P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.

Pszczyna

Opinie o P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.

Natalia

@mirelka czyli w P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o. można dobrze zarobić? A są jeszcze jakieś atuty pracy w tej firmie? Podzieliłabyś się zaletami pracodawcy z osobami zainteresowanymi pracą?

mirelka

bit, przeglądałem ostatnio oferty pracy w okolicy ale do nich niestety nic nie było. Zawsze można u konkurencji sprawdzić ale oni tam gorsze zarobki dają.

Maran

Chciałbym podjąć pracę na terenie Pszczyny i w pierwszej kolejności pomyślałem, że może warto byłoby pracować właśnie w Izotermie. Czy ma ktoś jakieś informacje jak prowadzona jest rekrutacja to może udałoby mi się złożyć swoje papiery a potem jjuż tylko czekać na decyzję osób decyzyjnych. A tak to szukam dalej...

izuuu

no i ja też już nic nie wiem tak naprawde.... to napiszcie chociaż jak wyglada proces rekrutacji no i opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, najczęstsze pytania, porady dla nowych itp.

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, co mnie cieszy nie jest to tylko fabryka i robota, ale też bardzo ciekawa grupa ludzi, po pracy grywamy wspólnie w piłkę, chodzimy na jasne pełne, a jak się chcę to można kadrową poprosić o karnecik na basenik, super sprawa, ale w sumie to nie jest najlepsze, największy plus to naprawdę pozytywna atmosfera, ładne dziewczyny, dobre warunki, praca nie jest b ciężka, na prawdę jest fajnie. Jeśli chodzi o minusy to po prostu jest to praca, a z natury pracy nie można lubić ;)

ja

ok

Damian

Firma wykonuje tandetną robotę, w oknach balkonowych zamontowali klamki na wysokości kolan i uciekają się od odpowiedzialności, po prostu uciekac z daleka od IZOTERM. Wymiary okien nie zgodne z zamówieniem, same problemy, odradzam szczerze. Najważniejsze dla nich to szybko zapłacić im zaliczki i całośc jeszcze przed odbiorem okien, a potem zero kontaktu z reklamacją.

employee

Witam, też chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat pracy w tej firmie, plusy minusy itd. pozdrawiam

xyz

może ktoś z pracowników wypowie się rzeczowo co jest na nie w firmie, bo dostałem od nich ofertę pracy i nie wiem co teraz ???

Ta firma schodzi kompletnie na psy. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Coraz więcej ludzi rzuca papierami lub intensywnie szuka pracy bo atmosfera staje się nie do wytrzymania. Brak jakiegokolwieko szacunku do pracowników, ciągłe oskarżenia i nękanie. Czas zwijać żagle....

konkurencja

jo ci powia za czasów Gładkigo było lepi pra......

Mateo

Pracowałem tam parę miesięcy i musiałem potem zmienić tel. bo zarzucano mnie skargami i grośbami klientów. Przez 2 lata muszę się tłumaczyćnapotkanym ludziom, że nie mam z nimi już nic wspólnego. Jeśli nie chcecie sobie zszargać opinii sprzedawcy nie wchodźcie w to.

Maleo

Obsługa klienta, terminowość, montaż do bani. Zastanawiam się jak taka firma wogóle funkcjonuje jeszcze na rynku.

maja lepi bo wypłaty na czas

Gniewko

Tu tak samo jak u konkurenji, Gniewko...

Zostaw opinię o P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o. - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U. „IZOTERM” Sp. z o.o.