Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hi Promotion Sp. z o.o. w Warszawa

Ola Nowy wpis

Jaka tu stawka na godzinę ?

er Nowy wpis

@adś nie koniecznie trzeba od razu isc do urzedu pracy przeciez..mozna poszukac ofert pracy przez internet samo to ze na przyklad na gowork sporo tego jest i wystraczy poszukac na pewno sie cos ciekawego i dla siebie znajdzie :) bo rotacje sa wszedzie

Bidul Nowy wpis

Witam, Wszystkich... Dużo można opowiadać, przez przypadek tutaj zerknąłem. Mowa jest o Hi Promotion na ul. Waliców 13 W-wa? Czyżby teraz staże się tam odbywały?? Na staże można iść bo staż płaci UP, ale nic więcej po za stażem.

mil

Z tego co mi wiadomo KKempa okradła mnóstwo młodych ludzi i zniknęła... Pracowałam tam przez rok. Ta Pani jest niesamowicie niepoważną osobą. NIGDY, nie dostałam umowy na czas. Umawiała się ze mną, jechałam spod Warszawy i w biurze dowiadywałam się, że jej tam nie ma. Robiła ludzi w konia jak tylko się da. Kiedyś powiedziała mi, że nie ma jej w biurze. Pojechałam mimo wszystko i okazało się że jest.

Czy kandydat na stanowisko Sales Executive - Pracownik Działu Sprzedaży w firmie Hi Promotion Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
COsieSTAO

Wiecie co się stało z Hi Promotion Sp. z o.o. ? Teoretycznie jest to agencja reklamowa i zajmują się marketingiem. A w praktyce ? No i tu jest duży znak zapytania. Albo nie mają oni strony internetowej, co by o nich nie za dobrze świadczyło, albo też firma zniknęła z rynku, bo w sieci ani śladu. Macie jakieś informacje ?

rostek

no właśnie nie wiem do końca jak to jest obecnie w Hi Promotion z wypłacaniem wynagrodzenia stażystom. Z tego co pamiętam to raczej wielkiej kasy nie uraczysz, ale może jakieś grosze... Co do tego powiedzenia to jak poznasz realia rynku to zobaczysz , że czasem to i za darmo trzeba niestety popracować.

ktoś

buła to kempa? prędzej czy później odwiedzimy cie na walicow albo na pokazie benowego żwirka na targach, tutaj maila usuwają ale na fejsie jest kilka grup gdzie sie ludzie organizują.

nikt

i co z tego, jak portal usunął adres mailowy, pod którym mieliśmy się kontaktować A bułę ciekawi zapewne dlatego, pod pod tym nickiem kempa siedzi i nas obserwuje i dlatego adres mailowy usnięty

Juzek

Można spróbować. Załóż tego maila i podaj tutaj. Każdy może podać swój mail to wyślę zaproszenie do grupy oszukanych na facebooku.

listek

to może rzeczywiście jakieś spotkanie? może ustalmy termin , miejsce i spotkajmy się tam wszyscy zainteresowani wraz od razu z prawnikiem. mogę się tym zająć. czy ktoś może podać namiary na pracowników byłych kempy z biura? osoby współpracujące? zakupię kartę specjalnie do kontaktów i założę maila dotyczącego tylko tej sprawy.

oszukana

widzę że zostało usunięte moje określenie na Panią właściciel HI promotion. zatem napiszę inaczej - wychowujemy sobie : osoby które zatrzymują w swoich rekach mienie nie należące do nich : zupełnie bezkarnie - śmiejąc się w twarz systemowi i nam!

oszukana

Widzę że cisza na forum, ludzie nie odpuszczajcie. przez to że nikt nic z tym nie robi, Kempa czuje się bezkarna. poukrywała się przez rok, zamknęła firmę i o nie bawi się za nasze pieniądze. i to nie małe.Moje 400 złotych to kropla w morzu długów. Swoim pracownikom z biura wisi pieniądze i nawet ludziom spoza Warszawy. A nasze państwo nic na to. i tak wychowujemy sobie[usunięte przez admina]

Juzek

Dzięki za cynk sprawdzę to. Nie wszyscy odpuścili ale sprawa się wlecze bo hi promotion zakończyło działalność, komornicy nie mają czego ściągnąc a kempa się ukrywa. Jeśli wiecie cokolwiek nowego to piszcie tutaj.

zainteresowany

wystarczył rok od tego jak nas zrobiła Pani Kempa, i już zrobiło się cicho na forum. ludzie nie odpuszczajcie. Pani Kempa ma nową firmę Ben Żwirek na poziomkowej ulicy. właśnie się tam wybieram

Misio Nowy wpis
@zainteresowany

I jak udało się odzyskać?

lala

pracowalam okolo pol roku , rowniez byly ogromne problemy z wyplata , oczekuja dyspozycyjnosci , punktualnosci i wydania w terminie raportow ale juz z terminem wyplaty moga sie spozniac.....potwierdzam tak jak wyzej wszystko plus to ze musialam walczyc o swoje pieniadze , mowie tutaj o kobiecie ktora wydawala pieniadze w okularkach :) pozdro dla niej srodkowym palcem

zainteresowana

juzek czy jest szansa abys podał namiary na siebie? potrzebuję wskazaówek (usunięte przez administratora) ? lub jak wolisz ja podam maila do siebie?

Juzek

Polecam wizytę w sądzie, po długich bojach kasa odzyskana ale potrzebna pomoc komornika

WAWA

WISI MI 500 ZŁ A NIE WYPŁACIŁA MI DO DZISAJ

Wawa

Hej wszystkim szukam osub któży zostali oszukani przez agecje [usunięte przez moderatora]jeśli chceie walczyć o cienszko zarobione pieniadze[usnięte przez moderatora] pozdrawiam

Mam daleko. Coś się stanie jak czasem się spóźnię?

Zostaw merytoryczną opinię o Hi Promotion Sp. z o.o. - Warszawa

Hi Promotion Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 65 ocen.

Hi Promotion Sp. z o.o.