Krzysztof Gwiazda Krysbud

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Krzysztof Gwiazda Krysbud
2 1 6 1

Opinie o Krzysztof Gwiazda Krysbud

Pracownik

Witam, nikomu nie polecam pracy w firmie Krysbud montaż okien i drzwi, firma ta mieści się na ul.Dzieci Warszawy Panuje tam zasada że pracuje się za te same pieniądze 8godz. i za te same 15godz. jest to marny grosz (usunięte przez administratora) mało tego można zapomnieć o ubraniu roboczym czy rękawiczkach. W Piątek wieczorem ludzie dowiadują się że bedą pracować w sobote i tak można coś zaplanować. Nie polecam nawet korzystania z usług tej firmy bo profesjonalizm jej pracowników jest na poziomie przyuczania się do zawodu!!!

Zostaw opinię o Krzysztof Gwiazda Krysbud - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzysztof Gwiazda Krysbud