowców którzy są na zachodzie, na własnej działalności, albo pracują za rozsądne stawki nie w aluteam oczywiście.

Kuba
@he he he

Słuszna uwaga.

Od 1 stycznia 2019 roku Niemcy otwierają rynek pracy dla Ukraińców. To kto będzie pracował w Aluteam ????? Co mądrzejszy Ukrainiec wyjedzie i zarobi 4 razy więcej niż w Aluteam . Nowych pracowników z Polski nie przybywa . Wielu pracowników zwolniło się samych w przeciągu ostatnich miesięcy znajdując lepiej płatną pracę i mniej stresującą . Naprawdę bardzo cienko to wygląda. Nie ma ludzi do pracy . ( Ludzi co naprawdę chcą pracować bo takich co by 8 godzin przestali i co godzinę na papierosa by chodzili to by się znalazło. ) Rozmawiałem z pracownikami i kilku deklarowało się że do wakacji też się zwolnią . Jedni planują wyjazd za granicę a inni są w trakcie załatwiania innej pracy. Dojdzie do tego , że z braku kadry po 10 godzin trzeba będzie pracować.

i co z tego wynika?

Kuba

"Nie ma ludzi do pracy . ( Ludzi co naprawdę chcą pracować bo takich co by 8 godzin przestali i co godzinę na papierosa by chodzili to by się znalazło. )" A co ty oczekujesz za kieszonkowe ? Zresztą wychodzenie raz na godzinę na papierosa to nie jest dużo.

Studentów nie obrażajcie nie wszyscy są leniwi

Maria

@he he he, obecnie pracownicy z doświadczeniem i posiadający konkretne umiejętności są bardzo cenni. Czy możesz napisać jak wygląda wdrażanie nowego pracownika w firmie Aluteam Polska? Jeżeli taki pracownik czegoś nie potrafi, to czy firma kieruje go na szkolenie?

LB rejestracja

Jak tam PKS Piszczac i Okolice kursuje dalej ??? Po 5 czy po 7 . w aucie jeździcie do pracy i z pracy ?

Maria

@Brygadzistka, zawsze łatwo doradzić zmianę firmy, ale każdy pracownik powinien sam podjąć odpowiednią decyzję. Opinie zawsze będą różne, ponieważ pracownicy mają różny poziom doświadczenia zawodowego i odmienne wyobrażenia o swoim miejscu pracy. Jakie jest twoja opinia na temat firmy Aluteam Polska? Czy jesteś zadowolona z warunków zatrudnienia?

Xxx

Byly pracownik kiedys bylo lepiej nie ma juz tych pracownikow na cieciu profili spoko byli znam ich jak przyszedl karpinski to sie dziadostwo zrobilo nie wiem czy jest jeszcze a muzyk i ini to kiedys cicho siedzieli nie wiem czy rafalski pracuje znam go on jak i teraz?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o